Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Wibracje przy wyższych prędkościach
Wczoraj auto było na kanale i nie widać jakiegoś specjalnego zużycia podpory wału ( tej środkowej ) tzn nie ma luzu , Prócz tego są jeszcze gumy ( łożyska ) niewiem jak to nazwać jedna od strony skrzyni biegów druga wchodząca do mostu. Jakieś sugestie ? Pozdrawiam
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Nie. Możesz skasować przez ukryte menu, trzymasz 10 sekund guzik od resetowania przebiegu dziennego. Zapali się kontrolka trakcji - ty nada trzymasz za 5 zapali się serwis itd. I normalnie lecisz manetką do klocków trzymasz BC i się restuje. Pzdr
-
jakie zarowki do ksenonow?
Spokojnie kupuj w salonie skody. Albo InterCars. Nie możesz jeździć z przepaloną żarówką, bo przetwornica podaje prąd, którego żarówka nie odbiera. Więc lepiej odepnij wtyczke od przetwornicy, a jak chcesz mieć pewnośc czy to żarnik to zamień je miejscami. pzdr
-
Wibracje przy wyższych prędkościach
To przerzucę dla pewności koła na zimowe i zobaczymy, ale nie ja bym się nie upierał przy tym, bo jak ujmuję gazu bicie ustaje jak dodaje to na powrót się nasilają. Pzdr
-
Wysoka temperatura SILNIKA ?!!!!
Tylko że ty kolego masz 2,0d,a kolega ma 335i więc cena termostatów będzie inna. pzdr
-
Wibracje przy wyższych prędkościach
Kurcze ale mówię wam, że ja ujmę gazu albo wyrzucę auto na luz to jak ręką odjąz i czy to będzie 160 czy 220 to wibracje ustają, nawet jak mam bieg wrzucony i dodaje i ujmuje gazu to auto zaczyna wibrować dopiero pod obiążeniem. Pzdr
-
Wibracje przy wyższych prędkościach
Skoro napisałem, że jest ok to jest OK. A poza tym gdyby to były koła to bez znaczenia byłoby czy trzymam gaz czy nie. Pzdr
-
Wibracje przy wyższych prędkościach
Witam Przy prędkości powyżej 140 auto wibruje. Po odjęciu gazu wibracje ustają. Na pewno nie są to nie wyważone koła, na kierownicy nie są odczuwalne żadne drgania. Nie występują zawsze, tylko jak jadę np przez 5km z większą prędkością. Czy to może być wina dwumasu ? ( żadnych innych objawów nie zaobserwowałem ) Pozdrawiam
-
jakie zarowki do ksenonow?
Wywierają zbyt duży prąd od przetwornicy czy coś takiego, kiedyś walczyłem o odszkodowanie i miałem opinie jakiegoś człowieka, który się w tym specjalizuje i udało się wyrwać 1100zł od firmy FOTA, która jest dystrybutorem żarówek Xenotec, ale trwało to prawie 6 miesięcy. pzdr
-
BMW E91 - KAMILOO98
Moje auto jest myte 2 razy w tygodniu więc nie będa :)) Pzdr
-
BMW E91 - KAMILOO98
Koło to już rzecz gustu jednemu się podobają takie drugiemu takie. Lampy polerowałem bo były wypiaskowane od kamyków ( porysowane ), ale większość rysek zeszła. Nie widziałem żeby żółkły te lampy pzdr
-
chip tuning - wykres
No myślę, że szły by równo, nie wszystkie 218ps trzymają serie do tego dochodzi większa masa auta. pzdr
-
BMW E91 - KAMILOO98
Mała aktualizacja : http://fotoo.pl//out.php/i321887_zdja-cie164.jpg http://fotoo.pl//out.php/i321888_zdja-cie167.jpg http://fotoo.pl//out.php/i321892_zdja-cie176.jpg http://fotoo.pl//out.php/i321893_zdja-cie178.jpg Lampy po polerce : http://fotoo.pl//out.php/i321890_zdja-cie169.jpg
-
chip tuning - wykres
To osiągu pewnie porównywalne z 530d 218ps. Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
A co idzie na pierwszy montaż w BMW ? Ostatnio jak zakładaliśmy do hondy oryginały to TRW było na pierwszy montażu ( pod logiem honda ) Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Czyli sugerujesz, że orginalne hamują lepiej od Ate PD + klocki ATE ? Jutro założe to będe miał porównanie z TRW Pzdr
-
E91 320d automat- awaria? (czy ściema MECHANIKA)
Skąd wiesz, że OBD nie ruszane ? Pozdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Witam Stoję przed dylematem. Muszę zamówić do jutra tarcze i klocki ( na przód ). Zastanawiam się nad klockami ceramicznymi z uwagi na mniejsze pylenie. Myslałem o tym http://allegro.pl/tarcze-pd-klocki-ate-ceramic-bmw-3-e90-e91-300mm-i2514125274.html Pozostaje sprawa tarcz, czytałem, że ate się gną i są bicia ? Obecne tarcze są już zużyte i żadnych bić itp nie ma. Co kupić żeby było dobre ? Pozdrawiam
-
jak wyciągnąć tylne boczne szyby
Oj a mi się pomyliło i myślałem, że chodzi o te małe w kombii :mad2: :duh: No to faktycznie jeśli chodze o te szyby w drzwiach to lepiej ich wyjąć do przyciemniania. Ja oddawałem do profesjonalnego zakładu 300zł za cały tył. Pozdrawiam
-
jak wyciągnąć tylne boczne szyby
Przyciemnia się je bez wyjmowania bez problemu. pozdrawiam
-
Dziqsek 2008 E91 318d sprzedana. nowy nabytek ost strona
Jednak coś przemówiło, żeby to założyc ? :P :mrgreen:
-
Wymiana ŻARÓWEK Z TYŁU BMW E91
Wyjmij wkłady z lamp i przeleć styki papierem ściernym, tylko delikatnie. Pzdr
-
e90 320d turbo ciagnie od 2500 obr/min
Nie to u mnie widocznie pokazuje bez atmosferycznego :) Na zgaszonym w granicach 0 Pzdr
-
e90 320d turbo ciagnie od 2500 obr/min
To u mnie inpa pokazuje 1.6. pzdr
-
Dokladany M-pakiet
Witam Co sądzicie o tej kierownicy ? Warto ją brać za te pieniądze ? http://allegro.pl/kierownica-bmw-m3-e90-e91-e92-e93-e87-e81-m-pakiet-i2494096492.html Pzdr