Treść opublikowana przez kamiloo98
-
-
kamiloo98 odpowiedział(a) na PPGG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo niska cena jak na 335i w m-paku.
-
BMW 130i Mpakiet GDYNIA WBAUF91060PS79784
kamiloo98 odpowiedział(a) na Szarlej temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie liczyłbym, że kupisz idealne części w kolorze. Pzdr
-
F10 528i prośba o opinie
kamiloo98 odpowiedział(a) na dolek temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTaka sobie, xenony nie oryginalne, skrzynia manualna, przebieg spory jak na beznzynę ale chociaż szczery sprzedawca. Pzdr
-
Pomoc w zakupie 520d F11 lub 520d E61
Jeśli weźmiemy pod uwagę, że nie można tego zczipować to tak jest bezpieczny. Są boxy, które dają +20km. Pzdr
-
Pomoc w zakupie 520d F11 lub 520d E61
Od 0-100 może i 520d starczy, ale problem się zaczyna jak trzeba przyspieszyć od 120 w górę. Moje F10 w porównaniu do E91 ( chips na 195ps - maual ) to żółw. Pozdrawiam
-
Lampy black line
Ja za swoje do E91 pre lci dałem 600pln za oryginały oczywiście o i to była niezła cena. Lampy wymienisz 1:1 nic nie trzeba robić poza montażem i podłączeniem oczywiście... Generalnie lampki dają radę. O wiele ładniejsze od lanoslook... Pozdrawiam! Dodam że kupiłem używki i takie polecam ewentualnie nówki ale oryginały. To właśnie Black Liny przypominają te lampy z LANOSA, ale i tak są o wiele ładniejsze od standardowych. Pzdr
-
Lampy black line
Na pewno warto kupić BLACK LINE ori. Pzdr
-
E61 serock CU59909
kamiloo98 odpowiedział(a) na marianpod temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzyjrzał bym się dokładniej historii serwisowej tego auta, handlarze dobrze wiedzą o co chodzi z "ostatnim odczytem z kluczyka" Pzdr
-
Radom 520i 2008 WBAPT11020CW90372
kamiloo98 odpowiedział(a) na Kkrzemp temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJeden z rzetelniejszych sprzedawców w Radomiu ( nie kojarzyć z komisami radomskimi itd ), ale auto trzeba i tak prześwietlić. Pzdr
-
F11 535i WBAMU71050C296223
kamiloo98 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo innego przepłacić, a co innego kupić 30% poniżej ceny rynkowej. Pzdr
-
F11 535i WBAMU71050C296223
kamiloo98 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie zauważyłeś też, że większość z nich nie ma M-PAKIETU, a jeśli już jest to cena +20tys.zł Dodatkowo zauważ, ze są to ceny netto czyli dodaj sobie 19% podatku i masz swoją cenę i teraz się zastanów jak to możliwe, że w Polsce ten samochód jest 20% tańszy. Pzdr
-
E60 WBANX51080CT37010
kamiloo98 odpowiedział(a) na Miki1974 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoza tym przebieg daje bardzo dużo do myślenia. pzdr
-
F11 535i WBAMU71050C296223
kamiloo98 odpowiedział(a) na zent temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież sama cena powinna budzić wątpliwości, akcyza + zarobek handlarza to minimum 35 - 40tys. zł. Poza tym coś mało tych zdjęc, i dziwnym trafem tylko jednego boku. Pzdr
-
E90 320D WBAVC31090PY60920 prośba o sprawdzenie
kamiloo98 odpowiedział(a) na megapol temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś świeżo ten lakier wygląda, ale to pewnie po polerce, poza tym dyfuzor w kolorze nadwozia ? Pzdr
-
jak nowy w środku-duży przebig??
Mi się zawsze wydawało, że działa to w drugą stronę ale OK. Skąd ta pewność, widziałeś auto ? Może i nie ma 500tys.km, ale patrzać na kierownicę i przycisk auto na pewno nie ma deklarowanych 95tys.km
-
Nadal szukam F25 X3 WBAWY310600A71786
kamiloo98 odpowiedział(a) na zett75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle to dopiero od lutego/marca 2014.
-
Nadal szukam F25 X3 WBAWY310600A71786
kamiloo98 odpowiedział(a) na zett75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle np po 3 latach od zakupu samochodu sprzedajesz go z 3 razy mniejszą i płacisz Vat od właśnie tej wartości. Po drugie z tym 6000tys to już nie aktualne, bo teraz będzie 50% Vatu bez limitu kwotowego. Po trzecie jeśli kupisz teraz auto z homologacją N1 i odliczyć od niego 100% Vatu ( nowe auto ) to paliwo również odliczasz w 100%.
-
Nadal szukam F25 X3 WBAWY310600A71786
kamiloo98 odpowiedział(a) na zett75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego nie chce się wprowadzać w błąd, ale wydaje mi się, że z żadnego z nich nie odliczysz Vatu. Najlepiej udaj się do salony tam się wszystkiego dowiesz. Pzdr
-
Nadal szukam F25 X3 WBAWY310600A71786
kamiloo98 odpowiedział(a) na zett75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażBo tu nie chodzi o homologację ciężarową ( tj. kratka ) jak to miało miejsce w poprzednich latach ( 2010 ) gdzie można było odpisać VAT po zamontowaniu kratki, tylko o homologację UNIJNĄ N1. Więc jeśli używany samochód posiada takową homologację to prawdopodobnie da radę odliczyć pełny VAT, ale z tego co się ja zdążyłem zorientować to homologację N1 w 2010r miało np VOLVO, nie wiem jak to wygląda u innych producentów. Poza tym to BMW, które zlinkowałeś w ogóle nie posiada homologacji ciężarowej, więc o odliczeniu można zapomnieć.
-
BMW 118d Piastów - nr rej: 2DD-B25 nr VIN:WBAUD71090PY84697
kamiloo98 odpowiedział(a) na Loona Thic temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwoń do Białegostoku do Aso i powiedzą ci bez problemu. Pzdr
-
Nadal szukam F25 X3 WBAWY310600A71786
kamiloo98 odpowiedział(a) na zett75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKratka nie ma w tej chwili nic do rzeczy, auto musi posiadać homologację N1, która musi być fabryczna. Pzdr
-
Nadal szukam F25 X3 WBAWY310600A71786
kamiloo98 odpowiedział(a) na zett75 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOd X3-ki odliczysz jak najbardziej, ale tylko od NOWEJ z 2014r. Pzdr
-
E9X i inne - Wasze przebiegi w silnikach diesla 2.0 M47/N47
Ciekawe te wasze przebiegi, ale połowa z Was chyba same w nie nie wierzy ? Pzdr
-
BMW 120d WBAUBVB51010VB91213
kamiloo98 odpowiedział(a) na janszef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo typowy Polak, facet to jest Przebieg TROCHĘ MAŁY, a nie trochę duży. Pzdr
-
320D dymi przy odpalaniu na niebiesko
Kurdee sporo jak na diesla, mój brał 1l ale na 15tys.km Pzdr