Treść opublikowana przez olo46
-
BMW M3 Coupe z sieci BMW Niemcy WBSWD91060PY33450
olo46 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażskoro już zostałem wywołany do tablicy, to jakie farmazony napisałem? Napisałem same fakty. Mój kuzyn kupił u was auto i jest z niego zadowolony, jak również z obsługi serwisowej. Odnośnie M3 również napisałem co mi zostało powiedziane przez telefon. Ja mam mieszane odczucia bo ten topielec to chyba gorsza mina niż te trupy skręcone z 400000 i próba sprzedania tego jako igłę. Patologię trzeba tępić i ja nie mam sentymentów żeby o tym napisać, bo "salon" zapomniał sprawdzić Carfaxu. Widać prawda w oczy kole.... Jeżeli się gdzieś pomyliłem to proszę mnie popraw. Poza tym że wzorujecie się na salonie to ja nie widzę różnicy między autohandlem a wami. Myślałem, że tą różnicą są sprzedawane auta z pewnego źródła, ale teraz widzę że tak chyba też nie jest do końca. Pewności jak widać nie ma żadnej. Nie mam potrzeby nikomu imponować, jedynie przestrzec. A wasz "salon" odwiedziłem cały jeden raz i wydaje mi się że ostatni. Pozdrawiam
-
Sprawdzenie przebiegu po Vinie w e90
nie róbcie żartów, że złodziej sprawdza auto przed kradzieżą :mad2: on je kradnie rozbiera na części i sprzedaje jak najszybciej. Ma w d..... czy ma nową czy starą turbinę czy silnik.
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
co do tematu gazu to już lepiej niech popyta na forum gazowników niż tutaj, bo chyba na forum nie widziałem zagazowango e90 i pewnie nie zobaczę. Ja akurat jestem zdania że wszystko się da tylko musi to robić ktoś kto wie o co chodzi i nie po kosztach.
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
nawet się nie staram w takim razie :cool2:
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
nie rozumiem dlaczego ma odradzać. Kiedyś jak ktoś słyszał o Bmw w dieslu to się kazali pukać w czoło. To samo jeśli chodziło o kombi. Dziś to na nikim wrażenia nie robi.
-
[E90] jaki silnik jest najlepszy do LPG
żaden diesel w automacie nie ma dwumasu, co do dpf chyba do 2007 roku niektóre go nie miały, ale reguły nie ma. Z reszta jak tak bardzo zależy to zawsze można wyciąć. Co do gazu pozostaje pytanie gdzie wstawić rozsądnej wielkości butlę?
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
ale ta felga od jedynki ma inne osadzenie jak słusznie wszyscy zauważyli i już nie wygląda tak jak do e9x. Ale dzięki
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
fajne kółko, mój ulubiony wzór, szkoda że nie występowały jako 18" bo bym na nie polował
-
[e92] 320d biały dym jak przy wyborze papierza
też nie rozumiem tej nagonki, na silniki, ten be a tamten nie. pewnie niedługo n47 odejdzie do lamusa i znowu będzie to samo. Oczywiście że nowszy jest lepszy przede wszystkim ze względu na większą moc i ponoć mniejsze zużycie paliwa. Myślałem że nowe silniki są nic nie warte, ale jak patrzę na przebiegi (realne) tego złomu co do nas zjeżdża to jednak nie jest tak źle. Trochę to wygląda na leczenie kompleksów (w obie strony) ale co kto lubi.
-
Wysokie spalanie M47 320d
to ciekawe co mówisz bo w centrum Berlina teraz 30 km/h a wszyscy jadą 50 (chyba takie było założenie). Ja jakoś nie widzę że u nas wszyscy jeżdżą 90. Często latam w stronę Szczecina i krajową drogą nr 6 jak jadę spokojnie czyli 120 na tempomacie to co chwilę mnie coś wyprzedza.
-
[e92] 320d biały dym jak przy wyborze papierza
kurde panowie, ja mam taką zasadę że chwalę auto jak się go pozbędę, bo jak pochwalę przed czasem to się cuda dzieją. A tu przepychanki ten się psuje a ten nie.
-
Wysokie spalanie M47 320d
byli tu i tacy co pomiary robili lejąc za 50 zł i czekali aż się rezerwa zapali :duh: Także cuda panie cuda :mrgreen:
-
E91 320D 2007 Zdjęcie tylnego zderzaka, dostęp do czujnika
możesz mieć problem ze zdjęciem wtyczki, bo miejsce jest dość mocno zasyfione, ale ogólnie jak się schylisz to dasz radę
-
Wysokie spalanie M47 320d
ja dziś w Gdańsku, później poszukam jakiegoś pustego nieodśnieżonego parkingu :mrgreen: Znów ecodriving szlag trafił :mrgreen:
-
E91 320D 2007 Zdjęcie tylnego zderzaka, dostęp do czujnika
z dołu jest dość dobry dostęp do środkowych, z bocznymi jest trochę rzeźby
-
Wysokie spalanie M47 320d
:shock: niedługo chyba będą robić auta z jakąś rafinerią żeby zadowolić klientów. Kolejny z moich ulubionych wątków się zaczął. Idę po chipsy :mrgreen:
-
E90 318d LCI M-Pakiet - SPRZEDANA
tu gdzieś był wątek, że knecht nie pasował do 2.0d (auto nie chciało odpalić po zmianie filtra) . Ale czytałem to chyba rok temu, tak więc już chyba jest poprawiony.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
kamerka nic Ci nie da, nawet jak nagra już złodzieja to na YT jest pełno takich filmów. Ja po trzeciej antenie zacząłem kupować w okolicach 100 zł, bo takich jednak mniej szkoda i ostatnia ze mna już 1,5 roku. Jak się dorwie takiego to tylko wp...l spuścić bo inaczej nie zrozumie.
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
ja bym się bał o Twoje zdrowie, jak tą całą whiskey wypijesz.... :mrgreen:
-
550i f10 VIN: WBAFU9C51BC784357
olo46 odpowiedział(a) na roman bmw temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażnie bardzo was rozumiem, chce to szuka (inną sprawą jest w jakich cenach). Jeden chce Mpakiet, drugi prawdziwą M. Wam też się w dupach po przewracało. Dacia logan też jeździ z punktu A do B :duh:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
tak się wszyscy piszą, a pytanie jaką on ma stawke za km. Wystawi wam fakturę na koniec i się wszystkie mody zwrócą :mrgreen: ja tam się też na kreskach nie znam, ale 700nm robi wrażenie :shock:
-
automat pada??
proponuje zmienić najpierw olej (pierwsza zalecana zmiana chyba po 1800000, następne co 60000), potem zrobić update. Olej zmieniałem w zeszłym roku i myślałem że szarpnięcia zniknęły, ale dopiero jak mi nasz forumowy kolega zrobił update to skrzynia zmienia biegi prawie nieodczuwalnie.
-
Pomorskie
czasem się nie da. W moim przypadku to była moja wina, bo kupiłem "uniwersalne" tarcze z allegro. Tam wszystko pasuje zawsze do wszystkich modeli ale nigdy do mojego :mad2: A że akurat skończyły się klocki nie przytym kole co jest czujnik, wolałem auto zostawić. Wogle gość jest niezły, większość części ma na miejscu, a jak nie ma to mi np o 19 w piątek zorganizował na 7 rano na sobotę, żeby od rana złożyć.
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
ja bym mu na ręce cały czas patrzył.... co by jakiegoś TDIka nie przeszczepił pod maskę ;)
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
Znowu licytacja komu ile pali. Nie róbcie śmietnika koledze bo znów jak się będzie człowiek chciał dowiedzieć konkretów, to bedzie musiał przeczytać raport spalania każdego z forumowiczów :duh: