Treść opublikowana przez hawraneek
-
bmw 530 d
o nieźle się zapowiada-kolego dawaj więcej tych fotek, i o wnętrzu nie zapomnij.
-
bmw 530 d
ja to robię tak-najpierw musisz gdzieś te zdjęcia umieścić-na jakimś serwerze-ja to robię przez pocztę-pocztę mam na gmail-tam jest taka zakładka "zdjęcia"-klikasz w nią i zrzucasz zdjęcia z dysku twardego-następnie otwierasz zdjęcie i prawym klawiszem klikasz "kopiuj adres obrazka"-a potem to już banał-zauważ że jak piszesz wiadomość na forum to nad wiadomością masz taki kwadracik z napisem Img-klikasz w niego-pojawią się w pisanej wiadomości dwa nawiasy-a pomiędzy te nawiasy wklejasz adres obrazka który skopiowałeś :cool2:
-
528iAT M52 Zablokowany kluczyk w stacyjce
tutaj był podobny temat, może Ci to coś pomoże viewtopic.php?f=72&t=179873
-
[E39] 525i 2001r M-PAKIET
ładnie kolego :cool2: , nawet bardzo ładnie-tylko trochę więcej fotek by się przydało.
-
E39 525iA 2002r.
to się nazywa wersja individual :D
-
E39 525iA 2002r.
zmiany wizualne dokonane-nowe foty w galerii-co o tym myślicie?
- Opony E39
-
Jaki olej do e39
kolego w pierwszej kolejności zatytułuj poprawnie wątek...bo jak nie to admin go zamknie szybciej niż Ty zdążysz puścić bąka.
-
523i LPG - montaż kontrolek i włącznika
nieźle-nawet nie wiedziałem że to można ustawić-muszę popatrzeć u siebie bo mnie to denerwuje że ta rezerwa tak wcześnie się zapala.
-
523i LPG - montaż kontrolek i włącznika
nie wiem jak jest u Ciebie ale ja na zbiorniku robię jakieś 360 km a rezerwa zapala mi się już gdzieś przy 260-270 km...więc ja jeżdżę na licznik przebiegu dziennego a nie na kontrolkę...a włącznik mam ukryty...do niczego mi on nie potrzebny, bo w sumie założenie było takie, żeby instalacja była bez obsługowa...zakładasz i zapominasz że masz-takie są najlepsiejsze :mrgreen: ale jak uda Ci się wsadzić go w kierownicę to szacun :cool2: wrzuć koniecznie fotę po montażu bo strasznie jestem ciekaw jak to będzie wyglądało.
-
BMW E39 528i
na 18" to jednak auto wygląda...choć ten wzór to nie dla mnie...no i twardo jak cholera pewnie... ogólnie auto wygląda na bardzo zadbane...z zewnątrz :D
-
BMW E39 528i
kolego jeszcze wnętrze poprosimy...i zrób fotę z boku auta tak żeby dobrzy było widać jak te koła wyglądają.
-
Wymiana oleju automat 3.0d
jak padną regulatory w przednich lampach to BMW zaleca wymianę lamp na nowe-a kto tak robi-wszyscy kupują regulatory na allegro i naprawiają lampy... idąc dalej tym tropem to samochód od początku do końca jego dni powinno się serwisować w ASO-zgodnie z zaleceniem BMW...a kto tak robi?
-
Wymiana oleju automat 3.0d
powodzenia:) ja wymieniam w przyszłym miesiącu.
-
BMW 525i e39 lpg automat.
rozkoduj vin-wrzuć numer vin tutaj viewtopic.php?f=19&t=127871&start=8250 zobaczymy z czym auto wyjechało z fabryki.
-
BMW 525i e39 lpg automat.
to Angole też na LPG śmigają? :shock: myślałem że to tylko domena nasza i włoska ewentualnie.
