Treść opublikowana przez darti123
-
e46 330i Naprawa bezgotówkowa a zwrot starych częsci
Firmy ubezpieczeniowe często płacą za nowe org części pod warunkiem oddania starych uszkodzonych
-
Koniec mojej udręki z 320d
Tak dziwie się .
-
Koniec mojej udręki z 320d
U mnie w mieście jest taki diagnosta który ma misje, misje zeby znalezć haka i dowodu nie podbić .Raz się przyczepił ze mam tylko jedno światło cofania :mad2: innym razem do "niebieskich" zarówek ( OSRAM DIADEM w kierunkach) :duh: .Mam jeszcze Golfa GTI totalna gleba ,to niepodbił dowodu bo był za niski i chciał abym mu pokazał na papierze homologacje kierownicy Sparco
-
hid ksenony fajne......ale zabrali mi dowód
Diagności którzy podbili Ci dowód powinni stracić uprawnienia .Mój znajomy diagnosta stracił uprawnienia chyba na dwa lata za to ze podbił dowód w aucie gdzie szyby były czarne jak smoła
-
Koniec mojej udręki z 320d
Albo 2.0 tdi 140PS
-
[E60/E61] poduszka silnika, drgania i wymiana ...?
Nie ma zadnego problemu z wymianą poduszki .Jedynie przy silnikach V jest ciasno aby odkręcić górną śrube ,wiem bo się namęłem w e64
-
Koniec mojej udręki z 320d
Musiałem kupć do toyoty avensis dolną część filra powietrza bo uderzył w nią akumulator który był niprzymocowany .Koszt 1500 PLN za kawałek plastikowej miski.Czy w głupiej toyocie tez stouje sie kosmiczne materjały ?
-
Koniec mojej udręki z 320d
Golfa mam cały czas kupiłem go chyba 1999 jako dwuletnie auto .W tej chwili ma przejechane niecałe 200 000. Ale chyba go wkoncu sprzedam bo prawie wcale go nie uzywam (sporo pali). A co do BMW to juz mam drugi raz szczęscie .Pierwsza była z 2001 roku przed liftem i jedynie co wymieniłem w niej to turbo :D
-
Koniec mojej udręki z 320d
No tak tylko akurat w moim przypadku naprawa golfa kosztowała mnie wiele pieniedzy i nerwów a 320d jest dla mnie bezproblemowe w uzytkowaniu
-
Koniec mojej udręki z 320d
Do marek_zz . Sam mam miedzy innymi mam golfa w benzynie . I tak raz padł mi komputer silnika ,raz przepływomierz, uszczelka pod głowicą o takich drobiazgach jak elektryczne szyby czy spryskiwacz tylnej szyby nawet nie będe pisał. Ale najgorsze było jak na autostradzie przy 180 km/h auto zgasło . Przy próbie odpalenia nie było kompresji ,pomyślałem ze pękł pasek . Ale rozrząd był ok okazało sie ze tłoki sie stopiły co poskutkowało uszkodzeniem głowicy i cylindrów ,silnik do wymiany :cry2: A i jeszcze jedno na wstecznym zaczeło mi coś pukać .Po rozebraniu skrzyni okazało sie ze jedan ząb pękł :duh: Jak masz pechowy samochud to bez względu na marke czy rodzaj paliwa wszysko moze sie popsuć
-
Koniec mojej udręki z 320d
Co wy za bzdury wypisujecie japonce były niezawodne ale kiedyś. Kolegi ojciec ma mazde 626 2.0d kupioną jeszcze w pewexsie ,silnik nie do zabicia choć karoserja prawie uległa juz biodegradacji . A dziś mazda 6 wcale niezawodna nie jest toyota avensis to samo . Latem jezdziłem przez jakiś czas syfikiem 2.2d z 2006r i dla mnie to było plastikowe nieszczęście . Znajomy jezdzi słuzbowym civikem wersja USA i wcale nie jest tak ze tylko leje benzyne i w droge .Z ciekawości wszedłem na forum hondy i nie jest tak jak piszecie ze tam sie nic nie dzieje .Wręcz przeciwnie a tematy prawie takie same jak na naszym forum. Ja mam drugą 320d i jestem bardzo zadowolony . W pierwszej wymieniłem tylko turbo ,a w obecnej jeszcze nic nie robiłem poza klockami filtrami i olejami no i oczywiście usunełem klapki . Ale ja mam orginalny przebieg 147 000 a nie 500 000 w góre i ja za moje BMW nie zapłaciłem 20 pare tyśęcy tylko sporo więcej
-
Srebrne bmw rej.FGW - prośba o kontakt . Gorzów i okolice !
Jak w taniej argentynskiej telenoweli :lol:
-
318i Touring - słabe podnoszenie tylnej klapy
Miałem zamienniki w Volvo kombi ,zero problemów .A w golfie padły mi tez zamienniki gdzieś przy -20 tak poprost z dnia na dzien
-
320d Wstrząsówka
Nie ma wstrząówki w e46
-
WYCENA SZKODY E46
Tylko obawiam się ze w aso będzie to szkoda całkowita
-
320d polift błotnik zamiennik czy oryginał
Nie zgodze się z Tobą ,mojej ciotce z 4 lata temu zakładałem błotnik do ibizy oczywiście zaminnik i jakoś do tej pory nic się nie dzieje
-
WYCENA SZKODY E46
Caps Lock
-
320d polift błotnik zamiennik czy oryginał
Co do błotnika to zakładałem klientowi zamiennik i pasował idealnie jedna warstwa lakieru ok 120mikronów :cool2: ale kosztował 297 PLN
-
320Ci Uszkodzony dach
Dobrze ze to ciemny kolor .Na ciemnym łatwiej sie przecieniować a co za tym idzie mniejszy fragment dachu trzeba lakierowć
-
320Ci Uszkodzony dach
A czy ja pisze ze trzeba lakierowac cały dach. Jest uszkodzenie mechaniczne lakieru do gołej blachy ,a wiec bez lakierowania sie nie da . A czy to bedzie zaprawka czy cały dach to inna sprawa
-
320Ci Uszkodzony dach
Jak bez lakierowania jak lakier jest odbity do blachy ??? :duh:
-
Uczciwa sprzedaz auta?? Chyba nie w PL
Tak tylko kolega KojotE46 wycenił swojego touringa 320d 2004r z przebiegiem ponad 300 000 na 39 900 PLN. Gdzie na mobile.de w takiej konfiguracji e46 wyceniaja 6000 EUR
-
318i Spoiler na tylną klapę
Do sedana tylko od sedana.
-
Uczciwa sprzedaz auta?? Chyba nie w PL
Twoja 320-stka jest najdrozsza w wyszukiwarce ( rok ,typ ,silnik) i tu masz odpowiedz.
-
grubość powłoki lakierowej na elementach karoserii
Nie dramatyzował bym z tą betoniarką szpachli. 1300 brzmi to moze jak jakaś wielka grubość ale to nawet nie przekracza 1.5mm