Treść opublikowana przez Bronx_l
-
e46 320d Kraków WBAAS71070FY04151
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA dziwisz się?? Przecież Ty płacisz za sprawdzenie a on chce sprzedać - najwyżej nie kupisz. A listwy ktoś mógł polakierować bo tak jest po prostu ładniej
-
e46 320d Kraków WBAAS71070FY04151
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKomora silnika jest :cool2: tak ma być. A kierownice zweryfikuj na miejscu chociaż ja akurat nie widzę nic niepokojącego Ja zainteresowałabym się dlaczego wszystkie listwy w okół auta są lakierowane? Wydaje mi się, że powinny być czarne (ale tu akurat mogę się mylić) PDC jak widać zostały czarne
-
e46 320d Kraków WBAAS71070FY04151
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTa co ma 190 może mieć 500tys. Jak się nie ruszysz z domu na oględziny i do ASO zweryfikować przebieg to się prawdy nie dowiesz . Napinacz pasa do e46 kosztuje jakieś 50zł i nie chcę mi się wierzyć, żeby ktoś go nie wymienił - a jeśli nawet to sam możesz kupić i wymienić w pół godziny.
-
e46 320d Kraków WBAAS71070FY04151
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWszystko co koledzy tu mówią to tylko "wskazówki" - które należy zweryfikować na miejscu. Bardzo mało rzeczy jesteś w stanie stwierdzić w 100% po kilku słabych zdjęciach. Jedź oglądaj - zwróć szczególną uwagę na to co koledzy napisali. I pamiętaj, ze te auta mają ponad 10 lat i ktoś je przez ten czas użytkował.
-
e46 320d Kraków WBAAS71070FY04151
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPowiedz nam tylko jedno: czy byłeś już oglądać osobiście jakieś e46??? BTW jak już Szymon nie "marudził" przy poduszce to raczej na 100% wszystko z nią ok :cool2:
-
e92 z Poznania WBAWD11040PW13309
Bronx_l odpowiedział(a) na leszek83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA widziałeś jakieś dokumenty od tego samochodu?? A podgrzewania foteli nie ma w VIN i w samochodzie również nie ma. A do skóry zazwyczaj jest obligatoryjne - chyba że auto z Włoch lub południowej Francji
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA taki "bezwypadek" http://otomoto.pl/bmw-330-bixsenon-navi-4x4-m-pakiet-led-C29251142.html VIN WBAWC33587PC87017
-
e92 z Poznania WBAWD11040PW13309
Bronx_l odpowiedział(a) na leszek83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto z fabryki wyjechało na rynek holenderski i tam na 99% było sprzedane. Z jakiego kraju serwisy są w książce? Pewnie widziałeś ją przy oględzinach Potwierdzałeś przebieg w ASO??? Auto wyjechało z fabryki ze zwykłą szmacianą tapicerką - to co jest teraz nie jest oryginalne i tłumaczy brak podgrzewanych siedzeń. Jaki rok produkcji jest w polskich dokumentach? Zajrzałeś w dowód rejestracyjny? Załatw zdjęcia pod maską, to może ktoś coś zauważy.
-
e92 z Poznania WBAWD11040PW13309
Bronx_l odpowiedział(a) na leszek83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJest jest, spokojnie: http://otomoto.pl/bmw-320-coupe-ideal-bezwyp-m-pakiet-C30073357.html
-
e90 LCI aktywne zagłówki - błąd
A ja sobie dziś poradziłem - kupiłem dwa zagłówki i wymieniłem, wyszło znacznie łatwiej i taniej:) Ale dzieki za wskazówki:)
-
e92 z Poznania WBAWD11040PW13309
Bronx_l odpowiedział(a) na leszek83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzyli holender ze zmienionym wnętrzem z 2008 roku - wg handlarza model 2010 :duh: :duh:
-
E46 318 Wrocław WBAAL31090JJ56718
Bronx_l odpowiedział(a) na kevin88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle od rana ma już ponad tysiąc wyświetleń :duh: Ma wszystko czego wymaga polski klient: M pakiet (oczywiście dokładany) skóry, xenon, felga 19' wyplakowany silnik, jeździł tylko 10tys rocznie :duh: i przystępną cenę :cool2: Coś mi się wydaja, że po weekendzie już go nie będzie.
-
e46 320D touring 2005, Kraków WBAAP71030PW46063
Bronx_l odpowiedział(a) na chorrigan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW lutym 2005 zakończono sedana a bodajże w lipcu kombi To auto jest z kwietnia 2005 - więc wszystko OK :cool2:
-
e92 z Poznania WBAWD11040PW13309
Bronx_l odpowiedział(a) na leszek83 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA gdzie ten M pakiet??? :duh: I coś mi się wydaje, ze to jednak będzie "włoszka"
-
Jak sprawdzić czy zderzak do E90 jest oryginalny
Zazwyczaj jak tylne zderzak ściągają to zaczepy są połamane - ale spec od plastików zrobi Ci to w 10 minut za 10zł więc zaczepami bym się nie martwił
-
Przegląd ofert, opinie o aukcjach Allegro i Otomoto
Auto nie wygląda źle, sprzedaje go co najmniej od kwietnia wtedy cena była 45tys, w lipcu już 42tys - ale tu nie ma się co dziwić bo mega trudno sprzedać 3 drzwiową jedynkę (wiem coś o tym niestety:( ) W rozmowie zapytaj o VIN i zdjęcie pod maską - i wrzuć tutaj. Zapytaj też skąd wynika tak niski przebieg?
-
autocheck.com - tylko samochody z USA !!!!
Bronx_l odpowiedział(a) na iradek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKorci mnie by podesłać mu linka do tych zdjęć - może nawet się odezwie :mrgreen:
-
e92 Płock WBAWB31090PS92952
Bronx_l odpowiedział(a) na BanDai temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle szczerze, czego innego się spodziewałeś za te pieniądze??
-
e92 Płock WBAWB31090PS92952
Bronx_l odpowiedział(a) na BanDai temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTeż właśnie to teraz znalazłem :cool2: Ale za to cena super
-
e92 Płock WBAWB31090PS92952
Bronx_l odpowiedział(a) na BanDai temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRaczej była M pak dołożony, deska zmieniona (pewnie po otwarciu poduszek) i brakuje śrubki mocującej prawy przedni błotnik.
-
e90 LCI aktywne zagłówki - błąd
Witam, czy w e90 po lifcie standardem wyposażenia były aktywne zagłówki? Sprawa wygląda tak: auto po dzwonie, odpalone poduszki przód - wymienione oczywiście na oryginały, do tego napinacze + klema pirotechniczna. Jednakże pozostał błąd aktywnych zagłówków, lecz z tego co sprawdzam nie mam ich w wyposażeniu dodatkowym. W ASO z tego co widzę dostępne są zestawy naprawcze takich zagłówków: http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/52_3487-zaglowek-cak-przedni/i51866#part03 Gdzie w ogóle znajduje się ten ładunek? Z góry dziękuje za pomoc
-
e46 320d Pionki(Kolo Radomia) WBAAS71000FY08106
Bronx_l odpowiedział(a) na Damii92 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlaczego wszystkich handlujących wżucacie do jednego wora "oszustów" po VIN-e wychodzi że z Włoch co nie znaczy że nie mogło być kupione przez Niemca,mogę tak sądzić bo dziś sam się przekonałem że jest taka możliwość.Znajomy przyprowadził 530D prosto z Francji i według VIN-u to Niemka więc przestancie oczerniać sprzedających bez 100% dowodów winy,bo widze że na tym forum stało się to sportem narodowym. Obrońco uciśnionych - nie bój się handlarz dobrze wie co ma
-
BMW E61 530D Bielawa VIN: wbanj7...b462740
Bronx_l odpowiedział(a) na Benek_Krakow temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle to zły VIN wg mnie - na ostatnim zdjęciu jest po prostu nieczytelny
-
Jaki przebieg w 330d?
Młodzik miej się na baczności przy tym zakładzie i uważaj na tyły :mrgreen:
-
Jaki przebieg w 330d?
A to jego m5 za 29tys http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:lvOtrtdfs1wJ:moto.archiwumallegro.pl/%3Fitemid%3DC17937782%26t%3Dbmw_m5_bmw_m5_400km+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a