Treść opublikowana przez kamiloo98
-
Xenon w E91 ?
Kto ci takich mądrości na opowiadał ? :mad2:
-
BMW E87 116i WBAUF11060PT52105
kamiloo98 odpowiedział(a) na halik664 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdpuść sobie ten silnik, nie jedzie a pali 10l. Pzdr
-
E60 525D WBANC51040CR28169
kamiloo98 odpowiedział(a) na raczek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym coś ewidentnie było nie tak. http://www.vin-info.pl/ wg tej strony ( a jest ona bardzo wiarygodna ) auto miało jakieś przygody w 2010r, warto zamówić raport. Pozdrawiam
-
E60 525D WBANC51040CR28169
kamiloo98 odpowiedział(a) na raczek1985 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZupełnie nic, możesz to nawet potraktować jako mały bonus. Auto zchipujesz na 200-210km i będzie :cool2: Pzdr
-
BMW 335i M-PAKIET WBAWL71090P166563
kamiloo98 odpowiedział(a) na scottie288 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMonitor wygląda na CICa. Pzdr
-
BMW e90 320d WBAPP11080E562050
kamiloo98 odpowiedział(a) na CzopekES temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTzn, że coś jest nie tak. Może zacznij szukać 3.0d albo F30 ? Za tą kasę w tym roczniku możesz zapomnieć o zdrowym aucie z dobrym wypasem
-
Koszt doposażenia w navi ccc, poza ASO...
To jak jeszcze nie kupiłeś to lepiej szukaj z Navi, bo koszt w granicach 4tys. ( deska + navi + montaż/kodowanie ) Pzdr
-
BMW E87 120d WBAUG51030PV19959
kamiloo98 odpowiedział(a) na janszef temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdyby wszystko było tak pięknie, cacy jak wynika z opisu to myślę, że cena byłaby też trochę wyższa. ( chociaż z drugiej strony to 05r ) Jeśli ktoś zajechał dwumasę i sprzęgło w 60tys.km to nie chce wiedzieć jak dba o auto. Pzdr
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Ilekroć razy piszczały mi klocki w samochodzie ( czy to ATE, czy TRW czy jeszcze inne cuda ) zawsze pomagało dokładne umycie felg + przepłukanie pod ciśnieniem zacisków hamulcowych, tam po prostu zbiera się pył, który trzeba wypłukać. A swoją drogą głupotą jest dla mnie kupowanie oryginalnych tarcz hamulcowych w serwisie jak również klocków, a odnośnie pokrzywienia tarcz to nie bardzo wiem, jak klocki mogą powichrować tarcze, ale to już inna para kaloszy. Pzdr
-
WITAM CO SADZICIE O TYM E60,VIN B766150
kamiloo98 odpowiedział(a) na pywko7 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg...
-
W którym serwisie BMW pomalować zderzak?
Można to spokojnie naprawić, pod warunkiem, że ktoś to zrobi na prawdę dobrze, szpachla musi siąść i dopiero można lakierować, zderzak nie jest pęknięty, więc nie zakwalifikuje się do wymiany. Pamiętaj, że to nie ASO lakieruje, tylko zleca to jakiemuś warsztatowi ( najczęsciej porządnemu ). Malować za 200zł u Henryka w Stodole owszem można, ale odradzam, chyba, że na prawdę jakiś porządny lakiernik, no a druga sprawa to taka, że ciężko jest idealnie trafić z kolorem w zderzak w przypadku A22 BMW, ja chyba 3 razy mieszałem farbę i nie wyszło idealnie, bo na plastiku zawsze wyjdzie inaczej ( trochę ciemniej ) tym bardziej, że pewnie klape, błotniki masz nie malowane. Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie ma się co eurotaxem sugerować, oni zawsze zaniżają wartość auta. Pzdr
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
kamiloo98 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCo wy sie tak uparliście na te opony ?
-
BMW M6 V-MAXX 330KM/H WBSEH93426B797696
kamiloo98 odpowiedział(a) na daniel1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŚmierdzi mi tu właścicielem. Pzdr
-
NIE POLECAM! F10 520D WBAFW11070C663753
kamiloo98 odpowiedział(a) na kuba-gti temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo nie jest ważne, tylko najważniejsze :duh: Myśle, że własciciele F10 nie oszczędzają na oponach, tym bardziej, że większość pewnie śmiga na ROFACH, które są 30% droższe od normalnych. Pzdr
-
E90 felgi ET
Przy ET43 najlepiej dać dystans 17mm. Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatni wpis mógł być przy 160tys.km co nie znaczy, że wczesniejszy nie był przy np 250tys.km Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOhooo zaczyna się :norty: Zapomniałeś wspomnieć o Fakturach :nienie: Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoszukaj na niemieckich stronach, i wrzucaj ogłoszenia z zagranicy, bo przecież one skądś sprowadzone. Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDzwoń do Białegostoku do ASO i ci powiedzą po VINIE historie serwisową, mi podawali jakieś 3 mieś temu. Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle gdybyśmy to wiedzieli to można byłoby chociaż w jakimś stopniu wytłumaczyć cenę sprzedaży samochodu. No własnie i w tym cały problem, po co kupować od Ciebie jak za te same pieniądze można mieć 2009 - 10r, każdy ma inne priorytety. Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażI spytaj handlarza co się stało z TEMPOMATEM, oraz ELEKTRYCZNYMI FOTELAMI, czyżby wyparowały ?
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCzłowieku próbuje otworzyć ci oczy, bo jak masz leczyć swoje kompleksy kupując E90 z 2010r za cenę auta z 2006-07r to lepiej nie szukaj pomocy na forum. Skoro masz w dupie moje opinie, to po co zakładasz taki temat ? Chyba nie znasz realiów panujących w tym kraju, ale spokojnie, wszystko przed tobą. Sam widzisz, że coś śmierdzi, ale dalej stawiasz na swoim, nie rozumiem takich ludzi. :duh: Pzdr
-
BMW 318d e91 - vin: WBAUX11070A628632
kamiloo98 odpowiedział(a) na mcdr temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPewnie go wyniosła ze 30tys. Więc albo przebieg 300tys + albo dzwon jak sie masz, popatrz na mobile.de po ile stoją takie auta. http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:318,frn:2009-01,frx:2009-12,ful:diesel,vcg:estatecar Nie zastanawia cię to ? Pzdr
-
F10 520d co myślicie Jodłowno k/Gdańska WBAFW11080C639770
kamiloo98 odpowiedział(a) na Nord1685048025 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSkoro sprzedaje się ponad rok to coś musi być na rzeczy, na twoim miejscu zweryfikowałbym : - Przebieg ( 94tys to mało, ale skoro od roku stoi to wszystko możliwe ) - Czy nie ma wałka na Vacie lub Akcyzie - Bezwypadkowość Sam szukałem f10-tki dośc długo i jak oglądałem samochody w tym przedziale canowym, to albo nie było wyposażenia, albo uderzony lub wałek z Vatem. Pzdr