Treść opublikowana przez kamiloo98
-
[e90] sprzeglo - dwumas ?
Mi np w m47 nie drży ani pedał sprzęgła ani gałka zmiany biegów. Pzdr
-
Professional radio nie gra mp3
Nagraj Itunsem, będzie działało :)
-
e90 320d by kaail nowa końcówka i heble str 8
Nie ma opcji, żeby przy DPFIE zakopcił, masz końcówkę w dół, więc filtra cząstek stałych nie ma, tymbardziej jak kopci. Jeśli w papierach jest, to może ktoś wymienił końcowy tłumik i wywalił DPFA Pzdr
-
[E90]325i Przód samochodu opadł przez noc...
A tak swoją drogą to ciekawy przebieg, przy takim przelocie to co najmniej dziwne
-
Poprawki lakiernicze
Tak, przecież nie połowy. Pzdr
-
Poprawki lakiernicze
W tym wypadku bez szpachli się obejdzie, grubiej podkładu i będzie OKI. Poproś lakiernika, żeby na przód dał ci czarny podkład, bo z czasem pojawią się odpryski, które na białym podkładzie wyglądają koszmarnie. Koszt takiej zabawy to ok 250 - 350zł Pzdr
-
BMW E91 pomóżcie jakie?
Może nie rozpoczynajmy kolejnego wątku o spalaniu. JEDNO JEST PEWNE R6 SPALI WIĘCEJ NIŻ R4. ( czy litr czy 2 to zależy, ale na pewno więcej ) Pzdr
-
Pytanie jakie BMW wybrać
Gdyby nie Radom to wpier***ał byś chleb z marmoladą :mad2: cfaniaczku z PKSU. Pzdr
-
Pytanie jakie BMW wybrać
Patrzyłeś może na serie f10 ? Może i tam się trafi coś taniego :duh: A tak serio, to te auta to bardzo rzadko spotykane "okazje" myśle, że nawet nie powinieneś ich oglądać, tylko brać w ciemno, no za takie pieniądze, sąsiadowi powiesz, że dałeś 50tys. :mad2: Ja na twoim miejscu raczej bym się rozejrzał za : http://allegro.pl/bmw-330d-touring-m-pakiet-oryginal-i3302490907.html http://otomoto.pl/bmw-330-d-204km-full-m-pakiet-navi-C25144202.html http://otomoto.pl/bmw-330-330d-pelny-m-pakiet-dostepny-C29415101.html Pzdr
-
Pytanie jakie BMW wybrać
43 - 45 tys z opłatami ( ubezpieczenie, oleje, filtry itd ) Pzdr
-
Lampa przeciwmgielna przednia. Oryginał czy zamiennik ??
Ja mam u siebie zamiennik, co prawda nie świeci tak dobrze jak oryginał, no ale coś za coś. Jak sobie dobrze wyregulujesz ( ręcznie ) bo ta śrubka się szybko urywa, to będzie ci służył, pasuje do kratki w miarę OK, więc nie ma tragedii. Ewentualnie, na allegro kup używkę za ok 100 - 130zł. Pzdr
-
Pranie tapicerki i podsufitki praliśćie?
Jeśli podsufitka jest brudna to nie wyczyścisz jej dobrze niczym innym jak odkurzaczem piorącym. Ja prałem w ubiegłym roku i nic złego się nie działo, trzeba delikatnie :) Pzdr
-
BMW E 90 info z wikipedia
To całkiem prawdopodobne, że 245km jest szybsze niż 286 w 335d, ktoś pisał kiedyś na forum, że tak jest. A spalanie to rzecz normalna, że jest niższe. Pzdr
-
E90 Felgi 208M i nawigacja z E87
Dystanse jak dystanse, przy tym ET zakładasz na tył 25mm i zakręcasz to oryginalnymi śrubami do dystansu, a dystans do piasty, ja płaciłem 500zł za HR, natomiast na przód zakładasz przelotowe 10 lub 15mm HR i wtedy dajesz trochę dłuższe śruby. Pzdr
-
e91 lci sprzedane
Ta folia u kolegi to "2" czyli 60% zaciemnienia. Co by nie nakleić z przodu to i tak będzie nie legalnie, ale policja się nie czepia delikatnych przyciemnień u mnie nawet z folią "1" z powodzeniem przeszedłbyś przegląd. Pzdr
-
temat zamkniety
? www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=70&t=180627 Pzdr
-
E91 Dziwne zgrzyty
Mi również, zabieram się za to w przyszłym tygodniu. Pzdr
-
Rozbiłem E90 - niby mozna naprawic. CO robic ?
Czasy kiedy na ubezpieczalni szło zarobić pieniądze dawno się skończyły... Ja też bym go naprawił dla siebie tym bardziej, że naprawa zamknie się w 8 - 9 tys.zł Pzdr
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
41ED 41ED cyclic authentication Ten błąd się prawdopodobnie nie skasuje, świadczy on prawdopodobnie o ingerencji w sterownik silnika, u mnie pojawił się on po Chipsie. Pzdr
-
Dziwne zużycie klocków hamulcowych
U mnie kolego były wymieniane w jednym czasie przód + tył. Na tyle zrobiłem 18tys.km na przodzie już 25tys.km i za jakieś 2 - 3 tys już musze wymienić, bo czujnik pokazuje 200km do wymiany. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Dzięki kolego za info, co do liftingu, dobrze, że podrzuciłeś bo nie wiedziałem do tej pory :cool2:
-
Jaki silnik do e90?
Sorry qwertyk, że cie uraziłem, zapomniałem, że jesteś najmądrzejszy, że tylko ty możesz doradzać, i że wiesz wszystko najlepiej. A jak sam napisałeś to jest forum i jak będę chciał to będe cie cytował A tak nawiasem skoro tak chwalisz inne marki to po co kupiłes bmw, skoro audi mniej awaryjne, laguna jest wygodniejsza, tu polecasz audi :duh: I tak wracając do mojego czytania ze zrozumienie, które ma sie bardzo dobrze, e90 lci to zupełnie inny samochód niż E90 PreLci, mimo, ze jest to ta sama buda. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Tak nawiasem, jesteśmy na forum BMW a nie na forum AUDI, kolega wyraźnie napisał ze szuka BMW !! BMW !! a nie AUDI, to po pierwsze Po drugie... Skoro dla ciebie E90 z 2010 - 11r to "stary model" to sorry. Po trzecie... za 100tys. to kolega nie kupi f30 - tak wyposażonej jak E90 nie wspominając już o jakimś m-paku czy większym silniku. Za dobrze wyposażone F30 trzeba dać o tyle : http://otomoto.pl/bmw-320-d-f30-fv23-bawaria-janki-C27522370.html Za 100 tys. to sobie możesz kupić 116i w podstawowej wersji. F30 tak szybko nie stanieje, a już na pewno nie w ciągu 2 miesięcy. Po czwarte... za te 100tysi można kupić na prawdę ładną E90 LCI w m-paczku z rocznika 2010 - 11 w full opcji z silnikiem 184km, a może i nawet 245km. I tak szczerze jakoś bardziej do mnie przemawia w chwili obecnej ładne E90 LCI w M-pakiecie niż podstawowa wersja F30, oczywiście mówie o wyglądzie zewnętrznym, bo środek jest nie porównywalnie ładniejszy w f30 Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Z takim przebiegiem to będzie ciężko kupić coś z lat 2008 - 2010, więc musisz szukać coś około 2010 - 11r i to najlepiej z salonu, jeśli zależy ci na autentyczności przebiegu, bo tam więkoszość aut ma niskie przebiegi. Nie ma opcji, żeby kupił przyzwoitą f10 za te pieniądze, a już na pewno nie z tym przebiegiem. Ale chociaż jest ta gwarancja. Pzdr
-
Wymiana nerek
Albo wymień same listewki z chromowych na czarne, bez odkręcania śrub. pzdr