Treść opublikowana przez pikofm
-
M50 nie działa spryskiwacz szyby
Może ci po prostu zamarzły spryskiwacze?
-
automat łapie obroty ze spóźnieniem
Spróbuj podmienić kompa od automatu.
-
na zimnym problem
Zobacz czy paliwo z pompy cofa się. http://temat bmw-klub.pl
-
525Tds nie chce odpalić za drugim razem
Podaj +12V na bezpiecznik nr 23 i posłuchaj czy w baku coś brzęczy. Ile masz paliwa w baku? Jak poniżej 20-30l to normalny objaw dla niesprawnej pompki.
-
525Tds nie chce odpalić za drugim razem
Jaki masz olej w silniku? Przebieg auta (może już tam kompresji nie ma)? Jak sprawdziłeś świece? Do jakiego poziomu spada napięcie akumulatora podczas pracy rozrusznika? Filtr paliwa zmieniony? Pompka w baku sprawna? Obowiązkowa lektura :)
-
E34 Światła do jazdy dziennej bez dokładania lamp
Wklej zdjęcie jak to wygląda w e34.
-
e34 problem....Termostat
Zalewasz płynem zbiorniczek do końca, odpalasz silnik. Czekasz aż termostat się otworzy i dolewasz ponownie.
-
Bmw E34 2,4 Td Problem Turbo PILNE ! :(
jak nie chcesz kombinować to wstaw takie jak było i po problemie...
-
Bmw E34 2,4 Td Problem Turbo PILNE ! :(
link
-
grzane fotele
Zobacz czy mata ma opór elektryczny.
-
Problemy z odpaleniem 2,5 TDS !
Napięcie to zawsze będzie, ale czy pompka jest sprawna? Pompka pracuje (chyba) tylko wtedy jak świece żarowe grzeją. Dlatego zrób tak ja Ci mówię... Kąt wtrysku http://img511.imageshack.us/img511/4848/sdc13723.th.jpg Uploaded with ImageShack.us Kontrola rozrządu
-
Problemy z odpaleniem 2,5 TDS !
Podaj +12V na bezpiecznik nr 23 i posłuchaj czy w baku pracuje pompka. Ile masz paliwa w baku? Lub poczytaj o tym jak się sprawdza kąt wtrysku jeśli masz lekkie zacięcie do mechaniki.
-
Problemy z odpaleniem 2,5 TDS !
Jaki masz przebieg tego silnika? Kąt wtrysku sprawdzony?
-
Tryb zimowy w Automacie 525TDS
Jak masz tryb * i zapniesz jedno z 2,3,4 to automat będzie miał twardo zapięty jeden bieg Np. na lodzie można ruszać z 4 biegu itd..
-
Kopci na bialo :D
Zobacz czy to głowica nie jest popękana.
-
Kopci na bialo :D
Kąt wtrysku, pęknięta uszczelka pod głowicą.
-
[E34 525 TDS] - Porady dla osoby pragnącej kupić
TDS czy ciepły czy zimny ma palić od strzała. Zero dymków (ewentualnie powyżej 4tys obr na IV czy V biegu może coś tam puścic). Ma prawo zakopcić minimalnie przy odpaleniu, ale jak nie kopci to lepiej dla ciebie. Ciśnienie robocze płynu chłodzącego nieprzesadzone. TDS spokojnie "spali kapcia" z miejsca. W automacie 3tys obr i kręci. Spalanie 6-12l/100km. Licz się z mnóstwem drobnych wydatków po zakupie. Zwróć uwagę na filtry (całkiem prawdopodobne, że ktoś wymieniał wszystko na czas = ktoś o niego dba). Da się trafić dobrego TDS nawet w e34, ale trzeba trochę pojeździć i poszukać. Szukaj TDS z nastawnikiem indukcyjnym, popatrz na forach jak to odróżnić. Przeleć się nim z prędkością powyżej 120km/h przez 5min jak temp stoi w pionie to znaczy że z głowicą jest wszystko ok. Jak mi się jeszcze coś przypomni to dopiszę.
-
[TDS] Kontrolka awarii skrzyni biegów.
Ona dotyczy wyłącznie automatycznej skrzyni biegów.
-
Dmuchawa (nawiew) nie działa 3 i 4 pozycja
Wymień/sprawdź rezystor dmuchawy tzw. jeż albo miecz.
-
BMW 525 TDS e34, kręci ale nie pali
Niby są prostowniki z funkcją odsiarczenia, ale 100% sprawności już nie będzie.
-
BMW 525 TDS e34, kręci ale nie pali
Zainwestuj w jakiś akumulator 92Ah i będzie pięknie :cool2: a teraz przeczytaj mój pierwszy post w temacie i odpowiedz sobie co on ma wspólnego z tym co ty teraz odkryłeś? Pozdrawiam ;)
-
BMW 525 TDS e34, kręci ale nie pali
A jest drożny?
-
BMW 525 TDS e34, kręci ale nie pali
Tak, ja mi kiedyś pompka nie działała to koło lewej lampy miałem bańke 10l i wężyk do pompki z bańki oraz powrót z wtrysków do bańki. Na początku przy próbie odpalenia zaciągnij trochę paliwa do wężyka żeby pompa nie musiała długo kręcić na sucho.
-
BMW 525 TDS e34, kręci ale nie pali
1. Sprawdź wszystkie bezpieczniki pod maską MIERNIKIEM/multimetrem czy czymkolwiek innym co daje 100% pewności (bo na oko to chłop w szpitalu... ;)) Bezpiecznik nr 23 odpowiada za pompkę. Jak podasz na niego +12V to pompka w baku powinna się odezwać. 2. Wyjmij pompkę i podłącz ją do akumulatora przewodami, zobacz czy kręci. 3. Jak wygląda sprawa z drożnością filtra? 4. Spróbuj podłączyć jakiś wężyk bezpośrednio do filtra, a jego drugi koniec włóż do butelki 1,5l z ropką Później zobaczę u siebie czy też mam wybrakowane bezpieczniki.
-
hid ksenony fajne......ale zabrali mi dowód
Radzę poczytać o tym jak działa lampa z soczewką (którą większość e32/e34) posiada.