Skocz do zawartości

swiroman84

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez swiroman84

  1. Termostat mozesz sprawdzic w ukrytym menu. Teraz w automacie pali mi w miescie 8.5L a robie krotkie odcinki. Ty masz oszczedniejszy silnik troche dziwne
  2. Potwierdzam
  3. a w opisie 163KM
  4. Miałem taki sam problem wymieniłem część nr. 1 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=VC31&mospid=48480&btnr=11_3659&hg=11&fg=45 Problem po wymianie zniknął.
  5. Dzięki za uzdrowienie auta. Teraz ładnie jedzie :evil: Ta po mnie też nie miała wcale lepszej serii. Chyba taki dzień
  6. Zobacz w podszybiu po stronie pasazera pod maska taki dekiel
  7. Ja tak mam od roku tankuje 54 - 55 litrow i jest ok. Najlepiej jak przed tankowaniem wejdziesz w ukryte menu (poz.6 chyba) i tam jest ilosc paliwa w lewym i prawym zbiorniku oraz lacznie. Zbiornik ma pojemnosc ok 60L wtedy wiesz ile wlac zeby nie przelac
  8. Witam chcę wymienić olej w skrzyni automatycznej.Wg RealOEM mam skrzynie GA6HP19Z nr 24117571217 Na allegro znalazłem taką aukcję http://allegro.pl/olej-miska-prowadnica-bmw-e81-e82-e87-e88-e90-e91-i2284285490.html Jest to dobry zestaw?
  9. dziqsek jak zgrywa się kolor? Odcień odpowiedni? podaj link od kogo zamawiałeś
  10. swiroman84 odpowiedział(a) na jahec temat w E60, E61
    Gdzie jest zamontowana pompa do sterowania klapą?
  11. Witam, kolega ma E60 520d N47 z 2007r. Wymienił świece ale problem dalej występował (BŁĄD BRAK KOMUNIKACJI ZE STEROWNIKIEM ŚWIEC ŻAROWYCH) więc postanowił wymienić sterownik świec. Niestety to nic nie zmieniło. Podrzuciłem mu mój stary sterownik (uwalona 1 świeca) błąd ten sam ale ja mam M47n2 więc podejrzewam że to dlatego. Problem z rozruchem jest nadal. Na RealOEM sprawdziłem i sterowniki numerami się różnią. Zastanawiam się co to jest za część z nr. 6 http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=NX31&mospid=50464&btnr=12_1416&hg=12&fg=15
  12. Zderzak jest przystosowany do zamontowania czujnikow. Od srodka jest pieknie pozaznaczane wystarczy otwor zrobic bez mierzenia
  13. Tez mam na przodzie klocki ATE CERAMIC i powiem ze naprawde nie pyla felga czysta z tylu mam zwykle i strasznie pyla. polecam sa :cool2: :cool2:
  14. Da się rozebrać spryskiwacze bez jego uszkodzenia. Przyczyną tego, że się nie domyka jest piach który dostaje się do środka. Ja rozebrałem wyczyściłem sprawdziłem i chodzi. viewtopic.php?f=70&t=136438
  15. Temat byl poruszany wielokrotnie viewtopic.php?f=70&t=130108 Do ringow jest 1 zarowka 10W
  16. Najbardziej narzekaja ci ktorzy nigdy automatem nie jezdzili. Fakt jest faktem automat rzadzi :mrgreen:
  17. Jak wyglada ten czujnik zaparowania i do czego sluzy?
  18. Nowego zderzaka nie trzeba kupowac (wycina sie) tylko zaslepki na spryski spryskiwacze i wiazke oraz modul swiatel. Lampy sa spryskiwane co ktorys cykl nie za kazdym razem. Poza tym mozna u kolegi lobo. zakodowac sobie swiatla do jazdy dziennej a wtedy oszczednosc plynu jest bardzo duza.
  19. Trochę lutownicą plastik przytopiłem i klej poxipol. Dokręciłem z wyczuciem i już z 10 miesięcy się trzyma. Też się zdenerwowałem jak nie mogłem odkręcić. Jakby się nie udało skleić to trzeba by było kupić nowe. Warto spróbować śmiało nie bój się :norty: Jak będziesz w okolicy to daj znać (Piotrków)
  20. Tez mialem problem z odkreceniem w jednej 2 srobki w drugiej 1. Nie szlo odkrecic poszedlem na calego i zalozylem bita na wkretarke podwazylem listewke i tak "odkrecilem" . Nakretki wyszly przez plastik. Inaczej sie nie dalo ale wkleilem je na swoje miejsce dokrecilem i jest wszystko ok.
  21. Długo nosiłem się z czarnymi nerkami. Zastanawiałem się który sposób jest najlepszy kupić oryginalne, z aledrogo, okleić folią czy pomalować? Po przeczytaniu licznych postów nosiłem się z zamiarem oklejania ale nie jest to takie proste. Widziałem dużo zdjęć i było widać marszczenia lub łączenia folii stwierdziłem, że nie o taki efekt mi chodzi. Pomalowałem i jestem w pełni zadowolony wygląda super. Jeśli będę chciał zmienić na oryginalne to za parę groszy można kupić chromowane. Moim zdaniem jest to opcja najrozsądniejsza ponieważ ceny czarnych "nerek" są za wysokie. U siebie wybrałem czarny MAT bo wg. mnie najlepiej to wygląda :cool2: i pasuje do reszty bo listwy przy szybach też mam matowe. W połysku listewki zlewają się z maską i nie ma tego efektu. Poza tym wnętrze nerki jest matowe i do malowania są tylko ramki chyba, że masz cały grill w chromie.
  22. Mam navi prof i nie dzialaja mi mp3 nagrywalem na wiele sposobow i noc z tego
  23. swiroman84 odpowiedział(a) na M_ichał temat w E90, E91, E92, E93
    Jazda miejska krótkie odcinki 10,7l widzę że nie jest tak źle biorąc pod uwagę, że to automat
  24. Fajny patent :cool2:
  25. U mnie po wymianie swiec na BERU dalej bujalo tylko delikatniej. Sprawe zalatwila wymiana sterownika swiec tez BERU lacznie z wymiana 340zl. Narazie problemu nie ma

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.