Treść opublikowana przez kamiloo98
-
E87 BMW 120 Mielec - WBAUD91020PZ04459
kamiloo98 odpowiedział(a) na krzysztofba temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg z kosmosu, przypuszczam, że jest 200tys + Pzdr
-
F 10 535i WBAFR71050C542598
kamiloo98 odpowiedział(a) na tomus12300 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWstaw VIN w nagłówek Swoją drogą jeśli go kupił nawet za 40k Euro to skąd ta cena ? Gdzie Akcyza, zarobek? Pzdr
-
e92 2007 2.0 D 177 KM automat - przyspieszenie wątpliwości
Dziwne, mój kombiak miał przed chipem 8.2s po chipsie 7.5 Pzdr
-
BMW 523i WBAFS11060C521566
kamiloo98 odpowiedział(a) na Protoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzekręt z vatem przy tej cenie był pewny, handlarz musi zarobić, za taka cene to w niemczech cieżko kupic taka sztuke Pzdr
-
removed
kamiloo98 odpowiedział(a) na chynt temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież nikt nie sprzedaje zdrowego E87 z małym przebiegiem za 30tys ludzie, szukajcie lepiej E46 bo za te pieniądze kupicie zdrową i pewną. Pzdr
-
BMW 523i WBAFS11060C521566
kamiloo98 odpowiedział(a) na Protoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to przebieg masz wiarygodny, zresztą to nie diesel, więc dla mnie był wiarygodny od razu, bo kto kupuje benzynę, żeby śmigać więcej niż 40 - 50tys/rok Mimo to sprawdź samochód bo ta cena i tak jest atrakcyjna, wliczając w to zarobek handlarza - jakieś 10tys.zł ( o ile nie zarobił na VACie ) Pzdr
-
BMW 523i WBAFS11060C521566
kamiloo98 odpowiedział(a) na Protoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZadzwoń do Bawaria Motors Janki i powiedz : "Dzień Dobry, chciałbym zapytać o przegląd przed sprzedażowy. Planuję kupić BMW F10 i chciałbym dowiedzieć się jaki będzie koszt. " Babka ci powie, że kosztuje 700zł z groszami Potem ty mówisz : " Dobrze Niech mi Pani powie w jaki sposób to się odbywa, czy będę obecny przy mechaniku itp " Babka ci powie, jest taka możliwość, ostatecznie dostanie Pan raport końcowy Potem ty mówisz : " Ok, niech mi Pani powie, kiedy jest najbliższy wolny termin " Ona ci powie, że np na jutro Potem ty mówisz : Dobra, to jestem zainteresowany, tylko chciałbym rozwiać moje wątpliwości na temat przebiegu, bo bez sensu, żebym przyjechał zapłacił 700zł i na dzień dobry się dowiedział, że samochód ma przejechane 200tys +, rozumie Pani o co chodzi ? Czy może mi Pani podać ostatni odczyt z kluczyka ? Ona to zrobi, bynajmniej ilekroć razy dzwoniłem do różnych serwisów zawsze to przechodziło I potem powiesz, dobrze to ja zadzwonie za 15 - 20 minut i potwierdzę godzinę. Pzdr
-
BMW 523i WBAFS11060C521566
kamiloo98 odpowiedział(a) na Protoss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDo ceny dolicz akcyzę czyli ok. 16 - 18 tys.zł Swoją drogą ciekawe czy nie zrobili wałka z Vat-em. Pzdr
-
e91 WBAUX11010A621384 2,0d SWARZĘDZ
kamiloo98 odpowiedział(a) na AlexPoznan temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa całkiem nie dawno sprzedałem swoją E91 PreLci 2005r za 38tys. a tu za 40tys myślę do oddania 2009r i po lifcie, no nieźle. Pzdr
-
Naklejki
Spokojnie nie denerwuj się, mi przyszły po 40 dniach :) Pzdr
-
BMW F10 - wbafw11080c640420
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle przez okres leasingu samochód się zamortyzuje i nie wystawiasz fv23% na taką kwotę jaką go nabyłeś. Pzdr
-
Video i foto testy spalania e9x
No tak bo e91 to zupełnie inna płyta podłogowa, fotele są 40cm dalej niż w E90. Dobrze wiecie, że mam racę i zakończmy dyskusje na ten temat :) Pzdr
-
Video i foto testy spalania e9x
I zalej do pełna i wyjeździj caly bak, a nie 100km, zakładam, że zresetowałeś przebieg jak zatankowałeś do pełna, u mnie jak było te 170 - 180km zrobione od tankowania to kreseczka od paliwa była dokładnie w tym samym punkcie co u ciebie, i na 1/4 ( od fulla do 3/4 baku ) robiłem ok 200km, a na całym baku ok 700km, co dawało spalanie przybliżone do 9l i u ciebie będzie podobnie, nawet przy takiej jeździe, każdy obeznany w temacie powie ci, że jak będziesz jeździł do 2,5tys obrotów to spalanie będzie takie samo lub nie dużo większe niż do 1500obr itd. Pzdr
-
Video i foto testy spalania e9x
I właśnie przez takich idiotów jak ty robią się korki. Ta twoja jazda to nawet nie jest emerycka, to po prostu jakiś żart, poza tym to skasuj sobie licznik km i zatankuj do pełna, nastepnie wyjeździł cały bak, założe się, że nie zrobisz zrobisz ~1100km ( wchodzi ok 62l paliwa ) na zbiorniku. Pzdr
-
Jaki przebieg w 330d?
