Treść opublikowana przez pet1
-
e92 335d wysysanie czy zlewanie oleju
i zrobiło się sexualnie :D wsadzić, zlać odessać........
-
Osłona silnika do wymiany
a nie prościej zerknąć do katalogu/ np.tutaj http://www.bmwstore.pl
-
Opony 225/45/R17 - LATO
jak dla mnie nokiany z line zdecydowanie najlepsze- tylko trzeba zwracać uwagę na produkce- często trafiają się made in russia i tu są problemy z wyważeniem ( poza Michelinem-ale to inna półka cenowa) A tak dla info opony w oponeo.at( filia austriacka)są o wiele tańsze
-
jaki ostatni adapter pod samsunga?
jest tak jak myślałem....jaramy się na wypasioną furke - z blu-oczywiście a w efekcie jesteśmy skazani na stare telefony dobrze,że to w samochodzie żony- ja mam dokładany metablue-łapie wszystkie telefony
-
jaki ostatni adapter pod samsunga?
witam.jak w temacie- jaki model telefonu obsługuje ostatni adapter pod tel Samsung. wg etki wychodzi galaxy 4 - dalej już nic?
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
yokohamy kupiłem raz- i nigdy więcej. głośne jak cholera i zjechały do zera po 15 tysiach.normalne g.... najlepszy dla mnie jest nokian( zjeździłem już wszystko co w rofie jest i naprawdę polecam z conti- najlepsze dwójki,Pirelka- nie powala. Nie miałem jeszcze toyo- ale to już inna bajka
-
e90 335d wyciek z chłodnicy pomocy!
hej .w najgorszym wypadku masz niedaleko do Jasienicy- tam zagłębie używek jest
-
nie ma tempomatu w wypos. ani multifunkc. kier.(jak zrobić)?
robiłem temat .Nie musisz szukać taśmy pod numer= może być drogo... zamelduj się u kolego dziqska- opanuje ci temat
-
Webasto E90 325d 2006R
może powodem jest temperatura? o ile pamiętam włącza się poniżej 8 stopni
-
preparat do czyszczenia do sadzy
najlepszy i najtańszy jest Brudpur- popytaj w osiedlowych sklepikach z chemią
-
Szkoda nie z mojej winy
trzymaj się z daleka od serwisu bo ci szkode całkowitą zrobią i umoczysz
-
[E91] Rozmiar tarczy
sprawdz sobie po vin tu http://www.bmwstore.pl/pl/
-
E91 3.0d nie chce odpalić
u mnie był czujnik wału- ale wyszło od razu na diagnozie
-
Osuszacz klimatyzacji
podjedż do feu vert s tosują "bomby oczyszczające"- naprawdę= czynią cuda
-
przegrzewanie silnika 330d
chipa mam od 3 lat- problem od czerwca br
-
przegrzewanie silnika 330d
witam mam pytanie ....czy pompa wody traci z czasem wydolność? zaobserwowałem , że przy upale od 230 kmh przegrzewa silnik-( kontrolka temp pomarańczowa pojawia się na chwile ) teraz pytanie - szukać po stronie pompy czy raczej chłodnicy
-
Brak Mocy BMW 320D M47N2 poważny problem..
a to kara boska jest- za eko samochód
-
Opony Pirelli
już was widze jak na serwis z asistance za granica czekasz 6 godzin na lawete a póżniej do poniedziałku na naprawę- wymiane koła. spróbuj lawete na koszt własny- mnie czech skasował 350 jeuro za 100 km.pierwsze pytanie- z asistance czy płatne.... Z opon ostatni zakup to nokian- bije reszte -łącznie z Michelinem- idealnie cicha i przyczepna. Najlepsze- kupuje opony w austri z oponeo - at proponuje wejść i porównać ceny z krajowymi...
-
xDrive-problemy/serwisowanie
"A ja podtrzymuję swoją teorię że ten silnik jak każdy montowany w E9X ma jeden wał korbowy. Wał napędowy to trochę inne urządzenie i radzę go nie mylić z korbowym na przyszłość " a to to co za ustrojstwo?? http://www.bmwstore.pl/pl/katalog/diagram/26_0224-walek-przegubowy-napedu-na-4-kola/vKT88367
-
xDrive-problemy/serwisowanie
no i po co te wtyki- jeden wał....albo masz i wiesz albo zerknij do etki i wiesz albo się nie odzywaj
-
xDrive-problemy/serwisowanie
przebieg 350K- problemów -zero , trakcja bajka. Z drganiami uważaj- sprawdz koło pasowe i wały kardana. Mam manuala i olej raz wymieniowny w skrzyni
-
podświetlanie
wmontowany w zamek- możesz zmierzyć miernikiem czy otwiera i zamyka obwód
-
wymiana silnika
no sory - wyciągnięty łańcuch i zawory walą w tłoki?? :mad2: jeszcze takiej bredni nie słyszałem
-
podświetlanie
zamiast dłubać przy kablach sprawdz mikrowłącznik w zamku- ja bym to obstawił
-
Oświetlenie wnętrza + podświetlenie rejestracji w E90
no po prostu się wyłączają- miałem tak w sufitowych- i do czytania- nie wiem- nie wytrzymują wyższego napięcia czy jak ale gasły po kilku sek. od włączenia- na postoju spoko teraz mam takie coś http://allegro.pl/zarowka-led-dioda-w5w-diody-smd5630-canbus-3w-l339-i4920829175.html i jest ok