Skocz do zawartości

mikan

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mikan

  1. Ogłoszenie ma dwa dni - dlaczego jest w nim mniej ?
  2. Niestety e60 530d w mPaku i manualu jak na lekarstwo. U nas nie ma w czym wybierać a jak są to najczęściej nie droższe niż 50k
  3. Wrzucone były bez wnętrza a te z oto moto to można i tak o kant stołu Full opcja zamiana :cool2: Bierz bierz bo inny kazimierz cię ubiegnie :cool2:
  4. Sam sobie imputujesz Dziękuje za sugestie, ale z tego co rozumiem to ty czegoś chcesz od forumowiczów a nie odwrotnie. Wrzucasz kolejnego paszkwila w cenie 320d to czego oczekujesz ? Realnego przebiegu w ogłoszeniu może ...
  5. Chyba poza ceną urzekły cię te czerwone zaciski i wyimaginowane wnętrze które sobie musisz wyobrazić.
  6. mikan odpowiedział(a) na Halloween temat w E46
    Tego co robił to zostaw - jeśli usługa nie była darmowa, to jest z niego frajer bo chciał tylko przyciąć $ jak większość usługodawców ... jednak ty zdecydowałeś się robić program, ty wybrałeś osobę która to zrobi i ty bez sprawdzeniu kondycji samochodu, poszerzenia wiedzy z tym temacie choćby w necie podjąłeś decyzję - nikt inny. Internet nie jest luksusem i mogłeś cokolwiek z temacie poszperać, trąbią o tym w szmatławych gazetach motoryzacyjnych, tvn turbo ... nie od dziś, wczoraj, roku ale od dawna. Inaczej - jesteś idealnym przykładem ... kupuje tdi, td - a po zakupie huzia na józia do pierwszego lepszego i robić moc ... pal licho czy trzyma serię itd
  7. To kup sobie 3 letnią octavię bo bzdury pleciesz - co ma wiek do ceny ? Pomyliłeś fora chyba.
  8. Wiem, że cena czyni cuda - nie twierdzę, że trzeba wydać nie wiadomo ile ... ale widać że to zaniedbany kundel - wieś alu tuning siatka - bo zderzak mPak musi być - gałka zajechana dość mocno - zdarza się ale jest jak jest - brak zdjęć wnętrza ( zakładam, że ktoś zanim pojechał - zależnie ile km zrobił ) to dostał inne wyraźniejsze zdjęcia - pokusiłbym się o odcienie - widać nawet z tych g.ównianych zdjęć Farba na plastikowym nadkolu ...
  9. Odświeżenie to może i tak ale nikt nie lakieruje po zakupie foteli a jak już się bierze za wnętrze to gała nówka a nie obszywana ... Kierat też nie jest jakimś wielkim wydatkiem a co ori to ori skóra jeśli już stare w agonalnym stanie - choć to moje subiektywne zdanie. + wydaje się nic niedokładane w gruncie rzeczy
  10. mikan odpowiedział(a) na yabpl temat w E46
    Looknij galerię Yoshimur-y, on przerabiał temat. Paru użytkowników sami tworzyli shorty.
  11. mikan odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    Wyślij do xenon serwis luboń, odeśle tobie zrobione albo zamieni. Nie wiem na dobrą sprawę, czy masz plastikowe odbłyśniki - ale raczej tak.
  12. mikan odpowiedział(a) na skols003 temat w E46
    Serio używasz ich ? Przy dobrym xenonie nawet ich nie widać jak są włączone, tzn na drodze bo dyskotekowe włączanie bez konieczności to przypał i trzeba tępić.
  13. Panowie, łopatologicznie - o ile ten pakiet - tj te podkładki mają wzmocnić/usztywnić ? Pytam, bo napierdzielam dość mocno po mieście, dziury itd - mam sport dost i jak padnie to wrzucę mPak albo jakieś dedykowane bil może coś innego + rozpórki, poza założeniem że pakiet ma pomagać, jest jakieś potwierdzenie, że pomaga ?
  14. Tarcze jakiej firmy ? Rozumiem, że pod ori zaciski ? Tuleje już nabite ? Masz rozpórki dolne i górne czy tylko górne ?
  15. mikan odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    Klasa nie klasa - jest duży wysyp e46 i leonów w top sporcie - leon zawsze był tani a e46 okazje w PL tez tanie to jest co porównywać jeśli chodzi o same Vs jeśli któryś jest po programie. Co do reszty to leon porażka, wiem bo miałem. Mnie natomiast na prostej skillowała ibiza 6L tzn. nie mogłem jej uciec - nie wiem jaka wersja silnikowa, zderzak tylny miała jak cupra ale czy była cuprą - nie wiem. Na pewno zdrowo podkręcona. Za to na łukach i zakrętach ją zawstydziłem bo dostawała w dupę od ciężkiego kombi.
  16. mikan odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    Leon nie ma nawet esp - ma asr - czy coś podobnego, starego typu i nie kontrola trakcji a przeciwpoślizgowy, który g. daje.,
  17. mikan odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    130 pd w pasku, który był lżejszy nie miało szans z seryjną 320d kombi. Fakt, że leoś lekki ale też miałem 130 pd w leonie i szału nie było.
  18. Zrobi - to tylko osłonka - np Polonez psiknął ją na czarno. Koszt spray-u ...
  19. To nie jest odbłyśnik. Możesz go psiknąć sprayem, ale po wyjęciu z reflektora, przygotowaniu itd itd Inaczej światło xenonowe będzie lipnie przebijać przez to zatarcie.
  20. viewtopic.php?f=69&t=117886
  21. mikan odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    To było poglądowe - do iphona5 kosztują zależnie od firmy 80-120zł, zależnie od solidności konstrukcji uchwytów telefonu.
  22. mikan odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    Pierwsze wejście pasażera wyższego niż tom cruise i średniej budowy ciała a uchwyt z telefonem na ziemi oraz w najgorszym wypadku po podbiciu porysowana listwa.
  23. mikan odpowiedział(a) na Mariuszpol temat w E46
    Nie wiem czy to działa

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.