Treść opublikowana przez pet1
-
Webasto E90 325d 2006R
pilot- ja mam 2 przyciski po wciśnięciu on- zapala się zielona dioda na pilocie i się uzbraja- 2drugie wciśnięcie on włancza webasto.
-
Webasto E90 325d 2006R
przerabiałem temat w aucie żony. 1.webasto włancza się dopiero w określonej temp.zewn i środka samochodu 2 pilot- 2 nacisniecia- po pierwszym lampka tylo miga po drugim załancza 3 jak niepomaga- pompka wody koszt aso ok 2k ale- radośc w zimie duża choć przydałby się włacznik czasowy
-
multifunkcja kierownicy
sam przechodziłem temat "na próbe"kupiłem manetki-jakieś- bez zgodności numerów -obce dla samochodu- i...dziqusek opanował sprawę dość szybko teraz żona cieszy się mulitikierą i tempomatem koszt całośći 400 zeta
-
dziwne zjawisko - uruchomiłem samochód po wyjęciu kluczyka
praktyczne w upały- ja z żoną na zakupy- a pies w chłodnym środku czeka
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
tak jak pisałem- wypoczywam w tym czasie i mnie nie ma- dopiero ok 27 bede
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
obecność obowiązkowa :D jeśli weekend to zapraszam do mnie ale 5- 29 wypoczywam jeśli wcześniej to grill i dla kierujących bezalkoholowe radaz harldav pet1
-
Klocki tył w e91 czy posiadają czujnik???
sory- ale rok na czerwonym komunikacie o klockach? osobiście mnie każda ikona wk... i sprawdzam- likwiduje w ciągu tygodnia- no ale jak kto dba tak ma- widocznie lubisz czerwono na desce
-
E90 Dołożenie tempomatu
i tu może być problem bo w 6-ciu garach już jest duża rzeżba....
-
Klocki tył w e91 czy posiadają czujnik???
:mad2: można jeździć na klockach 2 mm- bo po co wymieniać?? można kupić nowe opony- tylko po co na allegro 4 mm to prawie nowe :mad2: można jeżdzć do zgonu fury nic nie robiąc- bo po co?? czegoś tu nie kumam albo przewrażliwiony jestem
-
E90 Dołożenie tempomatu
jestem po takim zabiegu w samochodzie żony- tempomat + multifunkcja .Wg specy- trzeba manetek z określonym numerem (koszt u mnie 1600) i kodowanie.Zaryzykowałem- kupiłem manetki z obudową z ale-gro numer jakiś tam za 150 do tego zaprzyjaźniony dziqusek z forum i chodż nie było łatwo to Artur opanował sytuacje :cool2: koszt całkowity-zapytaj artura
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
jak dla mnie ten weekend idealnie pasuje. dajcie tylko namiary[ i pisze się na pierwszego i trzeciego :D
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
jak będzie sobota to i ja swoimi dwoma podjade -albo jak będzie ciepło to zapraszam na pieczone z piwkiem- dla dojeżdżających- bezalkoholowym :nienie: u mnie drugi kluczyk nie pamięta dokładek a u żony też pare dupereli 1. Czerwony330d\ 2. radaz (kodowanie foteli - pompowanie boczków, godziny najlepiej wieczorne) 3.2x pet1
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
cyt..VIN i będzie wszystko jasne :mad2: :mad2: :mad2: co za brednie czy ktoś myśli poważnie ,że w 2009 bmw zrobiło specjalną wersje z blachą 2007 i silnikiem 2009 :?: :?: ? jeśli vin pokaże 2009- to pewne jest jedno=przeszczep
-
E91 LCI wymiana kierownicy a stara poduszka
w sumie dziecinne proste- jedyny problem- delikatnie ściągnąć poduszkę- żeby nie "rozwiercić"otworów... poszukaj na youtubie- jest filmik jak ściągać- reszta dziecinnie prosta
-
BMW e90 MPAKIET 318=177 koni?
ktoś chyba nie wie co sprzedaje albo mu się zdjęcia pomyliły...
