Treść opublikowana przez kamiloo98
-
[E91] Zamiana 318D na benzynę
Zostaw sobie diesla, najwyżej będzie ci więcej palił na tej trasie do pracy bo zimny. Podstawą są sprawne termostaty i świece żarowe. Pzdr
-
E90 320D kilka problemów.....
Pojeździj kilka dni z butem w podłodze i może przejdzie. U mnie było to samo, łopatki były zapieczone ( nagar ) po czyszczeniu rok i jest spokój. Poprzednia właścicielka zamulała samochód po mieście, a na dodatek miał wgranego jakiegoś delikatnego chipa, który jak stwierdził G-Cs nie był zdrowy dla silnika. Pzdr
-
E90 felgi ET
No nie wejdą :P
-
E90 felgi ET
Ja jakbym nie miał 17stek na zimę, to bym kupił stalówki 16 i nowe opony, bo opony 16 nie są aż tak drogie i do tego alukołpaki jakieś oryginalne. Pzdr
-
E90 felgi ET
Żeby te felgi jeszcze były ładne. Jak 17 to kup oryginalne od serii E90. http://allegro.pl/bmw-e90-e92-felgi-z-oponami-i2528332308.html http://allegro.pl/bmw-3-e90-e92-e46-felgi-aluminiowe-z-oponami-i2529638414.html http://allegro.pl/kola-felgi-bmw-3-e90-e-90-lift-17-i2561794490.html pzdr
-
[E91] Nie działają ringi w jednej lampie
LCI kolego LCI. Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Hmm może coś takiego ? http://www.czescidobmw.pl/Tarcza-hamulcowa/Tarcza-hamulcowa-Zimmermann-SPORT,2023.html Swoją drogą oryginalne tarcze też są bardzo dobre, ale nie za takie pieniądze. Ja mam teraz Ate PowerDisc i mogę śmiało polecić, ale niektórzy tutaj narzekają na ATE. Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Wg mnie bardzo dużo. Za te pieniądze miał byś już coś naprawdę porządnego. Pozdrawiam
-
chip tuning - wykres
Sory zamyśliłem się trochę :P Pierwsza taka myśl i już Pzdr
-
chip tuning - wykres
A może dwumasa się telepie ? Idzie duże obciążenie na skrzynie. Pzdr
-
jakie zarówki led angel eyes
Jak masz założyć te z linków powyżej to lepiej nic nie kombinuj. Jeszcze ta cena. Pzdr
-
Przetwornica xenon
Analogicznie, musisz wepchnąć :) Bynajmniej u mnie tak to działa. Pzdr
-
[E90 / 318d] Wymiana tarcz i klocków - wycena
Powiedz, że sam sobie skasujesz inspekcje, zaoszczędzisz 50zł. Pzdr
-
[E90 / 318d] Wymiana tarcz i klocków - wycena
Ja ostatnio płaciłem u znajomego mechanika za wymiane tarcz przednich i klocków oraz klocków tylnich wraz z czujnikami 120zł. Pzdr
-
szyba przod - oryginal uzywka czy nowy zamiennik?
Mówię, że miałem szybę bez czujnika zmierzchu i deszczu ( wydaje mi się, że szyba z czujnikami jest inna niż ta bez, ale mogę się mylić ). Pozdrawiam
-
szyba przod - oryginal uzywka czy nowy zamiennik?
Ja wymieniałem z Ubezpieczenie od szyb na nową pilkingtona. ( ale szyba podstawowa, bez czujników itd ) Ja nie płaciłem, ale koszt z wyjmianą to 550zł Pzdr
-
Wymiana lamp TYŁ
Nie lepie kupić blackliny ? Zostanie ci kaski jeszcze na ewnetualną zmianę przednich lamp. Pzdr
-
[E90] 318D 143KM N47 wymiana rozrzadu
Zignoruj sprawę, jak pęknie łańcuch to wymienisz silnik ( zdarza się dość rzadko ), tym bardziej jak nie słyszysz tego "szurania", to taka wada N47. Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Ja ze swojej strony mogę polecić PowerDiski, są trochę głośniejsze, ale mi to akurat nie przeszkadza. Z klockami ceramicznymi ( minimalne pylenie ) spisują się rewelacyjne, dla mnie ważne, żeby się nie grzały po pierwszym hamowaniu, ciekawe tylko na ile starczą. Pozdrawiam
-
przedlift - zmiana dźwięku gongu
No nie mam zmienione, znajomy ma 06r tez ma nowy gong. U kolegi w 116i 2004r też jest nowy. Pzdr
-
przedlift - zmiana dźwięku gongu
Ja mam z początku produkcji i mam ten nowy dźwięk, więc chyba nie z nowymi zegarami. Pzdr
-
[e90/91] parktronic tyl
Witam Czy ktoś zakładaj do siebie takie cudo ? http://allegro.pl/czujnik-cofania-bez-wiercenia-w-zderzaku-eps-1-i2527447252.html Montaż bezinwazyjny, tylko czy to w ogóle działa ? Pozdrawiam
-
[E87] Montaż czujników parkowania
Witam Czy ktoś z was może montował takie cudo w swoim samochodzie ?? Cena rozsądna, montaż bezinwazyjny, tylko czy to na prawdę działa ? http://allegro.pl/czujnik-cofania-bez-wiercenia-w-zderzaku-eps-1-i2527447252.html Pozdrawiam
-
Napiecie ladowania
U mnie jest około 14.25 - 45 po włączeniu odbiornika automatycznie wyrównuje. Pzdr
-
Wibracje przy wyższych prędkościach
Opony były na wyważarce są idealnie wyważone, felgi są proste. A poza tym czemu uczepiłeś się kolego tak tych kół, skoro po odjęciu gazu wibracje ustają. Pzdr