Treść opublikowana przez Bronx_l
-
e90 2006 win: WBAVC31000PY58389
Bronx_l odpowiedział(a) na illa22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo więc z czegoś ta "Super cena" musi wynikać, a skoro nie z wysokiego przebiegu to odpowiedź raczej prosta. A jak oglądałeś auto to nie widziałeś co było robione? A który element wg sprzedającego był lakierowany i z jakiego powodu??? BTW to tańszej 320d z tego roku już chyba nie było na allegro???
-
e90 2006 win: WBAVC31000PY58389
Bronx_l odpowiedział(a) na illa22 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden element malowany??? :duh: A błotniki przednie są dwa i na pewno było malowane powtórnie :mad2: No i oczywiście słupek środkowy lewy -- ale to już raczej nie po przecierce parkingowej (skoro malowane wnęki) Więc ciekawe kto Cię poinformował o malowanym "jednym elemencie"? Bo jak malowali wykroje z lewej strony to przypuszczam cały bok jest "czarowany" No ale czego się spodziewać po e90 w cenie dobrego e46 :cool2:
-
E46 325ti 2002, Żyrardów WBAAT31050FV38621
Bronx_l odpowiedział(a) na patriot temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdzie można takie optymistyczne dane znaleźć (link)? :mrgreen: To chyba kalkulator OC/AC z firmy AXA - przydatny gadżet :cool2:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
I ktoś zapomniał o jednej śrubie w zderzaku przednim. I linka maski "puszczona" jakąś dziwną drogą :duh:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Nr 3 dodatkowo ma zafundowane poliftowe lampy przednie Tak jak pisze Damian, żadna d.... nie urywa:)
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Brakuje jeszcze wielu pozycji dodatkowego wyposażenia - ale każdy ma inne wymagania, więc jak Ci to wystarcza to :cool2: Prawie wszystko można doposażyć, więc jak auto jest w naprawdę dobrym stanie i z oryginalnym przebiegiem to nie dyskwalifikuj go od razu. Koszt obszycia (fachowej roboty) jakieś 200 - 300zł, ale obszywają już za 100zł.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
W tym konkretnym modelu brakuje na pewno skórzanej kierownicy i climatronica (i dlatego auto w środku wygląda biednie) - za to jest szyberdach i czujnik deszczu. Zależy kto co woli :) W jednej z moich e87 też miałem taką kierownicę, ale jak tylko pierwszy raz z nią złapałem - od razu zawiozłem do obszycia - to po prostu nie przystoi w aucie tej klasy :duh:
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
A czy po samych fotkach widzicie może coś "niepokojącego"? Fotki są słabe i niewiele widać. Załatw VIN tego auta i lepsze zdjęcie komory silnika. To może coś ktoś zauważy.
-
e92 335i PW78512
Bronx_l odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro auto przyjechało po niecałych dwóch latach do PL to raczej pewne, ze po jakimś dzwonie. Znając Włoskie realia nią małym bo, szczególnie we Włoszech i we Francji auta naprawia się po wypadkach. A Włoch nie oddałby Polakowi auta za ponad 50tys Euro po niecałych dwóch latach bez powodu. Więc w przypadku tego auta bardziej niż na przebiegu skupiłbym się na przeszłości wypadkowej a tego raczej bez oględzin z fachowcem nie ustalisz.
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Cena jest raczej wysoka jak za gołe 116i z 2007roku. Szczerze to szukaj raczej 118i lub 120i gdyż 116 jedzie słabo i wcale nie jest bardziej ekonomiczne. I zwracaj troszkę uwagę na wyposażenie - ta plastikowa kierownica i klima na pokrętło to masakra. W końcu Ty będziesz tym jeździł i za te pieniądze zafunduj sobie trochę luksusu i wygody. Już nie mówię o tym, że 70% potencjalnych kupców nie zwraca uwagi na e87 z taką właśnie kierownicą i manualną klimą - więc późniejszy problem z odsprzedażą murowany.
-
540i WBADE5108WBR91568
Bronx_l odpowiedział(a) na karol_79 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedaż:cool2: :cool2: :cool2:
-
BMW E91 318D intercooler czy podejdzie?
Kolega ma diesla po dzwonie przypuszczam i kupił przód od benzyny, tak??? Pas przedni jest takie sam w e9x w 2litrowym dieslu i benzynie - wiec intercooler pewnie podejdzie. Chłodnica klimy ta sama, wody ma na pewno inne oznaczenia ale czy wszystkie otwory pasują nie jestem pewien. Na pewno se inne wentylatory.
-
removed
Bronx_l odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZagłębiając się w temat e87, natknąłem sie na trzy rodzaje zderzaków przednich: 1. taki "goły" (link wklejony w tym poście), 2. z małymi lampami przeciwmgłowymi okrągłymi, 3. z lampami przeciwmgłowymi podłużnymi poziomymi.. Czy po tym można rozpoznać e87 od e87n (tj. po lifcie)? Okrągły halogen jest przed liftem do stycznia 2007roku, i przy M pakiecie. Wersji bez halogenów jest bardzo mało. Natomiast podłużne halogeny są po lifcie
-
removed
Bronx_l odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidziałem to autko, jest tam ten schowek centralny, pomiędzy nawiewami a szybą przednią. No to deska jest OK :cool2:
-
removed
Bronx_l odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo właśnie edytowałem posta, bo zdjęcie jest kiepskie i nie jestem pewien czy jest schowek czy go nie ma. I nie chciałem mieszać. Powinien być w środku konsoli, nad nawiewami.
-
removed
Bronx_l odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakie "gadżety" masz na myśli? A widzisz np za prawym kielichem osłonę - pokrywę sterownika silnika? Za lewym kielichem powinna być taka sama na serwie. Prawy błotnik powinien mieć dwie uszczelki - jest jedna Zaślepka w zderzaku - o której wspomniał kolega. Te gadżety same nie odpadają
-
removed
Bronx_l odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto jest po stłuczce, według właściciela uszkodzony był tylko tył: wymieniona tylna lampa, cała klapa, prostowany i lakierowany błotnik. Przód też raczej na 100% po dzwonie - przecież wyraźnie brakuje gadżetów pod maską. Jakby było lepsze zdjęcie to pewnie jeszcze coś by wyszło Tak jak pisze Pete - zrobione po taniości na handel - byle sprzedać Ale "bezwypadkowe" - strzał w tył, szpachla na błotniku tylnym + czarowany przód, ale przecież nikt nie zginął więc wypadku nie było Historia z tyłem pewnie tylko po to by odciągnąć uwagę od przodu.
-
removed
Bronx_l odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA masz więcej zdjęć może??? Przód kombinowany, brakuje oczywiście uszczelek, osłon pompy hamulcowej itp. Brak halogenów - wg VIN powinny być Pewnie auto po dzwonie, długo stało stąd mały przebieg. Chociaż ciekawe, że przy takim przebiegu już schodzi farba z blendy kierownicy - u mnie zaczęło się to dopiero po 130tys :duh:
-
e91 vin : WBAVW11060A276067
Bronx_l odpowiedział(a) na pluto7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego a czy ty przypadkiem nie byłeś oglądać e90 w Górze Kalwarii z "tym zdechłym dieslem n47"???
-
e91 vin : WBAVW11060A276067
Bronx_l odpowiedział(a) na pluto7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro jest to utarguj jeszcze tysiąc i kupuj. Taka okazja się już może nie trafić
-
e91 vin : WBAVW11060A276067
Bronx_l odpowiedział(a) na pluto7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChłopie pomyśl: Najtańsze nieuszkodzone e91 z 2008 roku kombi diesel na allegro to 33tys (i to jest mega okazyjna cena) Nie wiem jak znalazłeś tą za 28... ale gratuluje :cool2: Porównaj portale zagraniczne to ceny są o 25%wyższe Wg eurotaxu auto które wrzuciłeś jest warte ok 50-55tys Nic nie daje do myślenia?????
-
e91 vin : WBAVW11060A276067
Bronx_l odpowiedział(a) na pluto7777 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa droga jak na 2008rok, za tą kasę szukaj auta po lifcie :cool2:
-
[Sprzedam/Kupię/Zamienię] BMW Seria 1 - części/akcesoria
Sprzedam podsufitkę szarą bez szyberdachu wraz z kurtynami. Oryginał stan BDB.
-
E46 Zabrze WBAAS71040FY07461 Klapa Pytanko
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWujek był - oglądał i nie wie czy była lakierowana - a my ze zdjęć mamy to powiedzieć?? :duh: Pewnie była i pewnie nie tylko klapa, już kolejny raz mówię Ci, że te auta które wklejasz mają ponad 10lat więc raczej na pewno któreś elementy były lakierowane i to nie absolutnie nie dyskwalifikuje auta. Moje e46 330d jest całe w oryginalnym lakierze - ale co z tego,jak cała prawa strona przerysowana gwoździem, maska z odpryskami a tylny zderzak w kilku miejscach otarty. Mógłbym to lakierować ale przyjdzie później taki klient jak Ty i będzie wybrzydzał, że pół auta lakierowane. W poprzednich wątkach narzekasz na wgniotki i obtarcia - jak widać nie dogodzi.
-
e91 WBAUX11010A621384 2,0d SWARZĘDZ
Bronx_l odpowiedział(a) na AlexPoznan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak to goły:0 Cytat z ogłoszenia: "FULL FULL FULL FULL FULL FULL " :duh: :duh: 318 z redukcja mocy - firmówka z beneluxu więc przebieg pewnie konkretny - no ale cena to prawdziwa okazja :mrgreen: