Treść opublikowana przez kamiloo98
-
e60 520i WBANA31050B014836
kamiloo98 odpowiedział(a) na dexx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo jasne, tylko zabrakło w tej waszej cudownej kalkulacji zarobku handlarza, który wynosi jakieś 5tys.zł. Polacy nigdy nie zrozumieją, że nie ma okazji, ale w sumie po co kupować E39 za 18-20tys. jak za 23 mozna mieć E60. Pzdr
-
e60 520i WBANA31050B014836
kamiloo98 odpowiedział(a) na dexx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajważniejsze, że to E60. Pzdr
-
e90 320d dąbrowa tarnowska WBAVC31030PY57673
kamiloo98 odpowiedział(a) na dexx temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzecież ten samochód musiał kosztować we włoszekch max 20-21tys. zł :duh: Po zdjęciach widać, że to śmieć i nawet głupio byłoby mi pokazać tak brudny samochód na zdjęciach.
-
BMW 116 d WBAUK51040VM91793
kamiloo98 odpowiedział(a) na tysia1995 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażprzebiegiem sie nie przejmuj jest w miare uczciwy, zabieraj to auto do aso i niech sprawdzają, a tam sprawdzają dość dokładnie :norty: ps. ja obstawiam strzelony rozrząd i wymieniony silnik wiec trzeba to zweryfikować... A to pierwsze słysze, że sprawdzają dość dokładnie, bo wg mnie to wyrzucenie pieniędzy w błoto. Pzdr
-
Dlaczego Bejca spala więcej niż AUDI albo inne dwulitrowe TD
Kolejny chyba 101 wątek o spalaniu :duh: Spalanie w mieście, w zime w M47 przy normalnej jeździe na poziomie 9-10l jest rzeczą normalną, niektórzy mylą pojęcia i nie wiedzą co to miasto. Pzdr
-
Dlaczego Bejca spala więcej niż AUDI albo inne dwulitrowe TD
Mi M47 palił 10l w mieście, przy normalnej nie emeryckiej jeździe, więc spalanie normalne, w trasie ok 7l. Pzdr
-
BMW 320D E90 VIN A206576 Góra Kalwaria
kamiloo98 odpowiedział(a) na magnifique temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPo 1 - przebieg, warto się przyjrzeć bo auto ma już 6 lat Po 2 - lampy przednie wyglądają jak nowe i wydaje mi się, że świecą jak nowe Po 3 - policz sobie ile musiał taki samochód wynieść nabywcę, skoro sprzedaje go za 47tys., celuje, że max 38 - 39tys. po opłatach. Pzdr
-
E60 530d VIN: WBANC710X0B137923
kamiloo98 odpowiedział(a) na deusexe temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiby tanio, ale to już 11-letnie auto, przebieg myślę w granicach 400 - 500tys.km, więc ma prawo tyle kosztować. Ksenonów to ona nie ma oryginalnych, a co do wydechu to pewnie jeszcze wersja bez DPF i rurki były w dół, więc ktoś założył na wprost. Pzdr
-
E90 320i VJ43393
kamiloo98 odpowiedział(a) na PPGG temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHouek przecież ty za swoją też chcesz albo chciałeś bardzo duże pieniądze... Pzdr
-
BMW E60 VIN WBANY71079C052532
kamiloo98 odpowiedział(a) na Knoor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażKolego nie dyskutuj z tym MIRASEM, to jest burak jedyny w swoim rodzaju, a bronią go tylko Ci, którzy kupili od niego samochód. I wcale nie mam na myśli, tego, że sprzedaje złe samochody, tylko dlatego, że nie umie się zachować. Pzdr
-
BMW E60 VIN WBANY71079C052532
kamiloo98 odpowiedział(a) na Knoor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomiędzy E60 i F10 jest przepaść, E60 to model z 2003r, a to ponad 10 lat, za 2 - 3 lata nikt ci tego samochodu nie odkupi za równie wysoką ceną jaką zapłacisz teraz. A wracając do tematu F10 za 110tys. to uważam, że jest nie do kupienia za tyle, szukałem ponad 2 miesiące, oglądałem kilkanaście egzemplarzy, i albo brakowało podstawowych elementów wyposażenia ( XENON, SKÓRA, AUTOMAT ) albo auto było uderzone, optymalna cena F10 520d 2010-11r w niemczech w miarę dobrze wyposażonej to ok 115tys. zł + opłaty. Na allegro można znaleźć wiele takich aut poniżej 100tys.zł, ale trzeba się zastanowić wtedy co jest nie tak ( w moim przypadku 2szt miały nie zapłacony VAT, reszta była bita, a 1 skręcona ze 189tys. na 130tys.km ) Pzdr
-
BMW E60 VIN WBANY71079C052532
kamiloo98 odpowiedział(a) na Knoor temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTroszke cena przesadzona, ale dobre auto musi kosztować, tym bardziej, że przebieg pewnie authentico. Pzdr
-
SWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ - dziwna prawidłowość
Prmax.
-
SWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ - dziwna prawidłowość
Teoretycznie powinni wiedzieć, ale mogą ci powiedzieć, że się NIE DA. Pzdr
-
SWIATŁA DO JAZDY DZIENNEJ - dziwna prawidłowość
Ja miałem podobnie, tym bardziej w zime, gdy słońce jest nisko, ale sprawę definitywnie rozwiązała zmianu czułości czujnika i teraz jest już OK. Pzdr
-
[E91] Światła do jazdy dziennej
Czujnik zmierzchowy, sam przełącza światła.
-
BMW E90 330D 2006 Poznań WBAVC51010VD01324
kamiloo98 odpowiedział(a) na domel134 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg :duh: Tyle to to auto miało pewnie do 2008-09r Pzdr
-
E90 M-Pak Pre-LCI na LCI
Opłaca się ? Koszt niemały bo pewnie ok 8-10tys. Pzdr
-
Grzanie świec i dziwny warkot na mrozie
Co nie zmienia faktu, że przy sprawnym silniku nie falują, a u ciebie widać to nawet po wskazówce. Pzdr
-
Z czego wynika różnica w osiągach przed i po lifcie 530d
Te 0.2s może wynikać chociażby z nieznacznie mniejszej masy auta. Pzdr
-
E90 330i Warszawa WBAVB31040VB69649
kamiloo98 odpowiedział(a) na kakson temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPoduszka od kierowcy coś odstaje, ktoś musiał zdejmować kierownice i powyginał blaszki. pzdr
-
E91 kombi 320d WBAVU31030FJ36756
kamiloo98 odpowiedział(a) na orzi temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPrzebieg standardowy, lampa zaparowana a z tego co wiem w E90 nie parowały Lampy. Ten samochód wyniósł handlarzynę jakieś 24-25tys.zł. max Pzdr
-
Wlutowany opornik/rezystor. Co to ?
Są magicy którzy potrafią skleić poduszkę po wystrzale i nałożyć taką strukturę jak jest oryginalne, zawsze taniej. Pzdr
-
Pomoc przy kupnie Bmw 335i czy 535d
Weź czujnik to się dowiesz czy był szpachlowany, wystarczy taki zwykły magnesik za 15zł ze sklepu moto. Pzdr
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Nie powinno być drastycznej różnicy w komforcie, w końcu profil 50, ale za to opony szersze, kwestia tylko czy ET od F30 będzie OK. :cool2: Cena.