Treść opublikowana przez kamiloo98
-
BMW 318d M pakiet WBAUX11080A333183
kamiloo98 odpowiedział(a) na Bronx_l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tym językiem w Vinie to różnie bywa, ja mam np Holenderski, a auto kupione w salonie w Niemczech, więc nie wiem od czego to zalezy Pzdr
-
e91 316 WBAUY51080A887201
kamiloo98 odpowiedział(a) na miskulecka temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJakoś dziwnie tani patrząc na przebieg i rocznik.
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Też szukałem nie dawno na przód ate ceramic, bo w E90 spisywały się świetnie, i też dostałem informację, że nie ma. Pzdr
-
F10 520d - ładowanie akumulatora
Dokładnie, jest AGM, ale póki co po nocnym ładowaniu komunikat zniknął. Pozdr
-
F10 520d - ładowanie akumulatora
Właśnie rzecz w tym, że caly czas dobrze kręcił ( nawet jak wskoczył komunikat ) a światła w aucie nie ma bo komputer po zgaszeniu silnika odcina wszystkie odbiorniki ( radio, światlo ). A czy tam siedzi aku AGM czy zwykły ? Auto nie posiada Start/Stop Pozdr
-
F10 520d - ładowanie akumulatora
Panowie zrobiłem dziś 200km co prawda nie w ciągłej trasie ale były odcinki 30 - 40km, cały czas nie daje mi spokoju, wywala komunikat, który sam w sobie mi nie przeszkadza, ale po zgaszeniu auta nawet światła nie ma, wstawiam dziś na noc do ładowania, zobaczymy co jutro będzie, dodam, że nie zauważyłem różnicy w kręceniu rozrusznika bądź jakichkolwiek innych objawów słabego aku. Pozdr
-
F10 520d - ładowanie akumulatora
Witam Jaki powinien być prąd ładowania w F10 ? U mnie jest na postoju 13,9 - 14,2, natomiast przy hamowaniu ( odzysk ) w granicach 14,7-14,8 Dziś wyskoczył komunikat żeby naładować akumulator, ale możliwe, że trochę siadł ponieważ przez 3 noce było włączone Cb Radio. Pozdrawiam
-
Jaki silnik do e90?
Ok, pod warunkiem, że nie od handlarza, który zarobił na tym jeszcze 4-6tys.zł, a niestety większość E90 za 31 - 34tys.zł mają już ten zarobek w cene wliczony, więc trzeba sie zastanowić gdzie takie tanie ( i dobre ) samochody się kupuje. Pzdr
-
Jaki silnik do e90?
Za taką kasę znajdziesz E46 330d (2004-2005) w m-pasztecie i jeszcze ci zostanie pare złoty na ubezpieczenie i nowe opony. Pzdr
-
Opłaty za samochód, akcyza auta ponad 2.0
Jeśli chodzi o zakup po cenie netto, to na pewno można było tak w ubiegłym roku, ale czy w tym, tego nie wiem. Jeśli nie chcesz miec problemów to musisz zapłacić akcyzę w wysokości 18,6% wartości auta ( wycena indywidualna ) Pzdr
-
BMW 520D, 2008, 180 tyś km. WBANX11070CX82881
kamiloo98 odpowiedział(a) na cRaSh_SiDeR temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażCoś długo trwa to "zaraz"
-
Kasowanie inspekcji klocków przód F11 520D
I nie ma na to żadnego sposobu ?
