Treść opublikowana przez mavic
-
Pomorskie
To robota dla blacharza/lakiernika. Wiem, ze maja jakiegos - dzwon do Andrzeja z Robakowa i pytaj.
-
BMW Road Map Europe 2009-1 Professional + Fotoradary na Eur
:mad2: Toz napisal wyraznie do czego jest ta mapa !
-
740d czy 730d oto jest pytanie:)
To auta dla ludzi ktorzy chca miec diesla z roznych powodow, ktorych ekonomiczne uzasadnienie nie pomisci Ci sie w glowie albo zwyczajnie dlatego ze maja taki kaprys.
-
740d czy 730d oto jest pytanie:)
No to trzymamy kciuki zeby zakup byl udany !!!
-
czujniki cisnienia w oponach
Mały piesek zawsze dużo szczeka ;)
-
czujniki cisnienia w oponach
Juz pare postow wyzej napisalem "sprawdzic bledy" z czego wprost wynika, ze trzeba to cos co posiadasz podlaczyc do kompa. Trzeba miec inteligencje rosliny doniczkowej zeby do tego nie dojsc lub nie umiec wpisac INPA w opcje szukaj forum :mad2:
-
czujniki cisnienia w oponach
Wybacz ale to duze zagadnienie o co pytasz i wystaczy poswiecic godzinke i poczytac. Jak nie masz na to czasu albo nie umiesz czytac ze zrozumieniem to ponownie zachecam do wizyty w serwisie. Tak czy inaczej nie obejdzie sie bez podlaczenia auta do kompa.
-
czujniki cisnienia w oponach
Możesz coś wiecej o tym napisać bo nie rozumiem... jak aktywować ?? błedy kompem wykasować czy wysciągniecie klemy z aku wystarczy?? co to jest to plant mode ???? Szukaj na forum co to INPA. A jak Ci sie nie chce to odwiedz najblizsze ASO :)
-
czujniki cisnienia w oponach
INPA i trzeba aktywowac pownownie i sprawdzic bledy. Byc moze deaktywowaly sie (plant mode).
-
INPA
Do kompa przez com. Korzystam z inpa i disa. Jak masz glowe na karku i umiesz czytac to sobie poradzisz. Wszystko jest na forum :)
-
INPA
Ja mam fejsik od nerwusa. Zero problemow!
-
Zakup 740D
Za 33 tys mozna kupic fajnego Chevroleta Aveo. Zakup malo ryzykowny bo auto na gwarancji no i ten piekny zapach nowego samochodu - nie do pobocia. a1410 ja bym sie pokusil o stwierdzenie, ze ta czarna prostytutka moglaby zlapac cos od Ciebie :duh:
-
Zakup 740D
Daleko nie szukajac kilka tematow pod tym na tej samej stronie jest pytanie o 740d. Pozatym podalem Ci forum 7er, nie wiem czego jeszcze oczekujesz. Skoro tak dlugo czytasz forum to powinienes miec rozeznanie jak to jest z uzywanymi samochodami. Polecam ETK z kompletem cen i mozna sobie popatrzec co jak wyglada i ile kosztuje w oryginale.
-
Zakłócenia radia i Navi po włączeniu podgrzewania szyby
Ja bym rozebral tylne splutki w aucie. Tam siedza wzmacniacze antenowe i wszelkie kabelki do ogrzewania. Moze cos sie rozlaczylo albo kabelki powypadaly ze swoich miejsc i sie krzyzuja co moze powodowac zaklucenia. Jesli macie nieoryginalne radia to trzeba podlaczyc bialy kabel z oryginalnej wtyczki (zasilanie wzmaciacza radia).
-
Run Flat, jak to sie je?
Mozesz jechac na kapciu do 100km nie szybciej jak 80km/h. W przypadku gdy auto jest zaladowane nie zalecana jest jazda dalej jak 50km. Pozatym auto jest strasznie twarde z tymi oponami i malo zakladow wulkanizacyjnych wie jak do tego podejsc. Odradzam takie opony w naszym kraju.
-
Oryginale stalowki,cena
ok 400 zl do E46 ale teraz sa zimowe promocje na kola wiec zadzwon do nich
-
problem z wycieraczkami !!
To skoro sie znasz i sam potrafisz to czemu nie podlaczyles silniczka na krotko zeby sprawdzic czy dziala ? Przestudiuj WDS,ETK i TIS - tam sa wszystkie odpowiedzi.
-
Zakup 740D
To naprawde bylo juz walkowane i to calkiem niedawno tutaj i na forum 7er. :search:
-
piszczenie podczas dodawania gazu z wzmacniacza
-zle poprowadzone kable zasilajace, generalnie jesli zasilanie samochodu idzie prawym progiem to ty puszczasz kable lewym i na odwrot -krzyzujace sie kable zasilajace z instalacja samochodu -niskiej jakosci kable sygnalowe ze slabym ekranem -czasem sie zdarza ze jest problem z alternatorem -brak zasilenia radia i wzmacniacza z jednego miejsca (bezposrednio z akumulatora) -w kablu sygnalowym powinien byc maly kabelek ktorym wyrownuje sie masy na radiu i wzmacniaczu ps filtry psuja dzwiek i ucinaja tony ps2 pomoc moze owiniecie kabli folia aluminiowa na stykach z instalacja auta
-
ciekawe dodatkowe wyposazenie
Niom takie po vin. Moge Ci cos sprawdzic ale linkow i hasel dostepu dac nie moge.
-
ciekawe dodatkowe wyposazenie
Info o wyposazeniu tez Ci moge wyslac free :) Historii serwisowej nie widzialem na portalu Bmw. Poszukam jeszcze czy jest taka opcja.
-
Siódemka w zimie. E65
Na nowych Michelin Alpin A2 wyprzedzalem sasiadow Focusami i innymi przednionapedowcami pod gorke na osiedlu. A w Gdansku mamy naprawde sporawe gorki miejscami :)
-
Siódemka w zimie. E65
to sa roczne dunlopy m3W takim razie moze paliles gume ostatniej wiosny ? Jesli auto jest sprawne i ma dobre zimowe opony napewno nie bedzie tanczyc. Chyba, ze naprawde nic tylko butujesz i oczekujesz przyczepnosci jak od rajdowki na kolcach.
-
Siódemka w zimie. E65
Powiem Ci. Trojmiasto stalo sie zaglebiem handlarzy luksusowymi samochodami. Wiec po miescie smigaja chlopaki siodemkami, X6, Porsche i innymi drogimi zabawkami ubrani w bluze z kapturem i czapka Nike na glowie ;)
-
Aktywacja webasto w DIS v.44
Ok jak mam Z/C co to oznacza ? Troche dziwnie przetlumaczony ten dokument z rosyjskiego i nie wiem o co chodzi.