Treść opublikowana przez mikan
-
BMW F11 m550d WBAMY91080D122916
mikan odpowiedział(a) na boczek101 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOgłoszenie ma dwa dni - dlaczego jest w nim mniej ?
-
jeszcze jeden m pakiet e60 530 vin wbane71060cf80576
mikan odpowiedział(a) na grimfrost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNiestety e60 530d w mPaku i manualu jak na lekarstwo. U nas nie ma w czym wybierać a jak są to najczęściej nie droższe niż 50k
-
e46 330d PA29085
mikan odpowiedział(a) na fare3l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWrzucone były bez wnętrza a te z oto moto to można i tak o kant stołu Full opcja zamiana :cool2: Bierz bierz bo inny kazimierz cię ubiegnie :cool2:
-
e46 330d PA29085
mikan odpowiedział(a) na fare3l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSam sobie imputujesz Dziękuje za sugestie, ale z tego co rozumiem to ty czegoś chcesz od forumowiczów a nie odwrotnie. Wrzucasz kolejnego paszkwila w cenie 320d to czego oczekujesz ? Realnego przebiegu w ogłoszeniu może ...
-
e46 330d PA29085
mikan odpowiedział(a) na fare3l temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażChyba poza ceną urzekły cię te czerwone zaciski i wyimaginowane wnętrze które sobie musisz wyobrazić.
-
320d zostalo 137km chip na 163
Tego co robił to zostaw - jeśli usługa nie była darmowa, to jest z niego frajer bo chciał tylko przyciąć $ jak większość usługodawców ... jednak ty zdecydowałeś się robić program, ty wybrałeś osobę która to zrobi i ty bez sprawdzeniu kondycji samochodu, poszerzenia wiedzy z tym temacie choćby w necie podjąłeś decyzję - nikt inny. Internet nie jest luksusem i mogłeś cokolwiek z temacie poszperać, trąbią o tym w szmatławych gazetach motoryzacyjnych, tvn turbo ... nie od dziś, wczoraj, roku ale od dawna. Inaczej - jesteś idealnym przykładem ... kupuje tdi, td - a po zakupie huzia na józia do pierwszego lepszego i robić moc ... pal licho czy trzyma serię itd
-
E46 328Ci 2000 PŁOCK WBABM51080JH32993
mikan odpowiedział(a) na manghik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo kup sobie 3 letnią octavię bo bzdury pleciesz - co ma wiek do ceny ? Pomyliłeś fora chyba.
-
E46 328Ci busko zdroj WBABM51090JH28421
mikan odpowiedział(a) na ketrab1992 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiem, że cena czyni cuda - nie twierdzę, że trzeba wydać nie wiadomo ile ... ale widać że to zaniedbany kundel - wieś alu tuning siatka - bo zderzak mPak musi być - gałka zajechana dość mocno - zdarza się ale jest jak jest - brak zdjęć wnętrza ( zakładam, że ktoś zanim pojechał - zależnie ile km zrobił ) to dostał inne wyraźniejsze zdjęcia - pokusiłbym się o odcienie - widać nawet z tych g.ównianych zdjęć Farba na plastikowym nadkolu ...
-
E46 328Ci 2000 PŁOCK WBABM51080JH32993
mikan odpowiedział(a) na manghik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOdświeżenie to może i tak ale nikt nie lakieruje po zakupie foteli a jak już się bierze za wnętrze to gała nówka a nie obszywana ... Kierat też nie jest jakimś wielkim wydatkiem a co ori to ori skóra jeśli już stare w agonalnym stanie - choć to moje subiektywne zdanie. + wydaje się nic niedokładane w gruncie rzeczy
-
Short shifter - wybierak Z4 vs 545i
Looknij galerię Yoshimur-y, on przerabiał temat. Paru użytkowników sami tworzyli shorty.
-
320d haloegny naprawa
Wyślij do xenon serwis luboń, odeśle tobie zrobione albo zamieni. Nie wiem na dobrą sprawę, czy masz plastikowe odbłyśniki - ale raczej tak.
-
320d haloegny naprawa
Serio używasz ich ? Przy dobrym xenonie nawet ich nie widać jak są włączone, tzn na drodze bo dyskotekowe włączanie bez konieczności to przypał i trzeba tępić.
-
BMW X3 E83 3.0d 2004, Płock WBAPB51080WB02454
mikan odpowiedział(a) na kzm88 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażProszę bardzo viewtopic.php?f=44&t=72889
-
330ci Mystic Blau, Eisenmann Exhaust xenon dynamic ......
Panowie, łopatologicznie - o ile ten pakiet - tj te podkładki mają wzmocnić/usztywnić ? Pytam, bo napierdzielam dość mocno po mieście, dziury itd - mam sport dost i jak padnie to wrzucę mPak albo jakieś dedykowane bil może coś innego + rozpórki, poza założeniem że pakiet ma pomagać, jest jakieś potwierdzenie, że pomaga ?
-
Projekt 330Ci TURBO by QWET (524KM 695Nm)
Tarcze jakiej firmy ? Rozumiem, że pod ori zaciski ? Tuleje już nabite ? Masz rozpórki dolne i górne czy tylko górne ?
-
Seat Leon 1.9 vs e46 320d
Klasa nie klasa - jest duży wysyp e46 i leonów w top sporcie - leon zawsze był tani a e46 okazje w PL tez tanie to jest co porównywać jeśli chodzi o same Vs jeśli któryś jest po programie. Co do reszty to leon porażka, wiem bo miałem. Mnie natomiast na prostej skillowała ibiza 6L tzn. nie mogłem jej uciec - nie wiem jaka wersja silnikowa, zderzak tylny miała jak cupra ale czy była cuprą - nie wiem. Na pewno zdrowo podkręcona. Za to na łukach i zakrętach ją zawstydziłem bo dostawała w dupę od ciężkiego kombi.
-
BMW e60 545 lubin WBANB31040B078914
mikan odpowiedział(a) na NORBIPRO temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
Seat Leon 1.9 vs e46 320d
Leon nie ma nawet esp - ma asr - czy coś podobnego, starego typu i nie kontrola trakcji a przeciwpoślizgowy, który g. daje.,
-
Seat Leon 1.9 vs e46 320d
130 pd w pasku, który był lżejszy nie miało szans z seryjną 320d kombi. Fakt, że leoś lekki ale też miałem 130 pd w leonie i szału nie było.
-
Odbłyśnik w Lampach (chrom) Przetarty
Zrobi - to tylko osłonka - np Polonez psiknął ją na czarno. Koszt spray-u ...
-
Odbłyśnik w Lampach (chrom) Przetarty
To nie jest odbłyśnik. Możesz go psiknąć sprayem, ale po wyjęciu z reflektora, przygotowaniu itd itd Inaczej światło xenonowe będzie lipnie przebijać przez to zatarcie.
-
320ci SKRZEK ZGRZYT SKRZYNIA BIEGI
viewtopic.php?f=69&t=117886
-
Uchwyt na szybę do telefonu
To było poglądowe - do iphona5 kosztują zależnie od firmy 80-120zł, zależnie od solidności konstrukcji uchwytów telefonu.
-
Uchwyt na szybę do telefonu
Pierwsze wejście pasażera wyższego niż tom cruise i średniej budowy ciała a uchwyt z telefonem na ziemi oraz w najgorszym wypadku po podbiciu porysowana listwa.
-
Uchwyt na szybę do telefonu
Nie wiem czy to działa