-
Kasowanie inspekcji klocków przód F11 520D
A jakie firmy dadzą się bez problemu skasować ? Pzdr
-
Kasowanie inspekcji klocków przód F11 520D
Powiem szczerze, że nawet nie wiem, a ma to jakieś znaczenie ? Mogę ewentualnie teraz zmienić ? Pzdr
-
Kasowanie inspekcji klocków przód F11 520D
Witam Po wymianie klocków oraz czujnika chciałem skasować inspekcję za pomocą ukrytego MENU, jednak po przytrzymaniu guzika i dojechaniu wszystkich kreseczek do końca wyskakuje komunikat : NIE WYKONANO RESETU. Co to może być ? Pozdrawiam
-
Tarcze i klocki przód, 520d
Witam Czy ktoś mi powie, czy żeby wymienić przednie klocki w F10 potrzebny jest ktoś z komputerem, żeby zwolnić ten zacisk, czy da się to zrobić tradycyjnym sposobem ? Pozdrawiam
-
[E9x] Dystanse
Ja bym dał po 25mm na tył i 15 lub 20mm na przód. pzdr
-
BMW F10 520D M-Pakiet vin WBAFW11010DU19428
kamiloo98 odpowiedział(a) na 123dancio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie trzeba było raportu kupować, żeby się domyślić, że z tym autem coś nie halo. A odnośnie czy walnięty czy nie, cały bok malowany, więc średni mi się to widzi, a i do tego przebieg, ale to chyba standardowy pakiet. Swoją drogą ciekawe na ile zaniżyli wartość do akcyzy. Pzdr
-
BMW F10 520D M-Pakiet vin WBAFW11010DU19428
kamiloo98 odpowiedział(a) na 123dancio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWedług mnie za tanio, zadbane F10 w 3.0d w M-Pasztecie to minimum 160tys. Oczywiście z opłaconym VATEM i AKCYZĄ. Pzdr
-
BMW F10 520D M-Pakiet vin WBAFW11010DU19428
kamiloo98 odpowiedział(a) na 123dancio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPodejrzana cena jak na 3.0d. Pzdr
-
BMW F10 520D M-Pakiet vin WBAFW11010DU19428
kamiloo98 odpowiedział(a) na 123dancio temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSamochód ma dołożony M-Pasztet to po pierwsze ( biała podsufitka, chromowana końcówka ) Po 1 kto sprzedaje samochód po przebiegu 7tys. km ? Po 2 kto kupuje takie auto, żeby sobie stało ? Po 3 kto przeprowadza bez powodu takie modyfikacje w aucie zakładając, że przejedzie nim te 30tys.km Po 4 dywaniki, fotel, skóra wyglądają u mnie o niebo lepiej, a auto ma 140tys.km A no i w wyposażeniu też fajerwerków nie ma. Pzdr
-
Grubość lakieru na f10
U mnie na czarnym (668) w zależności od tego z jakiego czujnika korzystam grubość jest max do 150um, na słupkach ok 80-110um, dach 110 - 120um. Pzdr
-
F10 530XD WBAFV31090DW17348
kamiloo98 odpowiedział(a) na kosa69 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSprawdź dobrze czy jest zapłacona Akcyza i Vat. Ten przebieg trochę podejrzany, mimo, że środek jak nowy auto może mieć dużo więcej najechane. Pzdr
-
E60 530d 2006 WBANJ71066CR16437 Warszawa
kamiloo98 odpowiedział(a) na sankey temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZacznijmy od tego, że zapchany filtr DPF jest w większości przypadków następstwem mniejszej bądź większej awarii układu dolotowego/wtryskowego lub awarią przepływomierza/termostatów. Czyszczenie chemiczne filtra pomoże na krótką metę, a zakup nowego filtra, który i tak prędzej czy później się zapcha, mija się z celem, bo się to po prostu nie kalkuluje, już to widze jak MIREK ( 320SI ) wymienia filtr cząstek stałych w sprowadzonym przez Siebie aucie, które zamierza sprzedać :duh: Pzdr
-
e90 WBAUX11040A686360 siedlce
kamiloo98 odpowiedział(a) na hmr8 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTak sie kształtują ceny w DE, poniżej 50tys możesz zapomnieć o tym roczniku, a gdzie opłaty i zarobek Mirka http://www.mobile.de/pl/kategoria/samochod/vhc:car,pgn:1,pgs:10,srt:date,sro:desc,mke:bmw,mdl:320,frn:2009-01,frx:2010-12,ful:diesel,vcg:estatecar Pzdr