Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Jak zalać paliwo z karnistra?
Mi jako lejek służyła zwykła butelka, nie było żadnego problemu. Pozdrawiam
-
E90 felgi ET
Mam to u siebie założone, narzekać nie mogę, ale są minimalne bicia, drugi raz chyba bym nie założył. Mogę polecić http://moto.allegro.pl/dystanse-hr-bmw-e90-e91-e92-e93-e87-e60-40mm-i2726896980.html Znajomy ma w E91 i nie narzeka, ale to już zestaw w górnej półki. Pozdrawiam
-
Opony zimowe do e90
Posiadam Nokiany wspomniane przez kolege ArturJ, na wypad w góry gdzie leży śnieg, opona rewelacja, gorzej na błocie pośniegowym. Pozdrawiam
-
E90 felgi ET
15 wystarczy w tym wypadku, 20 też możesz dać, ale nie więcej. Pzdr
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
60mm jest wg mnie za cienka. Lepiej N2-70RSL i do tego dobrego tłumikarza, który przespawa ucho, tak by końcówka wystawała minimalnie poza zderzak. Pozdrawiam
-
[E91] - samodzielna wymiana tarcz hamulcowych
Mam Ate PD + Ate ceramic. Mogę polecić, hamują tak jak oryginały, może ciut lepiej, bo się nie grzeją, nie pylą, tarcze po przejechaniu jak na razie 6 tys.km nie biją i nie rdzewieją. Pzdr
-
Polerowanie lamp
No ja mam od 3 miesięcy i jestem pewien, że nic złego nie będzie się działo jeszcze przez długi czas, gość powiedział, że do roku czasu jakby cos zmatowiało/ zżókło to mam przyjechać. Kładł jakąś warstwę ochronną na koniec, poza tym używał jakichś 2 rodzai past.
-
zakup Bmw 5
Chyba zaczyna ciągnąc od 1,6 - 1,7. Przejedź sie 3,0d to zobaczysz o co chodzi. Pzdr
-
Polerowanie lamp
Panowie jak polerujecie pastami tempo czy innymi cudami, to nie dziwcie się, że po 2 myciach jest to samo. Polecam oddanie to fachowca, który ma odpowiedni sprzęt i pasty. Ja wypolerowałem już ponad 3 miesiące temu i nic nie matowieje. Zapłaciłem coś ok. 120zł. Pozdrawiam
-
nie grzeja lusterka e90
A czy ktoś wie czy da się przekodować w NCSIE moduł, żeby grzały chociaż od tych 10 stopni. Straszna kiszka jest kiedy na dworzu jest 8 stopni rano i zaparowane lusterka, a grzeją od 5 stopni. Pozdrawiam
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
Zgadzam się z przedmówcą, ale nie lakierowane E90 a także inne auta powinno mieć grubość lakieru w zakresie 90 - 120 um. I niech ktos nie pisze, że nowe w salonie mają ponad 200um, chyba, że 1 na 50 która mogła być przetarta / zarysowana. Pzdr
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
Panowie ja też się z nikim nie chce kłócić, nie neguje tego, że moje auto nie było polerowane ( bo może i tak było ), ale jak czytam, że do 300um JEST OK to mnie krew zalewa. Pzdr
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
Ja swoje sprawdziłem dokładnie długo przed zakupem, więc co do bez wypadkowości jestem pewien, na pewno bardziej niż przebiegu. Pozdrawiam
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
Zdziwisz sie ale 300 to chyba najmniej na moim aucie sa miejsca gdzie i 900 jest i jakos mi to nie przeszkadza dla mnie auto ma jezdzic i sie nie psuc nie musze sasiadowi miernikien pokazywac jakie to "bezwypadkowe" nam autko . Poza tym mowilem to juz wielokrotnie polowa z was ma przeszczepy z 3 aut i nawet o tym nie wie wiec jak dla mbie miernik jest dla ludzi ktorzy sie nudza a nie pitrafia zweryfikowac prawdziwego stanu auta co widac czesto gesto po klubowiczach ktorzy do mnie zajezdzaja swoini "bezwypadkami" i sa gotowi oddać lewe jajco za to i coż, moja kolekcja byla by teraz w setkach gdybym chcial to egzekwowac :) Poczekaj jeszcze trochę jak szpachla zacznie siadać ( to wszystko kwestia czasu ), zobaczymy kto będzie mądrzejszy, a poza tym każdy rozsądny człowiek kupując auto od Ciebie będzie chciał sprawdzić auto pod względem grubości lakieru. Ciekawe jak mu to wytłumaczysz ( bo chyba nie powiesz mu, że ma jeździć i się nie psuć ), a tak nawiasem jeśli masz minimum 300 na całym aucie to chyba twój samochód jest ulepą. Posiadam w domu jeszcze 2 inne auta również bezwypadkowe ( od nowości ) i jakoś na żadnym grubość lakieru nie przekroczyła 150 mikronów. A tak wracając do tematu szpachlowania/wstawiania dachów, ćwiartek czy Bóg wie czego jeszcze, nie możliwością jest żeby nie użyć do tego szpachli, pomijając fakt, że nie robi tego jedna osoba. Pozdrawiam
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
200 to ja mam na dzwiach po lakierowaniu, a miernik taki jak wszystkie. A poza tym było mierzone dodatkowo przez rzeczoznawcę z ubezpieczalni przy szkodzie parkingowej. Ty dziqsek miałeś walony samochód więc u ciebie to może i 300 być Pozdrawiam
-
[E90] wątpliwa sprawa grubości lakieru
Fabrycznie nie jest do 200 - stu. U mnie jest w granicach 90 - 120 max na całym samochodzie. Powyżej 150 - 180 to już raczej malowany element. Pozdrawiam
-
e91 2.0 diesel, zapycha sie DPF
Panowie a mi się wydaje, że ten filtr się bez powodu nie zapycha ( może nadmierne kopcenie, które przecież się nie wydobędzie ), mam w domu auto z dpfem, które jeździ w 90 procentach w mieście i od 20 tys. km nic niepokojącego się nie dzieje. Pzdr
-
Informacje DPF 520-530d
530d 218ps nie miały dpfa z początkiem produkcji 2003 - 04r i to tez nie wszystkie. w 2.0d 163km to raczej nie rozrząd jest wadliwy ( chyba bardziej w 177km ). W dieslu wszystko sie może popsuć turbo wtryski itd, i nie ma znaczenia jaki silnik, tymbardziej, że to E60 218ps to już nie jest młode auto Pzdr
-
320d Problem z "elastycznością"
Jak zdejmiesz kaganiec przy okazji chipa to 250 poleci. Pozdrawiam
-
320d drżenie przy dodaniu gazu
Za dwumase zapłaciłeś 6100 ? :mad2: Nie rozumiem takich ludzi. Komplet ze sprzęgłem to koszt w granicach 2 - 2.5 tys. zł. Pzdr
-
Czasem nie działa ring
Ba9s 10W. 10 minut zabawy z wyjęciem i włożeniem nowej. Pzdr
-
jakie zarówki led angel eyes
Przecież w E92 są ringi do jazdy dziennej :mad2:
-
Wymiana przedniej szyby
Teraz są już inne kleje i można jeździć odrazu, dostajesz tylko taśmę na uszczelki przez 8h. Pzdr
-
nowe fotele z m3---jak sprawdzić czy jest podgrzewanie?
Jakiś nowy wzór kierownicy m-pakiet ? Pzdr
-
E90 320d przepływomierz pytanie
To może być przepływomierz a nie musi. Podstaw od kogoś bo bez sensu wydawać 500zł na nowy. Pozdrawiam