Treść opublikowana przez kamiloo98
-
E90 320d 163KM wibracje kabiny
Ja bym się przyjrzał oponom, u mnie było bardzo podobnie tylko wibracje były przy większych prędkościach, opony wyważały się pięknie a jednak one powodowały drgania, fakt, że były chińskie, ale ja szukałem przyczyny w wale itd. Pzdr
-
E 90 163 km kontrolka filtru czastek stałych
Nie zazdrościmy tylko naprawdę dziwimy się, że zupełnie nic ci się psuje. Zaraz powiesz ze rok temu walnęła ci turbina, ale że była to część eksploatacyjna to nie mówiłeś nam o tym bo to normalka, i nadal będziesz twierdził, że nic się nie zepsuło Pzdr
-
E 90 163 km kontrolka filtru czastek stałych
A dopiero Amsat mówiłeś, że tobie się nic w aucie nie zepsuło i nigdy nic nie naprawiałeś. Pzdr
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
ASO nie naprawi tego auta bezgotówkowo, bo wiadomym jest, że wyliczą szkodę całkowitą. Miałem podobny przypadek akurat nie z BMW, ale z ASO, i sprawa wyglądała tak, że auto pojechało do ASO po wypadku, tam przyjechał rzeczoznawca, wycenił sobie szkode, a ASO wyceniło sobie. Oczywiście szkoda całkowita przyznana, bo w ASO koszta naprawy przekroczyły wartość auta. Wszystko zależy więc od umowy jaką masz, no i jak będziesz naprawiał auto to wyjdzie pewnie kilka dupereli, których rzeczoznawca nie zauważy przy pierwszych oględzinach, więc będzie na pewno dużo zamieszania. A tak swoją drogą poduszki w ASO nie kosztują 5 tys. ( no chyba, ze czołowe ) Pzdr
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
5 - 6 zbyt pochopnie napisane, ale za 8 już bardziej realne. Przesadziłeś z progiem, no chyba, że to 1000zł to z robotą fotel ? Podsufitka ? wydaje mi się, że poduszki są w obudowie fotela jako element wymienny Jest wiele elementów, z tych które wymieniłeś, które nie będa do wymiany, ale jest też pewnie wiele elementów, które wyjdą podczas naprawy. Tak czy inaczej ja obstawiam, że nie będzie szkody całkowitej chociaż mogę się mylić. pozdrawiam
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
Co czarno widzisz ? Ja obstawiam, że szkody całkowitej nie dostaniesz ( pod warunkiem, że w serwisie występuje element zamienny Próg - a powinien ), poduszki czołowe całe, chłodnice całe, podłużnice nie ruszone, maska OK. Da się to zrobić za kwotę 7 - 8 tys. zł. Jedyną skomplikowaną sprawą będzie wstawienie progu. Edit: Pokaż dziqsek jakąś całą E90 na alledrogo za 20tys. ( sprawną oczywiście ) pzdr
-
Problem z silnikiem - jestem w trasie
Jak zczipowałeś auto i przy przebiegu 250tys.km masz oryginalne sprzęgło i turbo to może cię wkrótce czekać nie miła niespodzianka. pzdr
-
Czy felgi bmw wzor 207 beda pasowaly do E91 z 2007r
Oczywiście, że będą pasowały z tym, że żeby to jakoś wyglądało z tyłu dajesz dystans 25mm a z przodu 10mm (generalnie z przodu nie będzie tragedii jak nie dasz, ale ja bym dał ) Pzdr
-
E90 felgi ET
Założyć 225 na 8,5 da rade, tylko czy jest sens ? Ja bym został przy takim rozmiarze jak masz, ewentualnie 4x 235/40 Pzdr
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
Może Yamaha Fazer ? http://otomoto.pl/yamaha-fzs-fazer1000-M3578027.html
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
To masz chyba kolego problemy z kolorami, bo to, że słońce padło na zdjęciu na słupek i wygląda " jak biały " to nic nie znaczy, spójrz na inne zdjęcia. Pzdr
