Treść opublikowana przez mikan
-
Uchwyt na szybę do telefonu
Mi bardziej chodzi o tel do rozmów niż navi, bo do navi mam co innego na szybie. Dlatego chce tel mieć bliżej ale na widoku i możliwość zerknięcia. Jest jeszcze opcja pierdolnika z uchwytem na tel w cup holdera.
-
Uchwyt na szybę do telefonu
W e46 kratki sztywne, mam od przeszło 2 lat zapach bmw w nich i jest ok - choć fakt, komóra więcej waży. Jeszcze myślałem nad uchwytem przyczepianym do kokpitu
-
Uchwyt na szybę do telefonu
A testował ktoś coś takiego ? http://zolti.myapple.pl/product-pol-100223-Uniwersalny-uchwyt-samochodowy-do-kratki-nawiewu-OSO-Push-Air-NFC-czarny-.html - zdjęcie poglądowe bo robi to wiele firm i zależnie od materiałów część jest lepsza a część gorsza
-
E46 Puławy KK46079
mikan odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie czytałem od dechy do dechy dyskusji, która się rozwinęła - książka vs jej brak Jako, że temat jest o e46 to wtrącę jak ja na to się zaopatrywałem kupując swojego śmierdziela. W ogłoszeniu było o KS, jednak ja nie dopytywałem o potwierdzenie - pojechałem looknąć, potem parę dni później możliwie duży przegląd u znajomego na OSP, potem wprost do ASO - najpierw kluczyk i weryfikacja tego co w kompie, dat itd z tym co deklaruje sprzedający + 2-3 godziny a może więcej trzepania przez niby znawców mechaników bmw, sprzedający miał ten neseser bmw ze wszystkim ale nie zaglądałem ( oglądana sztuka miała wtedy 6 lat z hakiem ) Gdybym znał wtedy mechanika od BMW to bym tam zawitał jako 3 punkt sprawdzający ale niestety nie znałem wtedy. W domu dopiero po paru dniach od zakupu rzuciłem okiem na tą KS, wpisy, jakieś faktury i inne pierdoły. Gdyby jej nie było, dopytywałbym pewnie z jakich powodów. Co do kieratu w omawianej sztuce, to mój się zajechał dopiero od niedawna, jak przekroczyłem 210 tyś, w jednym miejscu na długości paru cm a szerokości koło cm - może za dużo miasta, może od maści na uczulenie którymi wiecznie smaruje łapska, nie mam dłoni pianisty a odciski od żelastwa też jednak swoje robią i może tu pies pogrzebany. Nie wiem.
-
BMW e46 2.0d Touring 320d 2001r VIN: WBAAX71020PE52174
mikan odpowiedział(a) na mslawo95 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA na wyważenie kół jak należy już $ szkoda było ... uwielbiam ołów z zewnątrz alusa :cool2:
-
E46 Puławy KK46079
mikan odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW przeciwieństwie do ogłoszeń sprzedaży, w tym wypadku bmw - w tych jak to czuje piszesz, bredniach jest najczęściej więcej prawdy i faktów niż w znakomitej większości ogłoszeniach zwłaszcza handlarskich i też rzekomo prywatnych. Co z tego że jednym razem 10% postów a drugim 40% jest biciem piany, roztrząsaniem gnojówki czy zwykłym czepialstwem - a no to, że pytający jeśli jest choćby trochę bardziej rozumny niż worek ziemniaków to zawsze coś w tych wypowiedziach znajdzie co może mu pomóc podjąć decyzję - ruszyć się czy nie, na co patrzeć - a nóż ktoś coś wygrzebie bo też często tak jest. Podałem przykład tylko, a to że się sprzedającym nie podoba ... trudno.
-
E46 Puławy KK46079
mikan odpowiedział(a) na scghost temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAbstrahując od samego samochodu - spodziewasz się, że odpowiedź będzie inna niż "warto" ?
-
E36 328 Słupsk WBAGB110X0ER43943
mikan odpowiedział(a) na Venomen temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW E46 M-Pakiet VIN: WBAAY71090FZ47892
mikan odpowiedział(a) na freeqs1 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁadnie czy nie ale różnicę w kolorze widać - choćby przedni lewy błotnik vs reszta. Szkoda obszytego kieratu. Pomijając silni, to dla mnie :kolo przewalił" sprzedając osobno koła mPak - przecież na tym syfie r15 nie wyszła z fabryki ... no chyba, ze się mylę - jednak przycinanie na kołach :nienie:
-
BMW E46 2.0B/LPG VIN??
mikan odpowiedział(a) na dr13 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNajczęściej nie ma, trzeba zdobyć Vin - zrozumiałe.
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
mikan odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażOstatnie nowy samochód kupiłem 11 lat temu, także temat nie jest mi obcy. Również nie brałem tego co jest na miejscu, tego na co dostanę rabaty, pakiety czy inne pierdoły. Zamówiłem taką sztukę jaką chciałem, z takim silnikiem i moca jakim chciałem, kolorze, wyposażeniu itd Czekałem 5 miesięcy. Do At nawiązałem dlatego, że przy r4 D przy spokojnej jeździe i np nagłym depnięciu w podłogę nieprzyjemnie słychać klekot zanim zbije bieg na niższy, w r6 D już jest znacznie lepiej. Ogólnie ta 8b At niebo a ziemia do tego co np było w e90 At.
