Treść opublikowana przez swiroman84
-
Nowy szuka porady...
swiroman84 odpowiedział(a) na prozak temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAutko z linku niby ładne ale w środku panel klimy i pokrętło od i drive się nie zgadza jest od LCI.
-
świst altarnatora
Powinno byc w granicach 14.4V. Oczywiscie ze jezdzic mozesz tylko nigdy nie wiesz kiedy sie zepsuje. Do okola komina nie ma strachu ale dalej to nigdy nic nie wiadomo.
-
świst altarnatora
Sprawdz w ukrytym menu czy masz ladowanie. Ciezko powiedziec kiedy alternator padnie a w trasie awaria to nic przyjemnego. Ja obstawiam lozysko.
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
U mnie nie ma drgan tylko delikatnie obroty sa nizsze moze faktycznie poduszka padla?
-
Drgania / wibracje na D i R automatyczna skrzynia
Olej podobno sie wymienia po 10 latach badz 160000km trzeba wtedy cala miske wymienic. Rezonowac moze oslona silnika bo gumowe podkladki sie wygniataja. Ja mam przejechane 138000km i nie mam zadnych drgan, jedynie co to na postoju jak wrzuce D lub R to czuc delilatne obciazenie silnika z racji wlaczenia biegu po puszczeniu hamulca ustepuje to jest normalna praca automatu. Moze to sa te wasze drgania
-
[e9x] jakie wycieraczki
Ja kupiłem oryginalne BMW 165zl zobaczymy ile pochodzą. Na razie jest cicho i ładnie zbierają. Czas pokaże czy było warto.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam Proszę o zdrekodowanie nr. Vin WBAWB33547PV71504 Dzęki
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Witam Proszę o rozkodowanie nr vin: WBAWC31070PW91517 Z góry dziękuję
-
320d wymiana termostatu EGR
Wymienial mi mechanik takze nie wiem co dokladnie ale problemow nie bylo. Z tym termostatem egr to dobrze zrobiles bo inaczej sie nie da odkrecic tej 2 sruby
-
320d wymiana termostatu EGR
Dzisiaj wymieniłem główny termostat i w końcu jest tak jak powinno być w trakcie jazdy temperatura 87-89 st.C. Tylko mam jedno pytanie w trakcie postoju z włączonym ogrzewaniem temperatura spada a podczas jazdy jest j.w czyli ok natomiast jak wyłączę ogrzewanie podczas postoju temperatura nie spada :?:
-
Zarowki do e9x kupno i wymiana
viewtopic.php?f=70&t=130108
-
320d wymiana termostatu EGR
Dzięki arcisz ale nie mam tyle czasu i możliwości do wymiany głównego termostatu (chociaż kupiłem w ASO oba termostaty). Dam zarobić mechanikowi na wtorek się umówiłem oczywiście napisze jak poszło i czy jest ok.
-
320d wymiana termostatu EGR
Ja dzisiaj wymienilem termostat egr i temperatura wynosi 74 przy wlaczonym ogrzewaniu moim zdaniem nic sie nie poprawilo chociaz stary termostat egr przepuszczl powietrze przy dmuchaniu a a nowy ledwo ledwo przepuszczal
-
manulal vs automat - osiągi
2.0d 163KM Prędkość maksymalna ręczna 225 automat 220 przyspieszenie 0-100 8.3s ręczna 8.6 automatyczna. Ja mam automat i polecam
-
dymi na czarno
Ja ostatnio mialem podobnie. Kopcil jak cholera na czarno okazalo sie ze paliwo bylo do dupy po zatankowaniu na innej stacji problem ustapil
-
Problem ze spryskiwaczami od świateł?
Do spryskiwacza dostal sie piach wystarczy wyczyscic. Rozbierasz spryskiwacz od strony dyszy tam jest zatrzask podwazasz i ciagniesz za dysze czyscisz tam jest taka uszczelka powinno chodzic. Ja tak stare naprawilem i sprawdzilem cisnieniowo. Nie wiedzialem ze da sie naprawic i kupilem nowe :mad2: :mad2:
-
Jaki silnik do e90?
"PEŁNA OPCJA WYPOSAŻENIA" NA PEWNO!!! Fotele zwykłe Brak: czujników parkowania, podgrzewanych stołków, automatu, pakietu schowków. Do tego błąd cornering lights failure i felgi trochę lipne.
-
chip tuning - wykres
Witam. Posiadam automatyczną skrzynie w mojej 320d 163KM czy wystarczy sam chip silnika czy przy skrzyni też coś trzeba dłubać? Chodzi mi o taki lajtowy program ok 180KM i poprawienie momentu?
-
Wymiana uszczelki drzwi kierowcy od strony kabiny
W temacie uszczelki ci nie pomoge ale ja w bagazniku mam zawsze takie cos http://allegro.pl/naklejki-karny-[BAD]-los-i-pipa-3-wzory-150-szt-i1694375641.html Strasznie trudno sie zrywa klient sie bardzo naklnie przy zrywaniu polecam
-
dipped light failure - co to za błąd? Wypalony ksenon?
Ja jak czyscilem lampe od srodka woda to zalalem przetwornice (oczywiscie ni wiedzialem co sie dzieje) nie odkrecilem jej i jak sie pozniej okzalo ksenon nie swiecil (blad dipped beam czy cos w podobie) wyjalem lampe odkrecilem przetwornice otworzylem ja i wylala sie woda wysuszylem obczyscilem zlozylem i chodzi. Podobno plytka jest lakierowana a elektronika musi miec jakies zabezpieczenie bo nic sie nie spalilo Zamien zarniki wtedy bedziesz wiedzial czy ksenon czy przetwornica ja tak zrobilem
-
Pukanie na dołkach
Warto sprawdzić czy fotel nie jest opuszczony do samego dołu bo też potrafią tam piszczeć plastiki oraz plastikowa listwa progowa z logo BMW jak się ją naciśnie to strasznie trzeszczy
-
2.0d 177km VS 184km
Nie wiesz, że cygarem się nie zaciąga :?: Tydzień temu złapałeś bucha i do tej pory pleciesz bzdury
-
2.0d 177km VS 184km
To już masz problemy z silnikiem, że ci kopci :shock: Może to wina tego angielskiego paliwa często u WAS pada i jest rozwodnione :lol:
-
2.0d 177km VS 184km
Widzę, że kolega oxygene113 narzeka na niedostatek mocy. Jednak przydało by się 3.0 :lol: Chyba specjaliści z salonu źle doradzili.
-
Cieknące spryskiwacze reflektorów wymiana.
U mnie było tak samo tylko ja rozebrałem spryskiwacz i był w nim piasek właśnie w środku :!: Niestety miałem już nowe spryskiwacze więc je zamontowałem ale stare wyczyściłem i okazało się że są dobe :mad2: