Treść opublikowana przez pet1
-
Numer kolektora ssącego- jak to jest
witam. Przymieżam sie do wymiany kolektora ssącego w mojej 330d-tce nalatałem 250K i jakoś trace pewność... Szukam dzwonie - i tu fenomen.WG vin powinienem założyćtaki z nr 7 800 585 ale bardzo często słysze,że pasują też inne nr-..700, 701etc Może ktoś z was mnie uświadomi o co tu biega?wiem tyle,że seria 700 to wcześniejszy model- i...już Ktoś widzał,słyszał,wie...prosze o info
-
Odłączanie akumlatora E90
skasuje sie pamię radia-pojawi się język kraju do jakiego był zrobiony i zginą zaprogramowane stacje ,ustawienie podświetlenia licznika i opcje otwierania drzwi- do ogarnięcia w 3 min
-
E90 podłoga kierowcy - wydeptana wykładzina ;)
myśle,że prościej będzie z allegro-tylu gości sie ogłasza-rozbieraj całe auta na pewno sie dogadasz bo wykładzina to raczej niechodliwy towar. a swoj droga ja mam już 250K i śladu nie widać. Może w szpilkach jeżdzisz? :mrgreen:
-
[Sponsorowany]Grupowe kodowanie/aktualizacja - Małopolska
dopisze sie i ja - o ile pamiętasz mam jeszcze do zwalczenia multi u żony- manetki czekają a że to po drodze zapraszam
-
E 91 błąd A731
definitywnie pada ci moduł świateł- przechodziłem w 2 samochodach- swoim i żony
-
e92 330xd vs e92 330d prosze o opinie
porównań M3 do rs jest mnogo.polecam choćby youtuba a w tym widać różnice w pokonywaniu zakrętów na suchym
-
e92 330xd vs e92 330d prosze o opinie
Nie jest moim zamiarem nikogo do niczego przekonywać.JestTo są moje to moje 5 Bmw k karierze- zaczynałem od E21 w 88 roku i wiem czego sie moge spodziewać.Dlatego na dolocie do zakrętu- odpuszczam- ale nie hamuje jak przypuszcza przedmówca.I jeszcze raz powtarzam- to moje spostrzeżenia i uwagi.Pada pytanie- daje swoją odpowiedz . A co do powównań M3 do RS4- polecam TOP GEAR- dla mnie dość wiarygodne. Więc nie "prostujcie " mnie na RWD. Dla mnie AWD jest o niebo lepsze. Zresztą skąd bajki o tragiczym tylnym napędzie?Na 10 - przynajmniej 5 przednionapędowców po przesiadce na tylny napęd w połączeniu z dużą mocą- kręci bączki.
-
e92 330xd vs e92 330d prosze o opinie
Nie chodzi o szybkość a o płynność jazdy.Nie mam obaw wchodząc X-em w zakręt przy 180 a przy ośce mimowolnie sie zwalnia i ponownie rozpędza,Dodan,że obydwa są wzmocnione- X z dolotem na 312 KMa ośka" tylko 286" :norty: Zapas momentu jest kolosalny- nawet przy 5 biegu przy wciśnięciu buta sprzęgło dostaje sekundowego poślizgu. Zresztą- po co fabryki robią Quatro= X= czy 4matic??Do jazdy po terenie i górach?- Dlaczego M3 przegrywa wszelkie konkurencje z RS4? Odpowiedz prosta- TRAKCJA !!! A trakcja to bezpieczeństwo. A do zabaw na śniegu czy dryfta to najlepsze było E30. Ale osobiście za stary na takie zabawy jestem I dla informacji- moje informacje nie są książkowe- mam porównanie na co dzień- jak sie żona da przejechać :D
-
e92 330xd vs e92 330d prosze o opinie
sory ale możesz wymienic tu cały samochód - co do wymiany . Mam przelatane 240 tysi i wymieniłem amory - bardziej dla bezpieczenstwa niż dla konieczności
-
e92 330xd vs e92 330d prosze o opinie
też zabiorę głos jako że mam obydwa modele AWD i RWD.różnica- kolosalna oczywiście na korzyśc AWD. I nie chodzi o jazde na lodzie- tytaj AWD jest zdradliwe- bo przy ruszaniu bez poślizgu możesz nabrać fałszywej pewności a przecierz na śliskim nie jest sztuką sie rozpędzić - tylko zahamować.Jazda na dwie ośki to zupełnie inne pokonywanie zakrętów- pewniej- szybciej- z minimalną szansą na" taniec pingwina"do tego servotronik - bajka.odczuwalna różnica w spalaniu- 0,5 l. Latam co tydzien do wiednia 3 godziny swoim X spalanie 9l a 3,5godziny RWD spalanie na tym samym poziomie. Wyrosłem z adrenaliny zakretowej-dlatego dla mnie 5-0 dla X.Ciemna strona to wyższe koszty - ale w koncu jak często wymieniasz amory??
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
dzieki za spotkanie- a gdyby było trzeba- zapraszam na następne-ale pogode zamówcie inną :D
-
Grupowe kodowanie/aktualizacje Slask/Malopolska/Podkarpacie
gdyby garaż nie wypalił to zapraszam do mnie do mysłowic .
-
[E9x, E8x, pre-LCI, LCI] Doposażenie w SERVOTRONIC
maciek-masz pełną racje- hydrauliki nie da sie chipem poprawić :nienie: a w opcjach przed liftem albo servotronic- elektrycznie albo normalne servo- hydraulika
-
opony 17 hankook rsc
dzieki za podpowiedzi choc zjechalismy troche w strone nokian.chyba jednek zaryzykuje i kupie a po czasie wstawie opinie
-
opony 17 hankook rsc
Zima sie zbliża i czas na opony. pomiędzy wieloma ofertami- 750/850 zeta znalazłem opony hankook icebear 225 45 17 runflat w indeksie V za śmieszne 360 zeta. Może ktoś z was już je miał i może sie wypowiedzieć na temat?
-
Zakup 328i 245KM
a może być tak pięknie- wystarczy wejśc na strone sąsiada z zachodu- ceny brutto za 328 od 31 tysi jeuro a i pakiet można wynegocjować dolicz opłaty- max 34 =136 tysia
-
amortyzatory 330xd
rozwiązanie podsuneło życie.W ramach promocji- renesans- Bawarii w Katowicach dostaje amory przednie po 800 zł/hurtownia u edzia 1100 bmparts 970/ amory tylne za 1000 komplet. Montarz droższy cena niższa bilans na zero. przebieg / 240kprzód ma jeszcze 60 a tył 50 % ale lubie przcisnąc i nie oszczędzam na bezpiece. Dzieki za wskazówki i komentarze
-
amortyzatory 330xd
witam- może ktoś z was przerabiał temat amortyzatorów do XD. Zdawałem sobie sprawe ,że za przyjemnośc jazdy allradem trzeba będzie zapłacic ale tysiaka za sztuke?? lekka przesada. Może ktoż znalazł alternatywe do serwisu?? z góry diekuje
-
[E91] Montaz sterowania radiem z kierownicy
podłącze sie do pytania- ten sam temat - 320d koniec 2007 ktoś z katowic lub okolicy ogarnie?
-
335 i lub D - oto jest pytanie:-) - chwalę się i zamykamy:)
dla mnie to jest dyskusja o wyższości świąt wielkanocnych nad świętami bożego narodzenia...i 4 stronicowy śmietnik. A może to lepsze a może to-sranie w banie. Ciekawe ilu z piszących tu posty naprawde jeżdzi 335 :?: jak już napisał poprzednik bejca to nie ravka -człowieku wysiadasz z taczki a przesiadasz sie do samochodu a jedyne miarodajne to ilość kilometrów robionych rocznie. A każdy jeden post odnośnie 11 l w 335 i przy ostrej jeżdzie wsadz między bajki. Zczipowanym330xd nie udało mi sie zjeść więcej jak 9,5 l-( Katowice Wiedeń 3 godziny) To samo w benzynie to juz 15 litrów. Pozdro i zamknijcie ten śmietnik
-
Zapachy samochodowe.
polecam dobry markowy perfum wozony w schowku im czesciej urzywasz tym bardziej srodek lapie zapach a po czasie poznajesz swoja fure po zapachu-nawet kosztowo taniej wychodzi...
-
error - trójkąt z wykrzyknikiem
ha ha - na podanym zdjęciu na pewno zapaliła sie rezerwa paliwa co widać na wskażniku. totalnie- przed zapaleniem trójkąta z wykrzynikiem masz gong i info co sie dzieje- sprawdz po włączeniu zapłonu
-
niby zepsute światła a działają...
moduł świateł/ dopiero co zakończyłem chorobe... tylko wymiana modułu i nowe programowanie cie wyleczy
-
sprawdzenie klapek nawiewu
witam wczoraj zawiesił mi sie nawiew- wentylator zapyla a powietrza zero... czy jest możliwość sprawdzenia klapek nawiewu??wiem ,że w audi jest to możliwe z panelu klimy a w e91?? poza tym czy wasze dmuchawy przy największym nawiewie też wpadają w wibracje?
-
Antena... - ktos pomoze?
są jeszcze dwa rozwiązania nieznane u nas. Ja osobiście stosuje to http://www.conrad.de/ce/de/product/259942/SCHEIBENANTENNE-CB/0705080&ref=list zasięg ok 8 km bez magnesów i wiercenia -kabel kleisz na wewnętrznej- antene na zewn części szyby- kombi bok sedan na tylnej- nawet nie widać,że to cb. dla klubowiczów mogę ściągnąć bo bywam co tydzien w wiedniu. Jest jeszcze takie coś- http://www.conrad.de/ce/de/product/930551/CB-FENSTERKLEMMANTENNE-AF-393/0705080&ref=list ale osobiście nie znam