Treść opublikowana przez Taucher
-
[E87] Awaryjne otwieranie auta
No wiadomo, ze nie na totalnego "chama" :) Ale tak latwiej z nieco wieksza sila otwierac niz samymi palcami, bo kluczyk moze sie rozleciec
-
[E87] Awaryjne otwieranie auta
Wsadz kluczyk w zamek, wez cienkie plaskoszczypy i chwyc porzadnie za grot klucza. Potem uzyj sily i przekrec. Opor stawia jedynie brud, rdza i inne syfy. Sila pomoze, nie powinno nic sie uszkodzic. Sprawdzone niedawno w innym aucie :)
-
Szyberdach-szpara w tylnej części
Robiłeś ponowną kalibrację otwierania/zamykania szyberdachu?
-
BMW F20 - Felgi i opony - szerokości, ET
wzmocnione na bokach, zeby po przebiciu nie zrobil sie kapec i mozna bylo do warsztatu podjechac. samo przebicie opony jest tak samo prawdopodobne jak w zwyklej oponie. A co to ekstremalnego rozerwania opony podczas jazdy to mozna sie zasugerowac limuzyna prezydenta :)
-
BMW F20 - Felgi i opony - szerokości, ET
tu poszukaj http://felgenkatalog.auto-treff.com/
-
E87 120i N46 duzo pali
mam ten sam silnik wiec sie wypowiem. Zawsze po tankowaniu resetowalem spalanie na komputerze. Ale od pol roku po wycieczce nad morze zostawilem aby sprwdzic na dluzszym dystansie jak to bedzie wygladac i: raz trasa nad morze plus okolo 2 tysiecy km w ruchu mieszanym (70% miasto i 30% trasa) pokazuje mi teraz 10,3 wczesniej po tankowaniach mialem w okolicach 11 - 13. raczej jazda dynamiczna autostrady (predkosci 140 - 200) ok 9 - 10L/100km Najbardziej ekonomiczne a drogi poza terenem zabudowanym. Jedziemy w okolicy 100km/h w miare rownym tempem
-
BMW E87, Nawigacja Business
Faktycznie. Lata tylko professional :duh:
-
BMW E87, Nawigacja Business
w szarej strefie krazy juz od grudnia
-
[E87] Ringi
a jak Cie policyjant zatrzyma i powie ok, prosze w takim razie wlaczyc swiatla postojowe. To co zrobisz?? :)
-
E87 - dziwny zapach z nawiewów
Od ok. dwóch miesięcy zaobserwowałem w swojej jedynce następujący objaw: Gdy auto postoi przynajmniej godzinkę - dwie i uruchomię nawiew, przez pierwsze dwie minuty powietrze ma nieprzyjemny zapach. Można go porównać do podgrzanego starego kurzu zmieszanego z zapachem jakby podgrzanego plastiku lub instalacji elektrycznej. Zapach jak wyżej wspomniałem przestaje się wydobywać po minucie- dwóch i potem już cały czas leci powietrze bez żadnej woni. Posiadam klimatronik. Testy robiłem również bez włączonego silnika. Ustawiając od razu zarówno niską temp jak i wysoką. Obieg otwarty jak i zamknięty. Klima odkąd posiadam autko regularnie napełniana i za każdym razem ozonowane wnętrze. Tak samo filtr. Co roku wymieniany na węglowy. "obwąchałem" wszystko. Filtr, kanały powietrzne pod nim, wsadziłem nawet nos nad otwarte klapki nad wentylator nawiewu, który jest moim głównym podejżanym i nic nie wyczułem. Nigdy w aucie nie występował u mnie problem z jakimkolwiek "smrodkiem" - czy to "starej szmaty" czy inny. Największą zagadką dla mnie jest to, że ten zapach pojawia się tylko na początku uruchomienia nawiewów. Potem trzeba odczekać. Zrobię jeszcze test i wyłączę na czas 10 - 15 minut i zobaczę czy zapach się pojawi. Poradzcie coś! :)
-
[E87 LCI] Rejestrator jazdy
ja u siebie wpuscilem kabelek w podsufitke. Zasilanie wzialem bodajze z zasilania szyberdachu
-
[E87]Blokada tylnych drzwi
Otworz drzwi i tam poszukaj przelacznika od blokady
-
BMW E82 123d by davenam [M-PAKIET]
a panel od grzania foteli juz chyba nie do konca fajnie sie wpasowal? :/
-
e91 - Padła antena (?)
Panowie tasiemki same trudno kupic (uzywki) ale jak poszukacie zawiasow klapy, to czesto sa do kupienia razem z tasiemkami za smieszne pieniazki (oczwiscie tez uzywane). Dlatego szukajcie na portalach aukcyjnych zawiasow :) Pozdrawiam
-
[E87] 1ER 120i SPARKLING GRAPHITE [up-nowe mody i foty]
Zmieniaj wydech, bo strasznie widać tą ropuchę od spodu :)
-
BMW E87 130i Black Sapphire Metallic by Peter93
Dokładnie! Też spotykam same 118i albo 118d, nawet 120i to już dość rzadki widok mam wrażenie :D ale to akurat na plus dla mnie bo można utrzeć nosa komuś kto nie wie z czym ma doczynienia :P 120ką juz da sie utrzec jak sie pocisnie, a co dopiero tym :)
-
prawidłowe ciśnienie w run flat -16 cali
Słupek od strony kierowcy
-
[E87] Valvetronic ?
U mnie siadl valvetronic zaraz po zakupie auta w 2012/2013 roku W aso chyba zaplacilem za calosc (silniczek, uszczelki itp. z robocizna) cos kolo 1800zl przebieg (niemieckie autobahny) kolo 160tys
-
Końcówka wydechu-założenie nowej.
wersja z czterema rurami wejdz sobie w moj profil. Tam masz pare fotek dupy
-
Końcówka wydechu-założenie nowej.
A ty w swoim samochodzie który masz? 4x70
-
Końcówka wydechu-założenie nowej.
Nie baw się w końcówki tylko wsadź cały tłumik. Różnicę zarówno wizualną jak i dźwiękową na pewno odczujesz http://www.eisenmann.com.pl/wydech?view=item&id=1675:bmw:seria-1:e87:wydech-koncowy-eisenmann-2x70-mm-bmw-1-e87-116i-118i-120i lub http://www.eisenmann.com.pl/wydech?view=item&id=1676:bmw:seria-1:e87:wydech-koncowy-eisenmann-4x70-mm-bmw-1-e87-116i-118i-120i
-
E87 118i QUARZBLAU - DZIK !!! (Sprzedany)
Kurde tak czytam Twojego posta od początku i powiem, że ktoś wcześniej strasznie zaniedbał tą jedynkę :/ Ale widać, że pacjent chyba wróci na nogi :)
-
[E87] Zabezpieczenie auta - alarm
AC :)
-
N46B20B - nowa uszczelka puściła
Silnik w dalszym ciągu suchy jak pieprz :cool2:
-
[E87] Problem z wycieraczkami
Nie ma tego "jednego" trybu, bo wlaśnie jest tryb auto i jego regulacja poprzecznym przełącznikiem.