-
BMW E90 Zmiana świateł pre-lci na lci
przednie lampy= plug& play bez kodowania robiłem u siebie - ringi nie nadają sie na dzienne ale na wygląd- dają rade :cool2: tył- to już rzeżba i kodowanie tylko popatrz za valeo- o wiele łatwiejsza wymiana żarówek
-
Opony na lato
przeglądam oferty- i po raz pierwszy oponeo proponuje najlepsze ceny na rynku- i nie jest to pseudoreklama... Fajnie bo firma pewna - kilka kompletów już u nich kupiłem i dostawa praktycznie na godzinę..225 45 17 W rof-potenza 520zeta, nokian 516zeta- a jeszcze w ub.roku po 680 było
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
sory za kolegów- ale częściowo rozumie- czwartek- większość w robocie
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
sory ale takie życie- nie weżmiesz przedpłaty to ...szkoda gadać. Ja osobiście nie mogę - wiesz że tylko w weekendy jestem- ale gdybyś miał ochote to podjedz do żony- tylko jej nie aktualizuj :nienie: - skoncentuj się na dziennych w samochodzie
-
Wymiana radia
u mnie poszło bezproblemowo i bez kodowania wszystko działa
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
oferta umnie dalej aktualna- tylko -weekend i im cieplej tym lepiej....
-
jak dołożyć popielniczke z zapalniczką?
radaz - ty z gliwic- zapraszam na kawe- piwo- jak przyjedziez z dziewczyną- żoną to sie wymienimy
-
Jaki silnik do e90?
mam 330 xd - ciągniety z italii jeżdze 3 rok i ...bajka.prawda- pomimo czujników parkowania przód i tył- zarysowane zderzaki- obydwa ale- mimo wszystko warto było. kupiłem z umownym przebiegiem 160 k mam obecnie250k.Trakcja rewlacyjna- jazda rewelacyjana- a po chipie- bajka.Koszty- kolektor- profilaktycznie przy 240k 2300zeta amory- profilaktycznie 3k zeta i duperele jakies 3k zeta.W sumie wszystko profilaktycznie wymieniane- nie stać mnie na awarie w drodze- holowanie 100 km u czecha 200 jeuro.... Z samochodu jestem super happy i gdyby nie rajcował mnie 335 xd - kupuje w ciemno.....
-
Jaki silnik do e90?
"jasnowidzów było wielu..."Naprawde bawią mnie wypowiedzi dumnych gości- dumnych z 6 letnich 320 tek i czekającymi na kupca miesiącami. Może i wasze piękne są wypasione-dlatego takie drogie ale jaka jest gwarancja ,że miesiąc po sprzedarzy nie wysypie sie turbina- nie pęknie blok etc etc?? Nie kazdy handlarz sprzedaje złoma nie każdy rzeżnik kroi padline.Tak naprawde nikt nie wie co kupuje i co w kupionym siedzi...Podstawy określi czujnik lakieru,dobry diagnosta i komputer a reszta to loteria.robie rocznie ok 60 k - w ciągu 7 lat trzy wymiany samochodów- plus samochody żony-daje 7 lat 6 samochodów. poza ostatnimi które znalazłem sam-330xd 12.2007kupiony 2010- koszt 14 tysi jeuro i żony 320d 08 2007 kupiony ub rok maj koszt 10 tysi jeuro brałem dolną półke cenową z ale-gro . Dobre oględziny + lakier- jeżdziły idealnie- zero problemów.Co do wypadkowych- o ile naprawde samochód nie jest połamany do podłużnic - to jest naprawa modułowa-wymien stare- na nowe- bez palnika więc katastrof nie ma-wiem bo żona poprzednie 320 stuknela i naprawe miałem prawie na live.
-
e91 Problem z zawieszeniem - straszne zgrzyty
u mnie tył- wystarczyło oprzeć sie na bagażniku-zgrzyt jak w furmance