Treść opublikowana przez kamiloo98
-
BMW F10 - WBAFW11000C638838
kamiloo98 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Ktoś miał styczność ? Zastanawia mnie fakt, że dość długo stoi na allegro, a cena nie jest wysoka. http://allegro.pl/bmw-520-525d-f10-184km-8-bieg-automat-duza-navi-i3555009698.html Pozdrawiam
-
Radio - Zawiesza się
Miałem podobnie, walnięty był MULF ( moduł bluetooth pod podłogą bagażnika ) Pzdr
-
Ranking opon zimowych do naszych BMW
Tylko nie to. A już na pewno nie do BMW, którym rozwijasz nie małe prędkości. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Jeden woli piwo drugi żyto, ale nie łudź się, że na forum BMW ( E91,E92,E93 ) ktoś ci napisze, że woli Passata lub Passat ma ładniejszy dzwięk silinka. Tak dla porównania posłuchaj nowego silnika f10 184km to zobaczysz, czy ten twój Passat ma ładniejszy dzwięk, nie wspominam już o 6 cylindrowych silnikach diesla w BMW, których niestety w VAGu brak Poza tym to jak silnik pracuje zależy od stanu wtryskiwaczy, nie zdajesz sobie sprawy jak auto pracuje po wymianie wtrysków a jak na starych wtryskach. Ja np wolę silnik BMW za charakterystykę pracy ktos tu już pisał, że VAG ma strzała z dołu a potem puchnie, więc dla mnie to duży minus. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
:cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Szkoda czasu na dyskusje, z kimś kto ma jak widać zerowe pojecie o BMW. On wolia Passata i już, tylko chyba mu się fora pomyliły pzdr
-
Jaki silnik do e90?
To po co go kupowałeś ? :duh:
-
Jaki silnik do e90?
Mój jest z 05 i jest na CR
-
Jaki silnik do e90?
:nienie: Mam nadzieje, że nie porównujesz E90 z 2006 - 07r do VW z 2013r ?
-
e61 530d 2007, WBAPX71000B987962
kamiloo98 odpowiedział(a) na tofler temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTu przebiegu, nie ma trzeba potwierdzać, bo po wnętrzu widać, że jest w miarę realny no i cenowo tez nie jest to jakaś okazja. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Może czas pomyślec nad naprawą wtryskiwaczy ? Fakt, że nie jest to jakiś mega przyjemny dzwięk dla ucha, ale bez przesady, że terkocze. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
'Przecież E60 i B6 to inny segment, więc nie mozna ich bezpośrednio ze sobą zestawić. W każdej bmw cięzko wchodzi wsteczny, ale to raczej nie wada. :duh: Poza tym kolega już kupił z tego co wiem, jednak E90. Pzdr
-
BMW E92 Vs Audi A5
No nie wiem czy A5 jest takim świezym modelem, to tylko rok różnicy jesli chodzi o E92, wg mnie obydwa modele są dość stare, tyle, że po A5 tak tego nie widać. Pzdr
-
Xenon zaczyna świecić na różowo
Przyjdzie i czas na ciebie, cfaniaku. Pzdr
-
Xenon zaczyna świecić na różowo
Bo polak mądry po szkodzie, kolego, ja nie radze stosowania żarówek nie orginalnych, mi kiedyś w E90 uwaliły 2 przetwornice, na szczęście odzyskałem pieniążki od producenta, bo wysłałem przetwornice do ekspertyzy, która własnie wykazała, że przetwornice uległy uszkodzeniu z winy żarówek. Pzdr
-
szumienie ...
Zobacz czy nie masz podciętych opon. Pzdr
-
ppatryk -->> E92 320dA
Opalarka w dłoń i wcale nie jest takie trudne, ale bardzo czasochłonne. Pzdr
-
320d Falowanie
To w tej co kupiłeś ? :twisted: Pzdr
-
[e9x] Roznice w navi CCC
Pierwsze słyszę. Stare CCC ( nazywajcie to jak chcecie, chociaż ja żadnej różnicy pomiędzy użtkowaniem CCC w E90 z 2005r a w użytkowaniu CCC w E90 z 2007r nie zauważyłem ) też miało możliwość odtwarzania DVD ze specjalnym modułem. Pzdr
-
BMW 2.0D - Wtryski a Chiptuning
Może ty myśliwym zostaniesz ? Skoro przy przebiegu 170kkm klękają wtryski ( przebieg oczywiście teoretyczny ) to wolę nie pytać w jakim stanie jest turbo i dwumas. Pzdr
-
BMW 2.0D - Wtryski a Chiptuning
Koszt regeneracji w Poznaniu jednego wtrysku do 2.0D z wyciągnięciem i założeniem 345zl. No chyba, że je wypierzesz, wtedy będzie taniej. Piszesz, że kupiłeś auto za 27tys.zł, masz niesprawne, wtryski, DPF, nie masz poduszek więc nie wiem czy to taki dobry stan i atrakcyjna cena ( o ile w ogóle kupiłeś ) ps. dziqsek jego avatar na pewno nie przedstawia jego samochodu. Pzdr
-
BMW 2.0D - Wtryski a Chiptuning
Ja bym najpierw naprawił twoje wtryski, dobry tuner nie powinien zrobić programu przy niesprawnym aucie. Pzdr
-
[e9x] Roznice w navi CCC
No faktycznie, nic : https://www.google.pl/#q=r%C3%B3%C5%BCnice+mi%C4%99dzy+ccc+a+cic
-
[e9x] Roznice w navi CCC
:search:
-
BMW e90 w opni magazynu TopGear
Jak ją zdejmiesz to będzie dziura i mogą ci plecy wpaśc na tylną kanapę. Pzdr