Treść opublikowana przez olo46
-
Łańcuch rozrządu N47
kurde 43 strona o łańcuchu a to chyba już czwarty temat ... jak ktoś się boi to niech idzie do salonu po auto z gwarancją. :duh:
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
konkret :cool2:
-
Mariusz--->>>BMW E92 335d ///M Performance///SPRZEDAM///
fajnie że auto zostało na forum, gratuluje zakupu. Karol jak wypada z pierwszej trójki w galerii bo nie ma co modzić to chyba musi auto sprzedać. Tak było z poprzednikami i pewnie tak będzie z następcami :mrgreen:
-
E91 320D by Stuffik
presja forumowiczów jest okrutna :mrgreen:
-
problem z kratką nawiewu
zdejmij listwy będziesz musiał odłączyć przycisk start i przełącznik gdzie są awaryjne. Najlepiej zacząć od strony drzwi lekko podważać płaskim śrubokrętem (najlepiej przez szmatkę) Będziesz miał niezły dostęp. pozdr
-
BMW E90 320d 163km by vankar
kolega z GD czy tylko auto? fajna sztuka. bezawaryjnej jazdy :cool2:
-
E92 Wymiana PDC lewy przód
Chcesz to odstapie czarny niemalowany bo kupiłem za duzo. Niestety ni pomoge z wymianą bo tylko z tylu wymieniałem. Pozdr
-
m3 vs 635d vs reszta
Wpisz sobie afrykanski przekret w googlach i milej lektury. ..;)
-
Silniki Diesla
fakt jest taki że łatwiej wymienić turbinę niż silnik.... jeśli mam być szczery, chociaż po raz kolejny powtarzam że widzę też zalety N47. Ty jesteś zapatrzony jak w obraz w ten silnik i w każdym wątku się do niego modlisz :duh:
-
Silniki Diesla
a Ty dalej swoje... :mrgreen:
-
Silniki Diesla
Nie twierdze ze debile ale wystar ze źle eksploatowane poza tym czesto przez poprzedników. Zobacz przy jakich przebiegach padaja turba a czesto sa to cofniete auta... auto uzywane jest tak dobre jak jego poprzedni uzytkownicy je eksploaatowali. Masz za duza obsesję na temat N47
-
Silniki Diesla
kolega na razie chyba ma fanklub N47. Turbiny padają od złego użytkowania. Jak już mówiłem wcześniej dziś też bym brał N47, ale i tak uważam że pękający łańcuch to porażka po całości. Wychwalanie silnika który trzeba wymienić raz na 100 000 to już pozostawię bez komentarza :duh:
-
Nie działa tylnia wycieraczka
wd nie ma dobrych właściwości smarujących także jeszcze nasmaruj.
-
BMW E 90 info z wikipedia
chodzi o to, że niektórzy nie potrafią liczyć, podają spalanie z komputera, albo wyliczenia z tankowania za 50 zł. To tylko przykłady, które mi się udało wyłapać, ale jak znam życie to niektórzy by mnie jeszcze zaskoczyli jakby podali metodologię. O ile na forum masz sporo informacji i możesz sobie to uśrednić i zweryfikować, to w Wikipedii już nie...
-
Nie działa tylnia wycieraczka
ja nie dałem rady. Nie rozbierzesz tego, poza tym pękło mi to właśnie z tego powodu, że silnik chodził, a mechanizm stał. Rozbierz i zerknij, może się uda.
-
Nie działa tylnia wycieraczka
mechanizmu nie nasmarujesz u mnie silnik działał, ale zatarł się ten mechanizm (podejrzewam że po zimie). Koszt to coś ponad 300 zł w ASO.
-
BMW E 90 info z wikipedia
ja polecam jednak z dużym dystansem traktowanie tego co jest napisane w Wikipedii. Jest wiele bardziej wiarygodnych źródeł.
-
Pomorskie
Widać marketing na takim poziomie jak serwis.... :duh: zrobić z klienta idiotę i tyle
-
Pomorskie
tyle że ja do niego nie pojadę, choćby miał mi zapłacić :mrgreen:
-
Pomorskie
ja za ramki dostałem rabat i to spory z tego co pamiętam, nie wiem czy jednorazowo to działa, bo za drugim już nic nie mówił, może będę zdejmował :wink: Co do TOSu to jeszcze nie byłem, na geometrii mówię co słyszałem. Jak masz lekko kiere przekrzywioną, to pewnie zbieżność wystarczy ustawić i po krzyku.
-
Klocki tył w e91 czy posiadają czujnik???
czujnik jest tylko w prawym kole, także jeżeli twoim zdaniem należy je wymienić to bym tak bezgranicznie nie ufal tym czujnikom.
-
Pomorskie
dzięki za obszerne wyjaśnienie :cool2: Chciałem sprawdzić geometrię po zimie profilaktycznie, kolega siedzący w temacie polecił mi te dwie stacje diagnostyczne w Trójmieście.
-
Pomorskie
wg mojej wiedzy są dwa warsztaty w trójmieście jeśli chodzi o geometrię. Pierwszy to TOS na Hutniczej w Gdyni, a drugi to też jakaś stacja kontroli pojazdów w Gdańsku, ale nie pamiętam. Problem w tym że sprzęt do geometrii kosztuje min. 150 000 zł a za geometrię ile wezmą... góra 200, bo więcej to już każdy się krzywi, co robi tą inwestycję długo terminową. Trochę mnie kolega Sonar zdziwił z tą geometrią, ale widać że poparte doświadczeniami. Z ciekawości, myślałem że geometria i zbieżność to dwa różne terminy.... zbieżność zawsze mi ustawiali po wymianie drążków i koszt faktycznie był jakiś zbliżony do tego co mówił kolega Docent. A na banerach widzę że cena już od 99 zł/oś i byłem przekonany że to zupełnie inna usługa. Może ktoś mi przybliżyć oba terminy.
-
Zmiana lamp Tylnych Pre LCI na LCI
to nie chodzi o szarpanie, jak kiedyś znajdę lakiernika który będzie wiedział jak się wykonuje swój zawód to może się skuszę. Na razie to dzieło przypadku wyjdzie albo nie :mrgreen:
-
Zmiana lamp Tylnych Pre LCI na LCI
chyba jeszcze moduł świateł czasami jest do wymiany... Najgorzej że w moim przypadku nie można kupić klapy pod kolor...