Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Harman Kardon vs Logic7
Nie no nie możliwe, naliczyłem 9. Pzdr
-
Harman Kardon vs Logic7
A orientuje się ktoś ile głośników jest w F10 w wersji z System HiFi Professional DSP Pzdr
-
Nowa gałka e91! opinie
Albo założyć podświetlaną gałkę zmiany biegów do E90...
-
Nowa gałka e91! opinie
Pozwoliłem sobie prześledzić twoje wcześniejszy wypociny, którymi zaśmiecasz forum, tak te o felgach etc i stwierdzam, że to ty jesteś WIEŚNIAKIEM, wpuszczać do samochodu to można PSA, a nie kobietę. Pzdr
-
[e91] turbo z e60 530 do 330xd e91 czy będzie pasowało?
Ale czy twoje jest dobre ? Skoro na dzień dobry wymieniasz TURBO ( nowe 5koła ) i KOLEKTOR ( 2 koła ). Do tego w czasie eksploatacji wyjdzie kilka innych mniej poważnych napraw. Pzdr
-
BMW 630 LPG. Czy przebieg możliwy? WBAEH31090B702642
kamiloo98 odpowiedział(a) na corsaink temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHandlarz nie kupi pewnego auta z niskim przebiegiem, bo takie auto się ceni czy to w Polsce czy za Granicą, a co za tym idzie g**** na tym zarobi, więc jeśli przebieg jest prawdziwy to obawiałbym się wypadku. Pzdr
-
[e91] turbo z e60 530 do 330xd e91 czy będzie pasowało?
Pewnie, że regeneruj, ale zrób to w tym samym zakładzie gdzie będą wyjmowac/montować turbinę, dostaniesz gwarancję i tyle, zaraz odezwą się nowych turbin za 4tys.zł, ale ja uważam, że włożyć 5tys.zł ( oleje + duperele i montaż ) w samochód za 40tys to o wiele za dużo. Regeneracja ze wszystkim zamknie się spokojnie w 1800zł. Pzdr
-
BMW E90 320D WBAVC31050VC42489 Radom
kamiloo98 odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOn sprzedaje ci samochód, który teoretycznie jest jeszcze za granicą, i ty od daty na umowie/fakturze masz 14 dni na zapłatę akcyzy, bez tego samochodu nie zarejestrujesz, koszt akcyzy niewielki, ale jak doliczysz do tego resztę opłat tj, recykling, tłumaczenia, PCC to robi się tego trochę. Oczywiście ten MYK jest oszustwem ze strony handlarza, bo nie płaci on podatku i nie ponosi odpowiedzialności za wady techniczne. Samochodem oczywiście nie pojedziesz, a bynajmniej tak mi się wydaje, nie daj się nabrać na tablice komisowe etc. Można teoretycznie wykupić niemieckie tablice "zjazdowe" ale tego w Polsce chyba nie dostaniesz. Pzdr
-
Nowa gałka e91! opinie
Tak sie składa, że gałkę + kierownicę można było zamówić z podstawową wersją silnikową, więc nie rozumiem co tu może być smiesznego, założę się, że gdybyś taką gałkę posiadał śpiewał byś inaczej. Pzdr
-
BMW E90 320D WBAVC31050VC42489 Radom
kamiloo98 odpowiedział(a) na dwade4 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJa mogę to obejrzeć kolego, ale przebieg na bank z kosmosu, ostatnio oglądałem koledze z forum E91 i miała licznik cofnięty o 170tys.km Pzdr
-
BMW 530-Nowa Sol WBANJ71005CR13001
kamiloo98 odpowiedział(a) na dariosss temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTylko właściciela trochę ponosi wyobraźnia, po pierwsze z rocznikiem, podaje VIN i bezczelnie pisze 03/2005. Druga sprawa z wartością nowego samochodu, chyba mu się o 100tyś za dużo podało, ale to taki szczegół, a lampy czemu POliftowe ? Pzdr
-
Nowa gałka e91! opinie
Jaka wiocha ? Człowieku co ty w ogóle wymyślasz.