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
mikan odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażA czy kupując samochód patrzy się tylko na opłacalność ? No nie ... zwłaszcza kupując bmw, rozumiem takie myślenie kupując skodę czy inne badziewie. Lepiej wkleić 20 czy ile tam tysi za pełen mPak - wtedy wygląda jakby jechało a nie jedzie + urokliwy klekot r4 wyjątkowo piękny wraz z AT, niż normalną r6 jak już musi być diesel. Wypowiadam się bo akurat x3 po 2011r jeździłem właśnie 2.0d w At - mój kopciuch nie jedzie - ok ale x3 w 2.0d AT ... Tyle jeśli chodzi o bogactwo i szeroki wybór x3 w PL
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
mikan odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie pisałem o 1er, nawiązałem do x3 - gdzie pisałeś że w PL są lepiej wyposażone - ok - też sprawdzałem dostępność w PL - 2011 w górę, 3.0d, mPak - prawie nie ma - albo kombinowane, albo prawie nówki grubo ponad 200 tysi - był okres że nawet mi się podobała. W de już lepiej z tym wyborem jednak. A napisałem płaska skóra ( płaski stołek ) i 2.0d at bo na drogach w PL 90% takich i 95% jak nie więcej takie kupowane są w salonach w PL. Soryy za OT bo na pewno nie o takie posty chodziło pytającemu.
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
mikan odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo ... 2.0d i na płaskiej skórze i At - wypas rzeczywiście Nie każdemu musi się moja wypowiedź podobać.
-
BMW E82 120d coupe, WBAUR31030VL40167
mikan odpowiedział(a) na orlis temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażItaliano shitex.
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
Pytający miał na myśli sztukę e46 z nieruszanymi nigdy ramionami - żeby zrobić zdjęcie jak powinny być ustawione.
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
O sprężynach to przewidywałem, tematu prowadnic nie znam. Ciężko będzie o ideała z nieruszanymi ramionami - bo jak nie ten to inny właściciel ruszał, bo np : - stały temat silniczka nawiewu - trzeba smarować - zakładając najmłodsza e46 ma 10-11 lat - szyby raczej rzadko od nowości Jakieś inne powody też się pewnie znajdą żeby ramiona zrzucać
-
BMW 530D 2008 Kłodzko 55500zł - proszę o usunięcie
mikan odpowiedział(a) na MotoConcierge temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażviewtopic.php?f=44&t=72889
-
BMW E90 335 Diesel 2010
mikan odpowiedział(a) na dantemg temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażŁatwiej chyba zadzwonić i spytać ... inaczej nie zdążysz go wpisać bo temat zostanie zamknięty.
-
320i Ustawienie ramion wycieraczek
Też byłbym ciekaw ... Jako, że będę podszybie sobie na nowe wymieniał to zrobiłbym to przy okazji. Ja stawiałem na kwestię ustawienia lub/oraz wymianę sprężyny "ściągającej"
-
E36 320i WBABF51060EP15366
mikan odpowiedział(a) na wenek17 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMi brak słów ...
-
Regeneracja Dwumasy i sprzęgła. E46 320D
Słyszałem, że nowe nie jest nowe ale regenerowane - piszę o sprzęgłach i dwumasach - jednak żadnego pewnego potwierdzenia ani organoleptycznego potwierdzenia tego faktu, macając setki sztuk - nie znalazłem. Co do turbo, to nie będę dyskutował - na razie to pierwsza taka opinia jaką słyszałem - żeby nie była nowa nowa.
-
Regeneracja Dwumasy i sprzęgła. E46 320D
Do mnie regeneracja nie przemawia - chyba, że ktoś planuje lub już zrobił jakieś hardcorowe programy, duże zmiany i wtedy na serii to nie polata - to co innego. Ale jak piszesz zwykła regeneracja która i tak nie jest super tania, ee. Na dobrą sprawę wszystko można regenerować, podchodząc tak do tematu, prawda ? Przy standardowych mocach lub lekko zmodzonych jak m.in u mnie uważam j.w. Tak samo wypowiadam się przy wątpliwościach w zw z turbiną. Co do nówek, to jeden ma takie a ktoś inne ceny w sklepach, sklepikach, hurtowniach, składach.
-
BMW 335d Nie Polecam ! WBAWD71020P076300
mikan odpowiedział(a) na krystiangorecki12345 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNie żebym się czepiał ale w tej cenie w tym roczniku ...
-
BMW e90 330i WBAVB33596AZ86668 Warsawa
mikan odpowiedział(a) na bdn86 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażSpójrz lepiej ile one na mobile stoją ... w ori stanie i nie od ciavareza ani nie z usa U nas większość o dziwo w takiej cenie, tak jak 545 w e60