Treść opublikowana przez darti123
-
650i problem z TV
Nie ma takiej możliwości bo ? Ja myślę że średnio rozgarnięty elektronik powiedział by że możliwość jest a system wcale nie jest taki skomplikowany . I wcale nie twierdze że wszystko wiem najlepiej , lecz mam wrażenie że to Ty idziesz w zaparte . Napisałeś Markowi66 że jego sprzęt jest bezużyteczny , i każde alternatywne wyjście nie wiem ale chyba Ci nie na rękę . Nie jestem elektronikiem i przyznaje się że się nie znam . Ale fajnie by było gdybyś powiedział mi dlaczego nie mam racji . Bo odp. nie da się bo się nie da nie jest dla mnie satysfakcjonująca .
-
650i problem z TV
A żeby rozjaśnić moje rozumowanie znalazłem coś takiego http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic2601729.html
-
650i problem z TV
Może nie wiem o czymś o czym Ty wiesz . Ja tylko tak gdybam po chłopsku i wydaje mi się że sygnał do samochodu dochodzi taki sam jak do domu . W samochodzie jest odbierany przez antenę i przekazywany dalej do " systemu multimedialnego " .Ot cała filozofia , i tak po chłopsku wychodzi mi że wystarczy tylko zmienić ten dochodzący sygnał z cyfrowego na analogowy dekoderem nota bene który wg Ciebie nie służy do zmiany sygnału :lol: . Zamiast mnie uczyć pokory napisz dlaczego nie mam racji . Jak Ty napisałeś że w 645 z przodu jest półoś to ja pokory nie uczyłem nie pisałem ze się pogrążasz czy nie pisałem " Masakra :mad2: "
-
problem z odpaleniem e46 320d m47n
Świece słabe ? Myślałem że świece są dobre lub przepalone , słabe to może być ciśnienie na garach . I co to znaczy konkretnie według mechanika " problem z ukł paliwowo cośnieniowym " . Może zawór regulacyjny ciśnienia oleju rail . Po pierwsze usuń przyczynę tych błędów , a nie po omacku eksperymentujesz
-
650i problem z TV
A to cytat z pewnego artykułu o naziemnej TV cyfrowej . " Odbiorniki niedostosowane do odbioru telewizji cyfrowej można do tego dostosować. Robi się to przez podłączenie zewnętrznego dekodera cyfrowego (inne określenia: tuner, przystawka lub urządzenie STB)."
-
650i problem z TV
adventure czy to jest napisane bez pokory , widzisz na końcu znak zapytania ?
-
650i problem z TV
Urządzenie które zmienia sygnał cyfrowy na analogowy .
-
650i problem z TV
A czy przypadkiem nie można zainstalować po prostu dekodera ?
-
Co o tym sądzicie "obrót używanymi bardziej bezpieczny " ?
http://www.radiopik.pl/2,9512,stan-licznika-bedzie-rejestrowany-koniec-oszustw
-
kolejny idiota z BMW
" Jeżdżę E34 525tds touringu z 5 biegowym automatem i prawda jest taka, że nowy Focus jest gorzej wyposażony niż moje 21-letnie cacko " Widać że koleś oderwany od rzeczywistości , skoro twierdzi że nowy Fokus jest gorzej wyposażony . Ja tu widzę po prostu zakompleksionego gostka .
-
Potrzebna pomoc z określeniem kodu lakieru
Ale to są dwa inne kolory , to po pierwsze . A po drugie idz do mieszalni lakierów i tam sobie dobież z fiszek .
-
BMW E46 330Ci, Kobyłka JT70284
darti123 odpowiedział(a) na patrum temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAle tłumaczenie ,parę setek różnicy :lol: równie dobrze mógł by auto magnezem przemacać i stwierdzić że jest ok bo wszędzie łapie .
-
Kmiot w BMW
Jak to nie mówią , mówią że koleś nazbierał komplet punktów m.in. za zagrożenie na drodze .
-
Jaki dodatek do oleju na zimę?
Nigdy nie lałem żadnych dodatków , nie leje żadnych paliw typu ultimej-srujtimejt . Nigdy nie miałem problemów i nie rozumiem po co te dodatki . Ale to tylko moje zdanie .
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów <POMOCY>
Nie
-
BMW 1800. Rocznik 1969
Szczerze to ja bym sobie odpuścił . Te auta mają zbyt małą wartość kolekcjonerską aby bawić się w renowacje umęczonego i podrutowanego samochodu . Po prostu taniej wyjdzie kupno BMW kompletnego po renowacji ewentualnie do jakiś poprawek . Ja teraz zajmuje się renowacją M6 z '86 roku . Auto było kompletne na chodzie a koszty już przekroczyły 20 000 PLN ,a gdzie jeszcze do końca. I do e24 dużo łatwiej o części
-
Kradzież reflektorów X5
Ford Fiesta ,Escort , 125p ,Lada . To tak na szybko :lol:
-
Maly problem , prosba o pomoc
A ja bym sprawdził jeszcze innym miernikiem ,aż mi się nie chce wierzyć aby na całym samochodzie był tak równo zdjęty lakier
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Co do sedna tematu to koszt montażu gazu ok 5000 PLN ( koleżanka z pół roku temu montowała w ML 500 i tyle kosztowało) . A co do części eksploatacyjnych to ceny moim zdaniem są przystępne nawet dla przeciętnego kowalskiego zarabiającego za naszą zachodnią granicą .
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Nie jestem fanem MB ale w przeciwieństwie do Ciebie potrafię obiektywnie stwierdzić fakty . Piszesz że popularny diesel merca 320 to szmelc ,w takim razie popularny diesel BMW 320 to niestety też szmelc . Inna sprawa że ja pisałem o autach MB ale z wyższej półki . Jakieś tam C-klasy czy A-klasy niczym nie są lepsze od BMW . Natomiast jeśli chodzi o super auta to nawet Audi wprowadzając R8 wyprzedziła BMW
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
" Szmelcu ze Sztuttgartu " powiadasz , akurat BMW daleko do Merca przynajmniej jeśli chodzi o super sportowe auta . Niestety ubolewam nad tym ale taka jest prawda . A co do BMW to ja się nie zgodzę że jest drogie w utrzymaniu . Nie żebym twierdził że jest tanie ,ale na pewno nie drogie . Drogi to jest np Dodge Ram 6.7 gdzie jeden wtrysk kosztuje 9700 PLN a blok silnika 58 000 PLN tyle co całe e63
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Passat może być droższy w utrzymaniu niż e63 /e64 . Wiem to z przykrego doświadczenia mojego znajomego
-
Wycena Chłodnicy do e21
Nowa kosztuje ok 2400 PLN , z tym że Ty nie masz nowej tylko starą nie używaną .
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
darti123 odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażGdybyś nie był z Bielsko Białej to bym pomyślał że mamy wspólnego znajomego . Ale na Mercu 107 z Japonii znajomy zarobił naprawdę zacny grosz
-
E 90 320 (WBAVC31000PY52205)
darti123 odpowiedział(a) na Matt13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZapomnieliście o autach z Francji no i USA ,Wielka Brytania oczywiście też nie wskazana . A przede wszystkim omijał bym te z Polski . Ale powiem wam już serio bez sarkazmu skąd warto sprowadzić auto ,z Japonii .Tak wiem kierownica nie z tej strony ,ale tam jest taki szpan na luksusowe auta z EU z kiera po naszej stronie . I to są naprawdę nie zajeżdżone auta