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
Ty widziałeś polifta ? A gdzie ty sie tam dopatrzyłeś białej podsufitki ? Poza tym, może sprzedawcy się pomyliły lata produkcji i oznaczenie silnika, bo pojemność wpisał dobra :) może to 320d 177km z 2007/08r ? może data I rejestracji to 2009 ? Poza tym nieciekawe zdjęcia robione kalkulatorem, no i brak ksenonów Pzdr
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Gwarantuje ci, że ty po kilku "krawężnikach" zauważysz róznice. Najbezpieczniej na felge 8,5 cała założyć 245/40 Pzdr
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Jaką masz szerokość felgi ? Bo, jeśli powyżej 8' to kup na wszystkie 4 koła 235/40/18. Pzdr
-
E91 Dziwne zgrzyty
Jedynym wg mnie słusznym rozwiązaniem jest posmarowanie uszczelek preparatem NASKOSIL 11. U mnie problem zniknął całkowicie, posmarowałem raz 8 miesięcy temu. Pzdr
-
[E91 320d] MODYFIKATOR PLUS str 8 PODSUMOWANIE
Tc jest chwalony na forum, szczególnie w E46, koszt ok 450zł za sam program ( bez hamowania ) a za wywalenie puszki to nie wiem. A ile litrów ? I jakie paliwo ? Napisz coś więcej, jaka trasa, czy było miasto, bo jeśli ta prędkość średnia jest z ciągłej jazdy, to pewnie 100km/h nie przekroczyłeś Pzdr
-
jaka koncówka wydechu do e91 ?
Możesz wybrać 60mm, ale jak wybierzesz 55mm to też nic złego się nie stanie, w rezultacie i tak będziesz tą końcówkę musiał wspawać i dodatkowo przespawać uchwyt, żeby to wyglądało jakoś. Pzdr
-
sposób kupna BMW 320d
Ja bym się poważnie zastanowił, to auto pali poniżej 4l/100km. Pzdr
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe
Kolego cena ze ceramic to tylko 100zł więcej przy tylnych klockach, a hamują zdecydowanie lepiej no i masz czyste felgi co jest akurat dla mnie istotne. Pzdr
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
Sorry nie wiedziałem, że w LCI jest szersza OŚ. A jeśli chodzi o problemy z koleinami to myśle, że to kwestia szerokości opon, u mnie w okolicy na szczeście już coraz mniej takich dróg, na których trzeba bardzo mocno trzymać kierownice. Pzdr
-
pacyk-->>e90 320i / SETUP LATO 2014
Szybko poobcierasz felgę. Na szerokość 10' to opona minimum 255. Pzdr
-
BMW E91 320d LCI quziec fotki wiosenne str6
Przy ET40 możesz założyć nawet 17mm i nie powinno trzeć. Swoją drogą jakie dystanse kupujesz ? Pzdr
-
Wysokie spalanie M47 320d
Haha :duh: 20% mówisz... Czyli jadąc z prędkością 220km/h jadę 176km/h :shock: to w sumie ciekawe. A tak wracając do spalania, mi też kiedyś spaliła 5l, przez 150km jechałem 90km/h na kompie pokazywało 1200km do stacji i naprawdę nie rozumiem jak można tak jeździć. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Skoro jesteś przekonany do tego samochodu to niewiem po co pytasz o opinie, każdy ci odradza samochód a ty nadal brniesz w gówno, ale to już twoja sprawa. Za 41 tys. to ty nie kupisz zadbanej 320d nie mówiąc już o magicznym przebiegu 150 tys. bo chyba wszystkie samochody z tego rocznika taki mają ( oczywiście te sprowadzane ). Pomijam już fakt, że handlarz na tym aucie musi zarobić i to na pewno nie 1000zł pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Autorowi wątku proponuje kupić porządne E46 330xd a co zostanie przeznaczyć na ewentualne naprawy, bo jak masz 40 tys. to nawet w e90 320d bym się nie pchał. Pzdr