Skocz do zawartości

pet1

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez pet1

  1. przechodziłem chorobę 2 sezony.w ub.roku przeszło samo- teraz nie czekałem- BM cars w mysłowicach- wymiana tulei z tyłu/wcześniej wylałem 2 wd 40/ koszt koło 350 zeta i po problemie
  2. zamiana- chętnie ale jak to technicznie zrobić?
  3. Zona ma niestety pakiet dla niepalących a" smoli jak stary"-ktoś widział- ktoś wie- będę wdzięczny za wszystkie rady pozdrawiam
  4. koncowa na 99 orginal.podjedz do bmw to ci odkreca za grosze.a zalozysz co chcesz
  5. :cool2: spoko- dla mnie fajnie. i pisze sie na następny raz.I ciesze sie że poszło wam z potworem...
  6. Qrcze facet od vw bedzie nam poprawiał bejce- toż to sabotarz. :evil: mocy ujmie,skrzynie rozprogramuje= skandal.......
  7. . Kris70 2.czerwony330d 3.Jasons E92 4. maciekE60 5 pet1- myśle,że ok 13-tylko na koda
  8. sobota zbliża - więc konkretnie- gdzie i kiedy. Ja osobiście będę wczorajszy- ide na pokera i pewnie powrót rano ale dalej oferta aktualna. więc jak u mnie to podajcie godziny jakie wam pasują- tylko zostawcie troche czasu na pauze bo nam dziqus zamarznie a i kawy też sie pomiędzy kodami napije
  9. tylko serwis ci odkręci- możesz dokupić te same śruby - dostaniesz nasadke- komplet ok 100 zeta. No chyba,że pójdą ci na ręke i tylko odkręcą....
  10. jakiś dziwny ten sport pakiet- siedzenia są - a gdzie reszta? Ale- wygląda nieżle- jak nie masz daleko to jedz i polukaj bo same zdjęcia to wróżenie z fusów Cena na 2006 też z górnej półki świerzo ściągniętych
  11. pet1 odpowiedział(a) na cvbnm temat w E90, E91, E92, E93
    u mnie waliło od 120- 150.Byłem na 4 wyważarkach- łącznie z prostowaniem felgi.I [BAD]-bez zmian- po wymianie opon bicie ustało. pewnie opona dostała strzała i waliła
  12. żona rozbiła podobnie- nie ma takiej katastrofy jak czarnowidzowie piszą.Z chłodnicami wyszło ok 9k z lakiernikiem. Jest allegro i części tanie. Jedynym problemem może być- o ile zawiecha cała- klima -tam siedzi kompresor więc mogło coś połamać. Tak naprawde- to naprawa segmentowa i naprawde tragedi nie widze bo i maska i błotnik raczej całe
  13. 18 jestem w domu -zapraszam
  14. disel sie sypie?? a przy jakim przebiegu- 400- 500k??większej bzdury nie czytałem ile jest postów odnośnie awarii w 330 d? albo 335? Moc - wytrzymałość i ekonomia zdecydowanie dla disla- benzyna - raczej pod kaprys dla małojeżdżacych
  15. kurde akurat wyjazd mam
  16. pet1 odpowiedział(a) na Dreamek temat w E90, E91, E92, E93
    powiem tylko jedno- rozbijcie swoją bunie w kosztach naprawy aso na poziomie 22-25 tysi dowiecie sie co jest warta wartość auta na wycenie i jaka realna oraz jak szybko dostaniecie szkode całkowitą.sam przechodziłem horror z TU po wypadku żony.320d 2008r Wartość do polisy 55 tys wartość po oględzinach już tylko 32 tysi i to 6 miesięcyod kupna polisu.Przy naprawie rzędu 20 tysi zostaje stwierdzona szkoda całkowita i d u p a.Pozostają lata oczekiwań na wyrok sądu...
  17. Swietny pomysl- ciemno, deszcz a tu super widac bo szyby folia przyciemnione- ful wypas :cool2: i remiza w koziej woli -zajebisty pomysl :mad2:
  18. fajne te filmiki- tylko dlaczego wskazanie economizera w miejscu stoi :?: ?Dla mnie przekret...
  19. a ja czekam na multi u żony- pewniak a i gościną służe gdyby trzeba było
  20. ja sie nigdy przebiegów nie bałem. Sam robie rocznie ok 50k.Kupuje zawsze polisingowe- z pełnym serwisem do sprzedarzy- przebieg 16-18k,sam 3 lata i jeszcze nigdy sie nie przejechałem. Prawda jest taka- że samochód jest tyle wart ile jego poprzedni właściciel a nie licznik
  21. swoją drogą jak to jest,że płyny z podaną temp. zamarzania -20, -22 nie dają rady już przy 11-12 stopniach nie mówiąc już o zimnym środku bo wtedy kwiatki już od -7 sie pokazują
  22. może macie jakieś dobre typy- łącznie z dobrym kiedyś sonaxem wszystko marznie i robią się kwiatki mrozowe. Co polecacie?
  23. puknięty przód i tył- i słabo wyposarzony...policz koszta kompletne - te samochody nie są znowu takie drogie. bo jak widze same ksenony to już 2kilo.No i sprzedać nie będzie łatwo bo nikt nie wierzy w zadrapania lakieru....
  24. pet1 odpowiedział(a) na mateus temat w E60, E61
    no i wszyscy jesteśmy :D kolega dał rade zdjęcie wstawić- tylko sie rozpędził za bardzo
  25. jak dla mnie bezsens.Po pierwsze znasz swój silnik a to co kupisz nie.Pewnie każdy zapewni o przebiegu 20-30 tysi a naprawde? poza tym nie wiem kto ci powiedział o 2 tys za wymiane rozrządu??Chyba jak piszesz z wałem klienta :mrgreen: 1200 jeuro chce bmw wieden- a do tanich nie należą. W najgorszym wypadku zrób sobie długi weekend w polsce to zapłacisz połowe- z imprezą ze szkolnymi kolegami- licząc nawet popychacze.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.