Treść opublikowana przez hawraneek
-
"BAD GIRL" E39 525 TDS-BYŁA CICHEGO;)
ładny kolor, no i te 18 na lato...zawsze chciałem mieć czarną, a jak już mam to zazdroszczę tym co mają inne rzadziej spotykane kolory :D tds-y super wyglądają pod maską... http://images40.fotosik.pl/1047/e4036adefedb55fdgen.jpg to radio w środku trochę psuje całość... a te fotki to z jakiego zlotu? w tym roku też będzie?
-
Alu ramki na licznik - zamontowane
ja zamawiałem stąd: http://www.ebay.de/itm/BMW-E38-7er-E39-5er-X5-TACHORINGE-SCHWARZER-DUNKLER-CHROM-SNAP-/160748595065?pt=DE_Autoteile&hash=item256d5ce779 trochę kasy na to poszło ale nie żałuję-ramki są na "zatrzask"-pasują super-bez kleju. w realu wygląda to dużo lepiej-jakoś nie mogłem tego uchwycić dobrze na zdjęciach bo Buma stoi w garażu podziemnym.
-
Alu ramki na licznik - zamontowane
ciemne ramki zamontowane...dwie foty na szybko...więcej będzie w galerii za kilka dnie.
-
Alu ramki na licznik - zamontowane
ja zamówiłem czarne-właśnie wczoraj montowaliśmy-ile my się namęczyliśmy z tym krzyżykami :duh: trzeba je obrócić- a potem wcisnąć zatrzaski-wszystkie naraz :mrgreen: -...nie wiem czy jest na to łatwa metoda, nam szło strasznie opornie-za to składanie z powrotem to już bajka.
-
[520i]Zawieszenie-jakieś pomysły na obniżenie?
kolego, dawaj te fotki :D ja to robię tak-najpierw musisz gdzieś te zdjęcia umieścić-na jakimś serwerze-ja to robię przez pocztę-pocztę mam na gmail-tam jest taka zakładka "zdjęcia"-klikasz w nią i zrzucasz zdjęcia z dysku twardego-następnie otwierasz zdjęcie i prawym klawiszem klikasz "kopiuj adres obrazka"-a potem to już banał-zauważ że jak piszesz wiadomość na forum to nad wiadomością masz taki kwadracik z napisem Img-klikasz w niego-pojawią się w pisanej wiadomości dwa nawiasy-a pomiędzy te nawiasy wklejasz adres obrazka który skopiowałeś :cool2:
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
i co jest realnie odczuwalna różnica? mi chodzi po głowie żeby coś ze swoim zrobić...kiepsko się zbiera od dołu jak dla mnie...
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
rozumiem że to zamykanie budzika to na niemieckiej autostradzie było :wink: chciało się koledze tak daleko jechać... a ten licznik to nie za mało jest wyskalowany? nie poszło by jeszcze więcej to auto? mierzyłeś sobie czas do setki? u mnie jest 9s ze stoperem w ręku. co do M-pakietu to zależy kto co lubi-auto trzeba robić pod siebie-walnij sobie z tyłu na klapie oznaczenie 2.0 dopiero się zdziwią co niektórzy :mrgreen: wnętrze...jest na allegro wnętrze z M5 do kupienia i gdybym miał wolną kasę to bym się skusił
-
(E39) Mój mały potworek :D 540i
oj zazdroszczę silnika koledze...taka moc, ale to się musi zbierać...trochę wygląd bym tylko poprawił...i hulaj dusza piekła nie ma :cool2:
-
E39 jakie mieliście problemy po zakupie?
a nie...140 000...tak byłem wczoraj pijany...no w końcu był piątek wieczór :mrgreen:... wybaczcie.
-
520i wymiana odmy
kolego thefi to się właśnie nazywa "zaradność życiowa" :cool2: a nie wiesz przypadkiem gdzie można kupić oryginalne nerki całe w chromie-taniej niż w ASO?
-
E39 jakie mieliście problemy po zakupie?
a moja mama w 99r. kupiłam Astrę, nówkę prosto z salonu...do dnia dzisiejszego wymieniła: tłumik środkowy i linkę od sprzęgła :mrgreen:
-
520i wymiana odmy
kolego, orientacyjne ceny części znajdziesz tutaj http://realoem.com/bmw/select.do wrzuć 7 ostatnich znaków numeru VIN i masz wszystko na tacy.
