Treść opublikowana przez olo46
-
[E92 320D 177 automat] brak piątego biegu
ja znam zakład w Gdyni na Oksywiu, nazywa się Automatik, dobrze ogarniają automaty.
-
pikanie z glosnikow [e90]
hour memo. co godzinę pika pewnie w czasie wiadomości;) w ustawieniach musisz poszukać, tam jest ta opcja chyba jak masz ustawienia daty i godziny. Pozdr.
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
:shock: :cool2: jak co roku coś fajnego
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
i mandat tylko 100 zł a nie 500 :mrgreen: same plusy :cool2:
-
BMW E90 325XI 2007 ze Szwajcarii, uszkodz.(Sulechów) KW01358
olo46 odpowiedział(a) na acmt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażjeszcze nie widziałem takiego który by powiedział: Przepraszam faktycznie zdjąłem stówkę..... :mrgreen: Oni to mają we krwi. Tak samo jak opowieści o proboszczach, emerytach i kobietach które jeżdżą tylko w niedzielę.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
wasze torebki nie przestają mnie zadziwiać... :shock:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
czarne nereczki :cool2: co do tablicy to radzę nity (cztery), jak miałem poprzedni zderzak była na dwóch i utopiłem ją jak zalało Gdańsk po większej ulewie, także taśma może też nie wytrzymać. Ciekawe, zawsze nosisz przy sobie żelazko? :mrgreen:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
to był Ludwik XVI :mrgreen: i już się trochę opatrzył... jeszcze może spróbuje tego http://gjkstyling.pl/pl/folie-3m-z-serii-di-noc/24-carbon-czarny-ca-421.html chociaż na razie mi się podoba to co jest aktualnie.
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
woow... właśnie sobie uświadomiłem co jest do zrobienia.... 4 imbusy odkręcić i wyjąć nerki z zaczepów, ciekawe ile roboczogodzina tam kosztuje :duh:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
szukałem trochę inspiracji do wewnątrz i nic mi nie podeszło oprócz tego co jest i czarnego fortepianowego. Nie odważyłem się na eksperymenty...
-
Automat szarpie przy redukcjach
no niestety inną. Moja to Zf 6hp19 Twoja to zf 6hp26 jeżeli dobrze pamiętam. Generalnie moja jest do 400 Nm i nie wytrzymałaby przy Twoim momencie.
-
BMW E90 325XI 2007 ze Szwajcarii, uszkodz.(Sulechów) KW01358
olo46 odpowiedział(a) na acmt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażja nie wiem czemu oni zawsze wymieniają co jest ok, a nie co do zrobienia :duh:
-
Automat szarpie przy redukcjach
Ja zacząłem od oleju i pomogło. Ostatnio kolega dziqusek robił mi update i jakbym miał nową skrzynię. Mi zwłaszcza w trybie DS jakoś tak dziwnie szarpał przy zrzucaniu biegów. Co prawda mam 2.0d i inną skrzynię ale objawy były podobne. Zmiana oleju i softu na pewno CI nie zaszkodzi. Mi też mówili o konwerterze.
-
Automat szarpie przy redukcjach
zmiana oleju, ewentualnie update softu. U mnie była znaczna poprawa, a Twój przebieg powoli się kwalifikuje na wymianę. pozdr.
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
wg mnie jak chcesz się z kimś dogadywać to tylko z rzeczoznawca. później to już za bardzo nie ma z z kim się dogadywać. Czy to w ubezpieczalni czy firmie leasingowej są to tylko pracownicy i działają wg procedur. nikt się nie będzie nadstawial.
-
BMW E90 318d by Kurzu ::
fajna sztuka, co do sugerowanych modów, to kierunek bym obrał na ta z Twojego avatara :cool2:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
kierat od M już leży obszyty od miesiąca, poducha będzie chyba jutro. Jak się obrobię to może w weekend zawita już na miejscu. :mrgreen: P.s. wg mojej wiedzy musztardowy i miodowy to smaki ;)
-
Jaki olej do e91 320d
ja leje Millersa 0w40 xf. Ma normę LL04 wymieniam olej co ok 15000 i dolewam od wymiany do wymiany tylko te pól litra co mi zostaje z wymiany. Nie mam dpf. teraz to była moja czwarta wymiana, pierwszy raz zalałem Castrola Edge 0w40 ale chyba zniknął z półek i po przestudiowaniu forum z przeszedłem na Millersa. Różnicy nie odczułem po zmianie, ale skoro wszyscy chwalą to coś musi chyba być. Myślę że najważniejsze jest pewne źródło.
-
CHCĘ KUPIĆ E92 PROSZĘ O POMOC W WYBORZE
to może jednak benzynka. Diesle w mieście wcale mało nie palą.
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
widzę, że spać nie możecie, także wycieraczka już poprawiona. Kolorystyka... hm, właśnie poważnie myślę nad zmianą tylko jeszcze nie wiem jaką do końca. Na razie nie wiem w co ręce włożyć i nie mam czasu się zastanawiać. Na szczęście facet rozróżnia trzy kolory: fajny, pedalski i chu.....wy także nie będzie tak źle :wink:
-
E 90 163 km kontrolka filtru czastek stałych
panowie znów zaczynacie. dpf chyba jest ten sam w N47. Naprawdę sporadycznie zgadzam się z kolega Amsat, ale nie wiem o co chodzi z ta nagonką na poczciwy M47. Mi też wskoczyło 250000 i oprócz termostatów, jakiegoś napinacza, i ostatnio paska wspomagania tfu tfu nic się nie dzieje. w zawieszeniu cisza. Jeden z kolegów to już ma obsesje chyba żeby wypisać wszystkie wady tego silnika w każdym wątku wychwalając przy tym swoje perpetuum mobile, którego jedyną wadą jest to że trzeba wymienić cały słupek po 200000 :duh: Nie żebym miał coś do tego silnika, dawno napisałem że skoro jest nowszą konstrukcją to na pewno lepszą (bardziej dynamiczną, oszczędniejszą) ale na pewno nie pozbawioną wad
-
Pomorskie
Adam na Osowej na pewno, ewentualnie koledzy z forum pomogą. @aśka już pisałem wcześniej jakie miałem doświadczenia ze Zdunkiem i ja dziękuję. Chcesz to tam naprawiaj, nie wiem po co drążysz temat i tak go wychwalasz w każdym wątku jaki to on nie cudowny:duh:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
zacząłem współczuć mojemu, biedak skazany na zimne płytki garażowe :mrgreen:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
trzymasz auto w salonie? :shock:
-
Felgi E90 320i
205/55/16 w większości wyjeżdżało z fabryki (przynajmniej najsłabsze silniki) Nie ma czujników ciśnienia w naszych autach. Kontrola Ciśnienia odbywa się na podstawie średnicy koła. Przy każdej zmianie opon najlepiej zrobić adaptację. Pozdrawiam