Treść opublikowana przez olo46
-
E91 LCI 320xd Performance NBT EVO
weź pod uwagę że zimą może i ruszysz na tych wielosezonowych, ale z zatrzymaniem już może być różnie. Co do auta to bardzo fajna konfiguracja :cool2: Jak nie lubiłem kiedyś białego tak teraz mocno mi chodzi pogłowie. Osobiście pomyślałbym nad ciemniejszym kolorem felgi Pozdr
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
ale chyba tylko jak wymienisz go u nich...
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
ty masz chyba tą formułkę na ctrl c ctrl V :duh: Naprawdę ciężki przypadek, zamiast pomóc zrobić jak to sam napisałeś analizę kosztów to klepiesz to samo w każdym wątku. Ostatnio już w 335i zacząłeś o N47 :mad2:
-
Kobieca benzyna 320 by ebarylska| Następca Eleny już jest..
trochę przeoczyłem, a tu taka fajna sztuka się pojawiła... galeria widzę goni te najbardziej popularne... na pewno ze względu na Limited Edition :wink: Eh żeby tak wszystkie kobiety dbały o auta :mrgreen:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
powinna, ale już trzy razy poprawiałem i coś nie bardzo mi wychodzi... musi poczekać, ale faktycznie nie daje zwłaszcza jak widzę drugie e91 z wycieraczką w poziomie :mrgreen:
-
E91 by Olo46 wspomnienie po czarnuchu ;)
Po drodze przytrafiły się trzy usterki: zatarł się mechanizm tylnej wycieraczki, w konsekwencji czego pękł http://imageshack.us/a/img845/2160/dsc1337i.jpg tydzień temu zerwał się pasek od wspomagania i z braku czasu miałem tydzień darmowej siłowni, oraz urwał się czujnik klocków hamulcowych dzięki czemu na przód wlazły w końcu ATE Ceramic (dzięki koledze Gorik79 za szybką wysyłkę) http://imageshack.us/a/img266/8007/dsc1376o.jpg W sumie chyba nieźle jak na 250000 które stuknęło w ub. tygodniu. Wymieniłem też olej wraz ze wszystkimi filtrami i ku mojemu zdziwieniu poprawiła się lekko dynamika auta (a w zasadzie wróciła do normy;). http://imageshack.us/a/img594/9691/dsc1388q.jpg Po tym wszystkim zacząłem przygotowania do Zlotu w Toruniu, ale niestety obowiązki w pracy nie pozwoliły się tam zjawić. Szkoda, bo myślałem że zobaczę na żywo niektóre autka i jak patrzę na zdjęcia to krew mnie zalewa :cry2: Może następnym razem. http://imageshack.us/a/img341/4049/dsc1389e.jpg http://imageshack.us/a/img197/8185/dsc1390d.JPG http://imageshack.us/a/img836/340/dsc1403n.jpg http://imageshack.us/a/img829/3420/dsc1404e.jpg http://imageshack.us/a/img593/7820/dsc1420uu.jpg http://imageshack.us/a/img521/5273/dsc1421v.jpg http://imageshack.us/a/img826/9196/dsc02370n.jpg http://imageshack.us/a/img405/3338/dsc02372wm.jpg http://imageshack.us/a/img89/126/dsc02373nfrr.jpg http://imageshack.us/a/img803/6362/dsc02375m.jpg http://imageshack.us/a/img827/9394/dsc02376up.jpg http://imageshack.us/a/img89/2598/dsc02378rjb.jpg http://imageshack.us/a/img7/5099/dsc02381x.jpg http://imageshack.us/a/img507/9462/dsc02391m.jpg http://imageshack.us/a/img812/8929/dsc02392ej.jpg Udało się w końcu okleić tylne lampy... http://imageshack.us/a/img600/8809/dsc02390mh.jpg i w środku pozbyć się Ludwika XVI (chociaż nie dlatego że mi się nie podobał tylko raczej dla odmiany:) http://imageshack.us/a/img844/5659/dsc02385j.jpg
-
Spot Trójmiasto
na wys. matarni zjazd na lotnisko
-
Spot Trójmiasto
panowie, Bmw 3miasto co tydzień w czwartek przy Shellu na obwodnicy organizuje spoty, godzina 19, info dzięki koledze Mess88. Ja dziś niestety odpadam.
-
Spot Trójmiasto
ciężko mówić o frekfencji ale 3 szt. dopisały. Do następnego
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
na 30 stronie tego wątku też się wydawało że nie wiele da się zrobić....
-
27.04.2013 Toruń
możemy się umówić np. na bramkach na końcu obwodnicy i pojechać większą grupą
-
M47 dziwny dźwięk z pod maski przy odpuszczaniu gazu
:mrgreen: :cool2:
-
Spot Trójmiasto
poniedziałek 20 na Matarni?
-
Spot Trójmiasto
ciężko przegapić coś czego nie było :wink:
-
Spot Trójmiasto
Panowie, już bez wymówek, jest pogoda, chętnych tylko nie widać mi pasuje każdy dzień byle wieczorem.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
ładnie usiadła, kółka wyglądają bardzo zacnie. Pozostałe autka też :cool2:
-
BMW 335d. 2010 rok. ZABRZE UWAGA WBAPN7C57BA781593
olo46 odpowiedział(a) na kacper79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażtrudno się nie zgodzić z kolegami powyżej, w modzie dobrze przełożone angliki, składaki z U.S and A, albo się połowa forum wzięła za handel, albo sąsiad szybciej ładniejszą furmanke kupił. Strach się bać co się teraz na drodze mija. Kiedyś przynajmniej było wpisane w dowód że to składak :duh:
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
jakby ludzie odpuszczali auta w których się coś nie zgadza to i handlarze by zmienili swoje podejście. To tak jakby nie kupowali części kradzionych to by złodziej nie kradł. Ale zawsze CCC a tu jeszcze pełen Mpakiet :mrgreen:
-
Jaki silnik do e90?
pytanie tylko jaka jest częstotliwość i koszty tych awarii. Jeszcze nie widziałem auta co by się nie psuje. Nawet jak wiemy jak obchodzić się z autem to nie wiemy jak było traktowane wcześniej. Czy to będzie M47, N47, Jtd, Tdci czy cokolwiek innego to już mniej istotne. Podsumowanie kolegi Rufio jak najbardziej trafne
-
Jaki silnik do e90?
Docent chyba źle odrobiłeś lekcje. Przecież jedynym słusznym wyborem jest N47 który ledwie wącha paliwo i się nie psuje. M47 to złom :cool2:
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
ja też widzę że słońce "prześwietliło" ten słupek. Na pozostałych zdjęciach słupki czarne. Słuszna uwaga, że to jednak nie ten dział
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
no jak 2009 prelci to faktycznie rzadka wersja. Weź Vin to się wiele wyjaśni
-
[SKRADZIONO] E90 320dA czarna
mógłbyś rozwinąć tę myśl...
-
Jaki silnik do e90?
Pytanie powinno brzmieć jaki najlepszy.... odpowiedź wszyscy znamy :wink:
-
Tor poznan - 06.04.2014? :)
a jacyś chętni są na 25.05? Mi ten drugi bardziej pasuje.