Treść opublikowana przez Bronx_l
-
[E90] 318d WBAVW11080A277933
Bronx_l odpowiedział(a) na damko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak pisze Maniek, żaden Włoch by się w to nie bawił, oni mają głęboko gdzieś ilość warstw lakieru n a aucie
-
[E90] 318d WBAVW11080A277933
Bronx_l odpowiedział(a) na damko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOj zdecydowanie nie :nienie: :nienie: Przynajmniej dla mnie, ta sztuczna skóra to jakaś maskara.
-
BMW 116i F20 WBA1A11090J139685
Bronx_l odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie będę się sprzeczał, ale uwierz mi wiem ile handlarze zarabiają na aucie. I jakby z auta wartego 70tys miał ukręcić marne 2tys to w życiu nie wybrałby się do Francji.
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA później nasz sprzedający przy użyciu takiego preparatu (kupił na aukcji - widać w komentarzach) http://archiwum.allegro.pl/oferta/cartec-vinyl-tp-49-tworzywa-na-zewnatrz-opony-1l-i3349631081.html Sprawia że Szrot lśni jak nowy :cool2: W dodatku pieczątka też z allegro i polski klient zadowolony.
-
[E90] 318d WBAVW11080A277933
Bronx_l odpowiedział(a) na damko temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI pamiętaj, że ze skóra ta tapicerka ma niewiele wspólnego. Przebieg może i oryginalny, ale auto z Włoch więc licz się z tym, że może już być całe kilkakrotnie lakierowane i to "po włosku" czyli na odp....l - co niekoniecznie znaczy, że jest po dzwonie
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI jest nowa okazja: http://allegro.pl/bmw-535d-272-km-bi-turbo-navi-skora-bixenon-18-i3853821373.html 535D z 2006roku za 33tys :cool2:
-
BMW 116i F20 WBA1A11090J139685
Bronx_l odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJezeli chodzi o ten konkretny egzemplarz to zgadzam sie ze nie warty ogladania. Ale co do matematyki to kolega chyba "troche" sie zagalopowal z obliczeniami :) 116i z okazji premiery kosztowal 90k PLN w Polsce. dodatki tego auta to: automat 9,2k pakiet polski 5,1 dakota 7,0 felgi 2,2 lusterka 2,4 lakier 2,9 zaladunek 1,1 dekor 1,4 pdc 2,0 rain sens 0,5 light 1,0 drive pakiet 5,2 co daje rowno 130k PLN, po rabacie okolo 122-123k PLN. Czyli ten samochod jest sprzedawany za okolo 57% ceny nowego auta z salonu i nie jest "praktycznie nowy" bo ma juz rowno 2 lata... :mad2: A co do spadku wartosci aut to widzialem trojki (chociaz grubiej wyposazone) sprzedawane po 12 miesiacach od produkcji za 60-65% ceny katalogowej przez dealerow.. A za ile wg Ciebie handlarz kupił??? :norty: Takiego auta na handel nie kupuje się bez zarobku 8-10tys : :nienie: Więc nawet jakby kupił w całości to na bank nie zapłacił więcej jak 60tys co przy 130tys za zakup daje jakieś 46% więc nie za bardzo się zagalopowałem I na pewno kupił go znacznie wcześniej a nie teraz kiedy ma "równo dwa lata" :mrgreen: Ale nie o matematykę tu chodzi - chciałem po prostu powiedzieć, że wbrew ogólnemu przekonaniu nasi zachodni sąsiedzi nie są idiotami i nie robią nam prezentów.
-
BMW E81 120D WBAUB51000VB89985 Warszawa
Bronx_l odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAuto wygląda konkretnie :cool2: Nie bardzo widzę, żeby było się do czego przyczepić, do pełni szczęścia brakuje fotki pod maską. Ale chyba jednym z mankamentów tego e81 będzie N47D20A pod maską.
-
BMW 116i F20 WBA1A11090J139685
Bronx_l odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież kolega 320si ma do sprzedania ładną 1er z tego co pamiętam Ja też mam srebrne F20 do kupienia z 2013 roku ale musiałbyś sobie do niej znaleźć dobrego blacharza z odpowiednim sprzętem.
-
[E91] 318D WBAUX11030A811512
Bronx_l odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrawdziwe "rodzynki" wybierasz. Ten też już od wakacji wisi http://archiwumallegro.pl/bmw_318d_143km_navi_profesional_aso_fv_23_okazja-3500016985.html
-
[E91] 318D WBAUX11010A634362
Bronx_l odpowiedział(a) na Kamik47 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCiekawe co auto z Francji robiło w Nurenbergii ??? A sprzedający to nie osoba prywatna tylko handlarz z Radomia Sprzedaje się od wakacji: http://www.arena.pl/bmw-318-e90-seria-3-fv-23bezwypadkowyserwisowany-w-asoklimatronik,434685.html http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:NUt2LsXoaukJ:allegro.pl/bmw-318-2-0d-143km-lift-jak-nowy-fv23-cena-brutto-i3620509112.html+&cd=5&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a A cena okazyjna :mrgreen: No ale to przecież Radom :cool2: Nie jestem pewien ale chyba przy chromowanych listwach powinny być tez chromy na kratkach halogenów. Załatw foto pod maską Silnik N47d20C wg niektórych mega awaryjny ze względu na rozrząd wg mnie bardzo udana jednostka. Ale warto przy oględzinach posłuchać czy rozrząd nie szura. W razie czego wymiana ok 3tyszł. 143KM to auto jednak nie ma, bo w VIN jest redukcja mocy.