-
Nowa gałka e91! opinie
:duh: Ta gałka dodaje +20ps/60nm Przecież nawet z 118d można było zamówić z jak ty to nazywasz M-POWEREM Kup lepiej tą z allegro. Pzdr
-
ZENEC - sposob na BT, USB i nawigacje bez Idrive
Za 900 ojro, to wolałbym założyć CICa. Pzdr
-
[e90] 330D - dziwny dzwiek po otwarciu drzwi
U mnie sterownik od turbiny "brzęczał" przez sekunde może półtorej, natomiast był to inny dźwięk i wg mnie nie jest to normalne. Pzdr
-
Moja kierownica
Kolego dobrze jest :cool2: U ciebie zmiana kierownicy na oryginał M-Pak wiązałby się z wymianą poduszki, a to już około 1500zł. Pzdr
-
bmw E90 320d.....WBAVC31020KT68856
kamiloo98 odpowiedział(a) na mM123 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie za dużo ? Ja bym dał MAX 28tys. :duh: Kolego za 18 tys.zł to teraz nie kupisz zdrowego E46 z 2002 - 2003r. Uważam, że cena jest dobra, masz M-Pakiet, i bogate wyposażenie jak na E90, przebieg wygląda w miarę realnie, sam sprzedałem niedawno za 38tys. 2005r tyle, że w kombiaku. Pzdr
-
116i 115km 2005r WBAUF11070PT65011
kamiloo98 odpowiedział(a) na uchy temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI na dodatek dużo pali i wcale nie jedzie :D Pzdr
-
e91 320d 163 km co to może być ???? POMOCY!!
Zapchanie DPFA jest zazwyczaj skutkiem nadmiernego "dymienia" którego nie widać, więc przyczyn może być kilka. Pzdr
-
Halogeny czy ksenony?
Wiesz co to w ogóle xenon i bixenon ? Pzdr
-
BMW SERIA 5 520d WBAPX31040C084720
kamiloo98 odpowiedział(a) na sfinks311 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie już, a dopiero 139tys, o ile to faktyczny przebieg. Pzdr
-
BMW 320D E90 WBAVU31060KY28971
kamiloo98 odpowiedział(a) na arnee temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWidze, że samo sobie szukasz problemów z autem, nie kupisz zdrowego e90 za 30 - 31tys. zł ! Poza tym taki przebieg to on może i miał, ale w 2008 - 09 roku. W przebieg tego auta tez wierzysz ? http://allegro.pl/bmw-330xd-panorama-dach-piekna-ze-szwajcarii-i3795898865.html Chyba nie chcesz wiedziec ile ma przejechane Pzdr
-
BMW E60 530d WBANC71000B646306
kamiloo98 odpowiedział(a) na robert9404 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czemu miało by nie być ? Klient nasz Pan. Ja osobiście nie wierze w przebieg, e60 530d z 2004r i tylko 200tys. km ? Poza tym samo to, że wstawia zdjęcia książki serwisowej ( idealnej zresztą ) budzi zastrzeżenia ( przynajmniej moje ) Pzdr
-
Fajne kurtki BMW
Ja kupiłem dla siebie i to dawno bo jakoś pod koniec września, więc ją jeszcze wykorzystałem w tym roku, a jeśli ktoś chce cieplejszą kurtkę BMW to polecam : http://archiwum.allegro.pl/oferta/kurtka-puma-bmw-padded-jacket-r-l-new-sarafis-i2967584822.html tyle, że cena już inna, ale za to oryginał i na prawdę fajna. Pzdr
-
Fajne kurtki BMW
Ja płaciłem coś około 120zł z przesyłką, z tym, że miałem kurtkę za 2 dni u siebie. Pzdr