Treść opublikowana przez olo46
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
http://www.kurierem.pl/ tu masz porównywarkę, generalnie wszystko zależy od gabarytów i wagi. Przeważnie najtaniej wypada Kex, ale przez pośredników.
-
Pomorskie
I tak uważam, że do Zdunka im daleko, nie mam auta na gwarancji i ASO omijam szerokim łukiem, chyba że kupuję części. Dla mnie strata kasy, a wiedza na pewno nie adekwatna do ceny. :cool2:
-
Bmw e90 320 - szary dizelek
a nie bylo to auto któregoś z forumowiczów, felgi gdzieś juz widziałem
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
true, ale on po tylu modach już ma indywidualne ceny także nie ma się co dziwić :cool2:
-
Pomorskie
muszę Cię sprostować, owszem stracił autoryzację na salon, ale potem dostał z powrotem na serwis http://www.bmw-service-fota.pl/ jest też na stronie Bmw Polska jako autoryzowany SERWIS Cwaniak o którym mówisz nie ma już ani jednego ani drugiego. Zostały ceny roboczogodzin :mrgreen: Tak mi się przypomniało jak dzwoniłem po ceny części to fota też wypadała lepiej niż Zdunek, ale nie we wszystkim. Niektóre rzeczy w cenach identycznych, niektóre tańsze. Pozdrawiam
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
heh w sumie racja chyba za dużo przed kompem siedzę i mi sie przegrzało :mrgreen:
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
very najs, how much jak mawiał Borat :mrgreen: Fajnie będzie się komponowało z białym.....
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
nie wiem może żle odczytałem ale S240A LEDERLENKRAD Kierownica skórzana z pod.pow. coś takiego tam widnieje...
-
Pomorskie
jak miałem służbowe Renault, to nie byłem zadowolony z usług. Ceny +20% bo auto flotowe, nie wymienianie części ( bo jak tłumaczyć wymianę tarcz co 2000 km) Nie wiem jak musiałbym jeździć, żeby zajechać tarcze na takim dystansie. Próby wmówienia mi tego, że to niby z mojej winy te tarcze tak wyglądały dopieły całości i moja noga nigdy tam nie postanie. Nie wiem jak za wymianę oleju, filtra oleju (bo paliwa się nie wymienia za każdym razem :duh: ) wymianę jednego drążka i umycie auta można skasować 2500 zł w Renault :duh: Podobna wymiana oleju wraz z tarczami i klockami z przodu to kolejne uwaga 4900 :mad2: NIe wiem czy to auto było tyle warte.... co te dwie wymiany. Zmieniłem serwis na Nowak w Kębłowie i ceny spadły o 50%. Szczerze to jak pomyślę to strach pomyśleć ile bym zapłacił u niego za te usługi za e91..... i się nie dowiem. Być może sytuacja się zmieniła było to 3 lata temu. Jak jesteś zadowolony to gratuluję.... ale we mnie klienta nie będzie miał. Jak ASO to raczej Fota. Jak nie będzie Foty poszukam innego Pozdrawiam
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
Bardzo fajna, też lubię to zestawienie, chociaż do utrzymania w czystości masakra, ale i tak skórę łatwiej niż welur... Kiera jeżeli dobrze widzę jest podgrzewana, także fajny dodatek, nie wiem co takiego jest w tych kierach sportowych że wszyscy się tak nimi jarają? średnica jest taka sama
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
Trochę planów mam co do auta w tym roku i na początek kupiłem mały drobiazg. Dziś odebrałem przesyłkę i szczerze to jestem troche zawiedziony.... http://imageshack.us/a/img208/8846/dsc1356e.jpg To jest kiera od M3 i myślałem że będzie mniejsza średnica, a ona jest jedynie grubsza. Taki sam efekt uzyskałbym wysyłając swoją starą do obszycia. Mam mały dylemat czy kupować nową poduchę za ok 900 zł, czy po prostu obszyć starą. Felgi pojechały do prostowania, na zimowe już ciężko się patrzy..... :mad2: tym nardziej że +10 od trzech dni
-
E92 Kierownica nie odbija po skręcie
a mógłbyś podać nazwę tego najlepszego zakładu w 3mieście? Chciałbym geometrie po zimie sprawdzić. Z góry dzięki.
-
e60 550i WBANB51030CN21480
olo46 odpowiedział(a) na wisnia545 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażpo prostu handlarze jak sprzedają auto to zawsze mają pół auta nowe, wszystkie po serwisie, łącznie z łańcuchem rozrządu (pomijam fakt że wszystkie auta mają łańcuch). Co z tego że miało serwis 500 km przed wypadkiem, jak nie wiadomo kiedy to było i ile już gnije na placu.
-
Pomorskie
tak, to prawda mi też to mówił, nawet pokazywał gdzie podczas jazdy próbnej. A mówił może kiedy to nastąpi?
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
tak jakby dotej pory było chudo.... :mrgreen:
-
BMW E36 Z3 2.8i by klagosz - SPRZEDANE
Proszę o receptę :mrgreen: chyba nie ma recepty;) raczej zarażasz szersze grono w tym mnie :mrgreen: Pozdr
-
BMW E36 Z3 2.8i by klagosz - SPRZEDANE
on ma taką "chorobę" że nigdy nie przestanie :mrgreen:
-
BMW E36 Z3 2.8i by klagosz - SPRZEDANE
fajna sztuka, dziś rano nawet zajrzałem do galerii Z3, bo przypomniało mi się że coś przebąkiwałeś w okolicy świąt i jeszcze jej nie było, a tu niespodzianka :mrgreen: Fajne auto w dobrych rękach Pozdr
-
Pomorskie
a ja ze Zdunkiem mam jak najgorsze wspomnienia jeszcze z Renault służbowym, o czym notorycznie im przypominam w ich co rocznych ankietach telefonicznych. I choćby był to jedyny serwis Bmw w Trójmieście to do nich nie pojadę.
-
Pomorskie
nawete byłem u nich. powiedzieli, że najlepiej zrobić update na org. soft 163KM i dopiero potem wirusa, co zresztą potwierdziło się z tym co sugerowali koledzy z forum.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
:shock: wyglądają super czekam na przymiarki, jednak podzielam obawy kolegów. Zima w tym roku nie jest tak łagodna jak rok temu i nawet jeżeli felgi wytrzymają to czy opony to zniosą. Tak czy owak wygląd :cool2:
-
Pomorskie
a robiłeś update softu może? Ja musze (chyba podobnie jak Ty ) zdjąć ogranicznik mocy, a u nas w pomorskim widzę z tym słabo.
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
nie średnica, a szerokość. Ja zimowe mam 205/55/16, lato 225/40/18 i różnica jest odczuwalna. Na felgę 17" założysz oponę 205 (nie pamiętam eraz wysokości opony) i spadeku mocy nie będzie. Na 18 i 19 cali tak jak piszesz nikt nie założy 205
-
przyciemnianie przednich szyb
za to akurat powinien...:D
-
przyciemnianie przednich szyb
no dla mnie to dziwne. Nie mówię o sytuacji ewidentnej, gdzie są ciemne szyby, ale właśnie o takiej że ktoś oklei folią bezbarwna antywłamaniową, to nie wyobrażam sobie, że policjant prorok będzie zabierał dowód, bo mu się wydaje. Ale w naszym kraju .....