-
E39 530d Touring Individual
tak...teraz to Ci żona z pewnością pozwoli na M5...trzeba było myśleć o tym za starych kawalerskich czasów...ale gdyby jednak, to nie zapomnij o akcesoriach do tej Mki...
-
E39 530d Touring Individual
a mi się wydaje że przez allegro to ona nie pójdzie za taką kasę...ludzie wolą kupić za 20 koła i dołożyć 16 zaraz po zakupie, niż kupić gotowca za 36. szukał bym raczej kupca wśród miłośników marki, daj ogłoszenia na innych forach np. bmw-sport.pl czy bmw5er.pl, tam szybciej docenią taką perełkę, może ktoś będzie chciał się z 3 przesiąść na 5 albo komuś się rodzina powiększyła i szuka pakownego auta... ps. gorik79 a może Ty ją łykniesz...w sumie to powinieneś już się powoli rozglądać za kombiakiem :cool2:
-
e39 525iA M54 wyskakuje Check Engine
dzięki Panowie za pomoc...zacznę od akumulatora bo rzeczywiście ledwo dyszy...podładuję, pojeżdżę trochę i dam znać czy problem zniknął. pozdrawiam.
-
BMW e39 kontra Audi A6 C5
"np. BMW 5 e60 czy Audi A6 c6 wybrałbym BMW" w tym przypadku...ja zdecydowanie Audi...
-
[520i]Zawieszenie-jakieś pomysły na obniżenie?
widziałem ostatnio na ulicy niebieską z takim samym felunkiem-obniżona, felga na dystansie-wyglądało to super.
-
e39 525iA M54 wyskakuje Check Engine
witam, założyłem instalację LPG, pojeździłem z miesiąc i wyskoczył Check Engine, skasowaliśmy błąd 223, przejechałem jakieś 400 kilometrów-tym razem tylko na benzynie-i znowu wyskoczył Check Engine-znowu błąd 223. co sądzicie o tych pomiarach z impy?
-
Brak mocy w E39 520i
kolego jak ja kupiłem swoją to też był muł...wymieniłem przepływkę...i nic...wymieniłem czujniki położenia wałka rozrządu...i gra muzyka :cool2: ale zamiast wymieniać wszystko po kolei i nabijać koszty zrób tak jak koledzy radzą i najpierw podłącz się pod kompa.
-
Awaria czujnikow parkowania z tylu
czujnik przedni zaczyna piszczeć sygnałem ciągłym jakiś 30 cm od przeszkody-a tylny jakieś 5 cm od przeszkody. czy to normalne-czy ja mam coś źle poustawiane? da się to jakoś wyrównać?
-
BMW e39 kontra Audi A6 C5
kompromis :mrgreen:
-
BMW e39 kontra Audi A6 C5
muszę przyznać że ta C5 na zdjęciu bardzo ładnie wygląda :cool2: ale może dlatego że tyłka nie widać :mrgreen:
-
[523i] felgi 18cali- dobry pomysł?
było wielokrotnie-najlepszy kompromis wygląd/komfort/prowadzenie to 17-optymalny rozmiar dla e39
-
BMW e39 kontra Audi A6 C5
ja wiem że o gustach się nie dyskutuje-też brałem C5 pod uwagę jak kupowałem auto-ale ten samochód po prostu jest brzydki-zwłaszcza z tyłu-kumpel z pracy miał taką-i był bardzo zadowolony- dopóki jej nie skasował na amen :mrgreen: e39 ma dużo ładniejszą linie.
-
Wymiana oleju automat 3.0d
ciągle gdzieś na forach przewija się temat że ktoś tam, coś tam słyszał że jak ktoś tam wymienił olej w skrzyni to zaczęły się problemy... konkretnie-miał ktoś osobiście taki przypadek? u mnie był nigdy nie wymieniany-spuściliśmy troszkę z ciekawości-błoto a nie olej mam w skrzyni-skrzynia chodzi bardzo dobrze.