Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kolego jak by byl vin to by bylo wiadomo lift byl pod koniec 2008r po za tym kolego idziesz na bogato 6 lat auto za 70tysi+oplaty mi sie wydaje ze troszke duzo :?: :?: :?:

 

To niska cena jak na 335i w m-paku.

Sprzedam Graty po Aucie :


- Wybierak ( Joystik ) Zmiany biegów zwykły do F10-tki - cena 200zł ! ( stan idealny )

- Licznik Europejski F10 ( stan BDB ) - cena 200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
kolego jak by byl vin to by bylo wiadomo lift byl pod koniec 2008r po za tym kolego idziesz na bogato 6 lat auto za 70tysi+oplaty mi sie wydaje ze troszke duzo :?: :?: :?:

Dobrze napisałeś, wydaje Ci się :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawigacja powinna być nowa... Czyli Cic z twardym dyskiem ... A po wyświetlaczu widać, że jest stara...

Po lifcie są pewnie tylko zderzaki, maska klapa i światła...

Vin wszystko wyjaśni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego koledzy nie postępujecie zgodnie z regulaminem.Jak ja na początku mojej przygody z tym forum wstawiłem jakąś bawarkę bez vinu to odrazu ''lincz''na mnie był.A tu jakbyście o zasadach zapomnieli :cry:

 

Kolego spokojnie, od porządku na forum są moderatorzy, którzy z pewnością zamkną temat jeśli nie pojawi się VIN

Jak nie masz nic do powiedzenia w temacie, alebo Ci się on nie podoba to po prostu nie pisz i tyle.

 

Jakbym miał kawałek do tego 335 to z pewnością bym go oglądnął. Mało jest sedanów z tym silnikiemi w M paku

I raczej na pewno auto jest LCI

Edytowane przez Bronx_l
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lekkim? Myślisz, że po lekkim strzale stałaby tak długo, że na blacie ma tylko taki przebieg i traciła tym samym na wartości? Marzyciel z ciebie nie lada :) .

Ktoś w końcu stwierdził, że odtworzy brykę, bo i cena pewnie mocno spadła. A jak kolega pisze wyżej, komis ten już tu parę razy się przewijał, bynajmniej nie z pozytywnej strony.

Do sprzedania: - E60 535xi LCI USA 2008 MT

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=222639


Dla amatorów "rynkowych" cen E60 535i/xi taka mała przestroga:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?p=1983450#p1983450

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PPGG przy oględzinach egzemplarzy wręcz skazanych na stan słaby ............. zawsze można się czegoś nowego nauczyć, bądź zauważyć :) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jakbym miał kawałek do tego 335 to z pewnością bym go oglądnął. Mało jest sedanów z tym silnikiemi w M paku

I raczej na pewno auto jest LCI

 

W LCI powinna być nowa NAWIGACJA CIC z nowym idrivem i z dyskiem twardym (jednostka ma wejscie na jedną płytę)

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/502/46104904.jpg

http://imagizer.imageshack.us/v2/800x600q90/94/img1473l.jpg

 

No chyba, że ktoś doposażył w starą...

miał czas bo od 2008 roku nie wiele przejechała... :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem o nawigacji ale bardziej właśnie skłaniałem sie ku temu, że była doposażana.

Ale w sumie chyba racja, bo o ile włącznik świateł jest poliftowy (a rzadko kto rzeźbiąc go wymienia) to przycisk start wygląda na preLCI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Nie pasuja mi dwie rzeczy

 

Ma czujniki w przednim zderzaku, a wg VIN-u powienien mieć tylko z tyłu.

Ale brakuje włącznika PDC w kabinie (obok podgrzewania foteli).

Podejrzewam, że akurat taki zderzak się trafił.

 

Ma regulację lędźwiową, ale nie widzę w VIN-ie opcji:

S488A LUMBAR SUPPORT DRIVER/FRONT PASSENGER Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.