Treść opublikowana przez swiroman84
-
E91 335d LCI M-Pakiet - Do zamknięcia...
Zajeb..cie wyszło :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2:
-
jak odróżnić silnik 318i od 320i N43
Może ktoś napisze "koledze" jak w E90 sprawuje się silnik benzynowy 2.0 turbo :duh: :mad2:
-
BMW e91 LCI 320xDrive 184KM - WYPRZEDAŻ POZOSTAŁOŚCI !!!!!
Współczuję mam nadzieję że się znajdzie
-
wymian listew srebrnych na czarne lub carbon!
Bardzo ładnie wyszło i pasuje idealnie :cool2:
-
E90 Avery Dark Gray | Sesja z i8 str. 43
Felgi bardzo ładne :cool2:
-
ALPINA D3 Performance by Maksss
Wynik :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Stan auta :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: :cool2: Tylko pozazdrościć
-
[E92] 335d SpaceGrau 330KM/650Nm| Wyniki z Racelogic s10
Dźwignię zmiany biegów też mogłeś obkleić wtedy byłoby kompleksowo. Kolor folii mi się podoba :cool2: Coś mi się wydaje że pożądanie "podłubiesz" przy samochodzie
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Pasują idealnie. :cool2: Widać ze promień nadkola był myślany pod 20" bo równe szczeliny są
-
e92 325i LCI czy można zwiększyć moc?
www.gcstuning.pl
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Idzie trochę lepiej od mojej kosiarki :mrgreen: A tak naprawdę to moc jest :!: auto zapier...a aż miło :cool2: Do jakiej prędkości czuje się wyraźne wciskanie w fotel :?:
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Grubo :cool2: jak z limitem prędkości zdjęty czy przesunięty :norty:
-
EKO-CHIP M47TU 163->190/400 dziennik i spostrzeżenia
Ja mam M47T2 w automacie i spalanie po chipie się nie zmieniło. Jeżdżę głównie po mieście klima fotele włączone spalanie w zimę 10.4 a w lato ok 9 bez szaleństw z przyspieszaniem. Jak czytam o wynikach 6.1 to śmiać mi się chce bo to nie jazda. Kiedyś uzyskałem wynik 5.1 jak jechałem do warszawy autostrada w remoncie 70km/h ale moze to przez automat. Jak wam pali 6 czy 6.2 to moim zdaniem bez różnicy jeżeli fun z jazdy po chipie jest wiekszy.
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
Nie wiesz co piszesz. Od deklarowanej wartości liczą tylko 70% nie zwracają ci za koszt transportu i sprawa się ciągnie ze 3 miesiące po twoich ponagleniach. Ogólnie firma dziad każdy kurier ci to powie ze wszystkich firm najgorszy jest KEX potem DPD. Wiem co piszę bo codziennie wysyłam paczki i znam to z autopsji :!: Każdy robi jak chce ja nikogo nie namawiam
-
E93 330d - Stormtrooper - sprzedany - jest następca
KEXa nie polecam za dużą szkodliwość mają :nienie: Wysłałem nimi paczki i co chwilę coś uszkodzone bylo. Przez miesiąc narobili większych szkód niż UPS przez parę lat. Najważniejsze to dobrze zapakowac bo na sortowniach nik nie zwraca uwagi na przesylki
-
chip tuning - wykres
Jakiś dziwny pomiar w serii wyszedl. Tylko 270Nm przy 4000rpm :?: po chipie to już lepiej wygląda ale turbo chyba późno wstaje chyba że chodziło o płynny przyrost. Dobrze że się zdecydowałeś :cool2:
-
Szukam kogoś z Krakowa lub okolic z 320dA 163KM po chipie :)
Jakbyś był przejazdem w moich okolicach to bez problemu by było. Powiem ci tak miałem ten sam dylemat i jednak się zdecydowałem nawet żona powiedziała że mod :cool2: Przy ruszaniu na 1 różnicy nie czuć na 2 już lepiej ale 3 4 i 5 to jest już znaczna poprawa nie wahaj się tylko dzwon do grzeska
-
BMW E92 335d 366KM 699Nm - by klagosz
Klagosz odkryje co oznacza kwadratura kola. Niestety drogi mamy fatalne. Szacunek za odwagę :cool2:
-
E90 320d Dark Lady M+...Spot na Narodowym ...str23
fotele :cool2: cena :cool2: ja mam jasną skórę i chętnie bym się pozbył
-
330d 231 vs 245KM
To wskaźnik paliwa a nie ekonomizer. :nienie:
-
Łańcuch rozrządu N47
:cool2:
-
Łańcuch rozrządu N47
Jak dla mnie to materiał z którego wykonany jest łańcuch jest słabej jakości. Urywa się bo za bardzo się rozciąga i napinacze nie sa w stanie go juz naprężyć. W wyniku luzu występują szarpnięcia i następuje zmęczenie materiału czego skutkiem jest zerwanie łańcucha. Nie mogę zrozumieć tylko jednego to nie jest problem tylko BMW ale też innych producentów którzy przenieśli rozrzad na tył silnika
-
Łańcuch rozrządu N47
http://ifotos.pl/zobacz/020720125_xaeqnxs.jpg/ Możesz na tym zdjęciu zaznaczyć ta 3 punktową smarowniczkę? Co do pękania głowicy to chyba BMW pozazdrościlo grupie VAG :duh: W jakich czasach my żyjemy słyszałem o postarzaniu produktów ale to co się teraz dzieje przechodzi ludzkie pojęcie. Jeszcze parę lat i po okresie gwarancji auto na złom będzie jechało i to w dodatku na lawecie to jakiś dramat
-
Łańcuch rozrządu N47
Mam pytanie odnośnie różnic w rozrządzie między silnikami D20A a D20C. Kolega musiał zmienić silnik bo w D20A obróciła się panewka i zmienił na D20C. Wszystko ładnie tylko strasznie słychać szuranie rozrządu. Czy można przełożyć zestaw rozrządu ze starego silnika D20A do nowego D20C. Dodam że przed awarią w starym silniku właśnie ten felerny rozrząd wymienił i zrobił raptem parę tys. Będzie pasowało do nowego silnika :?:
-
e92 330d awaria silnika i pomysł na wsadzenie motoru z 335d
Pomysł z podmianą silnika na 335d mi się podoba :twisted: . Pewnie da się to zrobić tylko jestem ciekaw jak przeniesienie napędu to zniesie głównie chodzi o skrzynkę rozdzielczą 4x4. Ciekawe co z tego wyjdzie :cool2:
-
Regulacja dysz spryskiwaczy przedniej szyby.
Witam Mnie też dopadł problem spryskiwaczy szyb. Spryskiwacz od strony pasażera pryska nisko ale na szybę (poniżej połowy) natomiast od strony kierowcy pryska prosto w ramię wycieraczki. Zdemontowałem spryskiwacz odkamieniłem i założyłem dalej praktycznie bez zmiany. Postanowiłem podłożyć podkładkę pod spryskiwacz żeby zwiększyć kąt i pryska pięknie ładne dwa strumienie trochę powyżej połowy szyby. Czy te spryskiwacze się zużywają :?: Nie chce mi się wierzyć że nie ma regulacji strumienia. Muszę kupić nowe spryskiwacze :?: Ktoś rozwiązał problem :?: Proszę o jakieś sugestie