Skocz do zawartości

olo46

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez olo46

  1. kurde 43 strona o łańcuchu a to chyba już czwarty temat ... jak ktoś się boi to niech idzie do salonu po auto z gwarancją. :duh:
  2. konkret :cool2:
  3. fajnie że auto zostało na forum, gratuluje zakupu. Karol jak wypada z pierwszej trójki w galerii bo nie ma co modzić to chyba musi auto sprzedać. Tak było z poprzednikami i pewnie tak będzie z następcami :mrgreen:
  4. presja forumowiczów jest okrutna :mrgreen:
  5. zdejmij listwy będziesz musiał odłączyć przycisk start i przełącznik gdzie są awaryjne. Najlepiej zacząć od strony drzwi lekko podważać płaskim śrubokrętem (najlepiej przez szmatkę) Będziesz miał niezły dostęp. pozdr
  6. kolega z GD czy tylko auto? fajna sztuka. bezawaryjnej jazdy :cool2:
  7. Chcesz to odstapie czarny niemalowany bo kupiłem za duzo. Niestety ni pomoge z wymianą bo tylko z tylu wymieniałem. Pozdr
  8. olo46 odpowiedział(a) na mmcv temat w E90, E91, E92, E93
    Wpisz sobie afrykanski przekret w googlach i milej lektury. ..;)
  9. olo46 odpowiedział(a) na chyrzy temat w E90, E91, E92, E93
    fakt jest taki że łatwiej wymienić turbinę niż silnik.... jeśli mam być szczery, chociaż po raz kolejny powtarzam że widzę też zalety N47. Ty jesteś zapatrzony jak w obraz w ten silnik i w każdym wątku się do niego modlisz :duh:
  10. olo46 odpowiedział(a) na chyrzy temat w E90, E91, E92, E93
    a Ty dalej swoje... :mrgreen:
  11. olo46 odpowiedział(a) na chyrzy temat w E90, E91, E92, E93
    Nie twierdze ze debile ale wystar ze źle eksploatowane poza tym czesto przez poprzedników. Zobacz przy jakich przebiegach padaja turba a czesto sa to cofniete auta... auto uzywane jest tak dobre jak jego poprzedni uzytkownicy je eksploaatowali. Masz za duza obsesję na temat N47
  12. olo46 odpowiedział(a) na chyrzy temat w E90, E91, E92, E93
    kolega na razie chyba ma fanklub N47. Turbiny padają od złego użytkowania. Jak już mówiłem wcześniej dziś też bym brał N47, ale i tak uważam że pękający łańcuch to porażka po całości. Wychwalanie silnika który trzeba wymienić raz na 100 000 to już pozostawię bez komentarza :duh:
  13. wd nie ma dobrych właściwości smarujących także jeszcze nasmaruj.
  14. chodzi o to, że niektórzy nie potrafią liczyć, podają spalanie z komputera, albo wyliczenia z tankowania za 50 zł. To tylko przykłady, które mi się udało wyłapać, ale jak znam życie to niektórzy by mnie jeszcze zaskoczyli jakby podali metodologię. O ile na forum masz sporo informacji i możesz sobie to uśrednić i zweryfikować, to w Wikipedii już nie...
  15. ja nie dałem rady. Nie rozbierzesz tego, poza tym pękło mi to właśnie z tego powodu, że silnik chodził, a mechanizm stał. Rozbierz i zerknij, może się uda.
  16. mechanizmu nie nasmarujesz u mnie silnik działał, ale zatarł się ten mechanizm (podejrzewam że po zimie). Koszt to coś ponad 300 zł w ASO.
  17. ja polecam jednak z dużym dystansem traktowanie tego co jest napisane w Wikipedii. Jest wiele bardziej wiarygodnych źródeł.
  18. olo46 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    Widać marketing na takim poziomie jak serwis.... :duh: zrobić z klienta idiotę i tyle
  19. olo46 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    tyle że ja do niego nie pojadę, choćby miał mi zapłacić :mrgreen:
  20. olo46 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    ja za ramki dostałem rabat i to spory z tego co pamiętam, nie wiem czy jednorazowo to działa, bo za drugim już nic nie mówił, może będę zdejmował :wink: Co do TOSu to jeszcze nie byłem, na geometrii mówię co słyszałem. Jak masz lekko kiere przekrzywioną, to pewnie zbieżność wystarczy ustawić i po krzyku.
  21. czujnik jest tylko w prawym kole, także jeżeli twoim zdaniem należy je wymienić to bym tak bezgranicznie nie ufal tym czujnikom.
  22. olo46 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    dzięki za obszerne wyjaśnienie :cool2: Chciałem sprawdzić geometrię po zimie profilaktycznie, kolega siedzący w temacie polecił mi te dwie stacje diagnostyczne w Trójmieście.
  23. olo46 odpowiedział(a) na AdminOld temat w Polecane warsztaty
    wg mojej wiedzy są dwa warsztaty w trójmieście jeśli chodzi o geometrię. Pierwszy to TOS na Hutniczej w Gdyni, a drugi to też jakaś stacja kontroli pojazdów w Gdańsku, ale nie pamiętam. Problem w tym że sprzęt do geometrii kosztuje min. 150 000 zł a za geometrię ile wezmą... góra 200, bo więcej to już każdy się krzywi, co robi tą inwestycję długo terminową. Trochę mnie kolega Sonar zdziwił z tą geometrią, ale widać że poparte doświadczeniami. Z ciekawości, myślałem że geometria i zbieżność to dwa różne terminy.... zbieżność zawsze mi ustawiali po wymianie drążków i koszt faktycznie był jakiś zbliżony do tego co mówił kolega Docent. A na banerach widzę że cena już od 99 zł/oś i byłem przekonany że to zupełnie inna usługa. Może ktoś mi przybliżyć oba terminy.
  24. to nie chodzi o szarpanie, jak kiedyś znajdę lakiernika który będzie wiedział jak się wykonuje swój zawód to może się skuszę. Na razie to dzieło przypadku wyjdzie albo nie :mrgreen:
  25. chyba jeszcze moduł świateł czasami jest do wymiany... Najgorzej że w moim przypadku nie można kupić klapy pod kolor...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.