-
BMW 116i F20 WBA1A11090J139685
Bronx_l odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo żaden normalny człowiek nie sprzeda praktycznie nowego auta na gwarancji Polskiemu handlarzowi - który zapłaci mu za niego 40% wyłożonej wcześniej sumy. Nie ma cudów. A poza mimo iż nie miałem jeszcze F20 jestem pewien, że bawarczycy nie pozwoliliby sobie na takie spasowanie airbagu kierowcy - po prostu ktoś nie umiejętnie ją założył po tym jak odpaliła.
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWracając do sprzedawcy z Bielska jestem już pewien, że pieczątka jaką chciał wyrobić sprzedający to I była już jedna osoba, oszukana przez sprzedającego :mrgreen: :mrgreen: Polecam okazje :duh:
-
BMW 116i F20 WBA1A11090J139685
Bronx_l odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW całości na pewno do Polski nie przyjechała.
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzednie błotniki lakierowane
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo poduszki były na wierzchu. Kierownica nie jest z tego auta, wg gałki powinna być plastikowa... (albo ktoś zmienił gałkę) ktoś ją niedawno holował. Odpuść to e87 szczerze radze. I załatw VIN bo coś mi sie wydaje, że środek tez zmieniony. Wszyscy na forum wiedzą jak wygląda auto ze Szwajcarii sprzedawane przez handlarza w okazyjnej cenie.
-
BMW 523 e39 Kluczbork WBADM41090GM05466 Korekta licznika
Bronx_l opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakby ktoś wierzył w przebieg poniżej 200tys w 15letniem aucie: http://otomoto.pl/bmw-523-C31784980.html Numer VIN: WBADM41090GM05466 Marka pojazdu: BMW Model pojazdu: 5`ER Data badania technicznego: 10-05-2013 Numer rejestracyjny: YT55481 Odnotowany przebieg: 276000 km Numer VIN: WBADM41090GM05466 Marka pojazdu: BMW Model pojazdu: 5`ER Data badania technicznego: 22-04-2013 Numer rejestracyjny: YT55481 Odnotowany przebieg: 276000 km Numer VIN: WBADM41090GM05466 Marka pojazdu: BMW Model pojazdu: 5`ER Data badania technicznego: 22-07-2011 Numer rejestracyjny: YT55481 Odnotowany przebieg: 243000 km Numer VIN: WBADM41090GM05466 Marka pojazdu: BMW Model pojazdu: 5`ER Data badania technicznego: 20-06-2011 Numer rejestracyjny: YT55481 Odnotowany przebieg: 242000 km Numer VIN: WBADM41090GM05466 Marka pojazdu: BMW Model pojazdu: 5`ER Data badania technicznego: 16-06-2009 Numer rejestracyjny: YT55481 Odnotowany przebieg: 213000 km Numer VIN: WBADM41090GM05466 Marka pojazdu: BMW Model pojazdu: 5`ER Data badania technicznego: 07-06-2007 Numer rejestracyjny: TD55964 Odnotowany przebieg: 181000 km
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak jak pisze kolega wyżej :cool2: To Audi na pewno bezwypadkowe nie jest http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:jwTpDTpwlaYJ:allegro.pl/audi-a3-1-9-tdi-biala-carbon-s-line-okazja-i3644423159.html+&cd=1&hl=pl&ct=clnk&gl=pl&client=firefox-a To ogłoszenie ma prawie 8tys wyświetleń - a Białe A3 Sline z silnikiem 1.9TDI na ledach to najbardziej chodliwy towar wśród aut z Ingolstadt. Do tego niski przebieg ( który notabene pewnie będzie prawdziwy i wynikający z przedłużającej się naprawy blacharskiej. ) Auto powinno znaleźć właściciela "na pniu" a jak widać stoi już ponad dwa miesiące.
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTrochę już ją sprzedaje http://tablica.pl/oferta/bmw-320-2006-CID5-ID1Mdnz.html Załatw od niej VIN, normalne zdjęcia również te pod maską i załóż osobny temat, bo robi się bałagan i regulamin się kłania
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWg mnie nie ma szans na zadbaną, bezwypadkową 6cylindrówke z oryginalnym w miarę niskim przebiegiem. Aczkolwiek ostatnio w ogłoszeniach z Płocka można już znaleźć e90/e91 LCi do tej kwoty. Wszystko zależy czego wymagasz od auta?
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie zwróciłem uwagi na emota sorki:)
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo tej kwoty szukaj 318d/320d a nie 6cylindrowej benzyny
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOn sprzedaje bez działalności - przecież auta "na włocha" i do opłat. Pieczątka z pewnością miała służyć do fałszowania książek serwisowych. :mrgreen:
-
BMW 120D WBAUD91010P374355
Bronx_l odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo do jedynki z Bielska - oto komentarz jaki otrzymał sprzedający: Aukcja na której kupował: http://archiwum.allegro.pl/oferta/pieczatka-pieczatki-wagraf-2-gumka-do-4-wersow-i3250462710.html Jak myślicie jaką pieczątkę kupował??
-
BMW 325 E90 WBAVB11000KT57460
Bronx_l odpowiedział(a) na obione temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA ile kolego chcesz przeznaczyć na e90/e91 i jakie roczniki Cie interesują?