Kolego może ty masz takie auto ? http://allegro.pl/na-sterowanie-rc-rtr-nitro-3-2-4ghz-with-bmw-m3-bo-i3565214416.html Pzdr
-
BMW F10 - wbafw11080c640420
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie chodzi o to, że miała coś malowanego, tylko co i dlaczego, i po co sciemniać jak można mówić prawdę, która i tak wyjdzie na jaw. Pzdr
-
Jaki przebieg w 330d?
Alduwiel, czy czytasz to co piszesz ?
-
BMW F10 - wbafw11080c640420
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCena jak na to wyposażenie wcale nie jest jakaś super okazyjna, to 2010r. Z pełnym vatem cena 120tys.zł A i malowany był jeszcze tylny błotnik, sprzedający nie krył sie jakoś bardzo i nie szedł w zaparte ze nie był malowany, poza tym auto bardzo dobrze utrzymane, i na prawdę środek ideał. pzdr
-
BMW F10 - wbafw11080c640420
kamiloo98 odpowiedział(a) na kamiloo98 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażFV 23%, byłem oglądałem, auto było uderzone w przód ( malowana maska, wymieniane chłodnice ), na dodatek nie działa nawigacja póki co, bo podobno serwis coś popsuł i mają naprawiać. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
BESIOWY to znowu ty ? :norty: Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
To teraz masz kolego nie 335d tylko 340d :norty: Pzdr
-
320d e90 WBAVC31030PY54496
kamiloo98 odpowiedział(a) na Xandi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg mało realny, nie adekwatny do stanu i ceny, przy tym wyposażeniu E90 zdrowe z takim przebiegiem jak deklarowany co najmniej 4 - 5 tys. droższe być powinno, musisz zrozumieć, że w polsce nie ma okazji. pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Turek też musi zarobić, więc sądząc po cenie można powiedzieć, że przebieg to nie wszystkie tajemnice jakie kryje to auto. Pzdr
-
BMW F10 - wbafw11080c640420
kamiloo98 opublikował(a) temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWitam Czy ktoś ma możliwość zweryfikowania przebiegu samochodu i ewentualnej historii napraw ? wbafw11080c640420 Samochód ma mieć ok 117tys.km przejechane, jest z 2010r. Dzwoniąc do serwisu dowiedziałem się jedynie, że w październiku tego roku był odczyt z kluczyka przy przebiegu 116tkm, ale co tam było robione i czy wcześniej nie było więcej tego niewiem. EDIT : Mam informację, że ktoś z tym autem był w październiku na przeglądzie przed sprzedażowym w ASO ŁÓDŹ TŁOKIŃSKI i go nie kupił, bo nie dostał leasingu ( wątpliwa dla mnie sprawa ). Pan w łodzi przez telefon nie mógł ujawnić informacje potwierdził jedynie ze przy 1160000 samochód był na sprawdzeniu. Może to ktoś z forumowiczów ? Link do auta : http://allegro.pl/bmw-520d-automat-f10-sedan-super-stan-idealna-i3596079588.html Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
No to na pewno masz 170kkm. Kupiłeś auto od ciapatych ? Za 35k to w polsce 320d nie kupisz ładnej, zadbanej, co mówić o 330d z przebiegiem 170kkm Nie dziwi cię to, że E46 330d stoją po 7 - 7,5tys euro a ty kupiłeś za tyle E90 ? Pzde