-
e39 525iA M54 wyskakuje Check Engine
a ja po doładowaniu akumulatora też mam..tfu, tfu...spokój :D żaden "Check Engine" już nie wyskakuje i mam nadzieję że tak zostanie :D
-
E39 525iA 2002r.
profil-z takimi oponami kupiłem te felgi-i tak zostało-ale przód muszę wymienić na szersze w przyszłości. felgi-tak dystanse 25mm poszły z przejściem średnicy otworu centrującego-inaczej nie dało rady :D
-
[E39] 528i - Przegląd, a odma
Jak ja kupiłem swoją rok temu, to po porządnym przygazowaniu za samochodem i pod była taka chmura białego dymu że ludzie w koło z gaśnicami wysiadali :mrgreen: Odma/separator oleju-była jeszcze fabryczne i dwa razy cięższa od nowej-tyle tam syfu było-wymieniłem razem z rurkami dolotowymi-koszt samych części jakieś 450zł-ale pewnie można taniej znaleźć-samochód nie dymi-mechanik powiedział że wymienia się to co trzecią wymianę oleju ale prawie nikt tego nie robi.
-
E39 520i Touring
jak na razie to za wiele nie widać-ale zapowiada się nieźle :) a VIN rozkodują Ci tutaj viewtopic.php?f=19&t=127871&start=8205 pozdro.
-
E39 525iA 2002r.
dziękować za opinię szanownym kolegom :D w pierwszym roku po zakupie walczyłem z mechaniką wyprowadzając auto na prostą po poprzednim właścicielu...teraz przyszła pora żeby trochę wygląd ogarnąć...przy okazji wspomnę że wszystko było robione w aucie przez kolegę gorik79...gruby cwaniak, zna się na rzeczy, jak ktoś jest z Wawy lub okolic to serdecznie polecam koła już kupione i założone...z tyłu opona 225/50 bardzo ładnie wypełnia nadkole...a z przodu 215/45 i wygląda to komicznie...zdjęcia wkrótce...ciekaw jestem opinii, jak Wam się spodoba e39 na felgach od e36...już spotkałem się z opinią że ten felunek nie pasuje i pasuje linię e39... kierunki-na początku też chciałem zmienić na białe...ale teraz mi się podoba tak jak jest... inne zmiany-założyłem chromowany grill z przodu, listwę chromowaną z tyłu i ciemne ramki na zegary-auto zyskało na wyglądzie moim zdaniem...fotki wkrótce...czekam na pogodę :D przydało by się jeszcze pomyśleć o odnowie lakieru-ale to spora kasa-o ile wnętrze auta jest bardzo zadbane-stało u poprzedniego właściciela w garażu podziemnym i słońce tak go nie paliło-natomiast coś odwalili z lakierem na masce-jest taki jak by "odparzony" dokładnie na środku maski-spróbuję złapać to na fotach to zobaczycie. pozdrawiam.
-
e39 525i felgi od e36
dystanse kupione, fele założone...wygląd 100% na plus...tylko kurcze, na tym się nie da jeździć po warszawskich ulicach...na łukach drogi bajka, trzyma się jak przyklejona...ale na koleinach to jest walka o życie :duh: zaczynam się zastanawiać nad powrotem do 15" :cry2:
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
a cwaniaki co kręcą liczniki nie mają jakiegoś sposobu albo programu który by sprawdził czy było coś w kompie grzebane? jak w normalnym PC coś robisz to informatyk wszystko jest wstanie powiedzieć krok po kroku co było w kompie robione-w aucie tak nie ma?
-
PLANUJĘ KUPNO E39 PROSZĘ O OPINIE i POMOC W WYBORZE
a jak auto było do Polski sprowadzone roczne-następnie w Polsce serwisowane poza ASO-to jak przebieg sprawdzić?
-
Alu ramki na licznik - zamontowane
ha ha...zupełnie jak bym swoją słyszał..."tylko to BMW i BMW, znowu wszystkie pieniądze na ten samochód wydałeś, znowu na tym forum siedzisz-ile można" @Cihy525-jak na zlocie oblukasz na żywo to może zmienisz zdanie :D