Treść opublikowana przez mikan
-
E93 330d VIN: WBADY71080E432515
mikan odpowiedział(a) na Rooned temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPomaga - sam tu wrzuciłem swojego śmierdziela przeszło 4 lata temu. Czym więcej opinii, nawet najgłupszych tym lepiej. Zawsze w tym wszystkim ktoś coś dostrzeże, zauważy, wyłapie jakąś nieścisłość stanu faktycznego z deklarowanym. O to chyba między innymi też chodzi. Jeśli przeszkadza tobie taka forma, to po prostu tego nie czytaj.
-
przyciemnione szyby plus lusterko wsteczne
Inaczej ze środka nie nalepisz - chyba, że samą podstawę można zostawić a zdjąć samo lusterko, choć wątpię. Wymieniałem szybę ale nie wiem jak mocowali to lusterko.
-
przyciemnione szyby plus lusterko wsteczne
Nie wiem czy masz czujnik deszczu ale przypuszczalnie zakłócisz jego pracę jak przyczepisz do foli. Żyletka i wio - jak dobrze wytniesz to nie będzie widać przejścia z podstawy/mocowania lusterka do foli.
-
przyciemnione szyby plus lusterko wsteczne
A po grzyba na folię ?
-
E93 330d VIN: WBADY71080E432515
mikan odpowiedział(a) na Rooned temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażPisałeś że miły pan ...
-
Dokładki zderzaka M-pakiet BMW e46
viewforum.php?f=31
-
e63 650i WBAEH11070CN17309 Warszawa
mikan odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażNo to sferyczna, do e46 kosztuje ponoć 2-2,5k.
-
E46 323- swap na m54b30
Czy pasuje to nie wiem ...ale uważaj, kumplowi po pożarze bagażnika w przedliftowej e46 do teraz elektryka szwankuje a co dopiero jak przód się palił.
-
e63 650i WBAEH11070CN17309 Warszawa
mikan odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ filtrem uv czy sferyczna jak w renówkach ? Fakt, można porysować ale fachowcowi to się nie może zdarzyć. Ja w każdym moim pojeździe wymieniałem szybę - albo gdzieś pękła, albo mocny odprysk. Można zrobić zdjęcia, co uczyniłem kiedyś bo do ubezpieczalni potrzeba. Jak jest mocno poobijana od kamyków to z jednej strony dobrze - dużo autostrad - gorzej że wycieraczki dostają w dupę, do bani zbierają a w konsekwencji pod słońce jeszcze gorzej widać.
-
e63 650i WBAEH11070CN17309 Warszawa
mikan odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZa oryginał poleci po zniżkach. To ważne ? Ja mam nową przednią jakiś zamiennik a tył tylko w ori i taką mam bo nie było wyjścia - po zniżkach mi nie poleciało. Wole mieć nowy zamiennik niż skatowane stare ori. To jest szyba i naturalne, że się rysuje.
-
e63 650i WBAEH11070CN17309 Warszawa
mikan odpowiedział(a) na smietnik temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak weźmiesz ac z ubezpieczeniem szyb to tobie wymienią ... oczywiście zależnie od TU, jeden ma limit do 2-3 tysi a inny 5. W turasie taka szyba 2,5 koła a przednia to zależnie już jakiej firmy.
-
E46 320d Touring Lifestyle Edition
Ładnie ładnie ... szkoda, że nie wrzuciłeś od razu przewodów w oplocie.
-
Hak holowniczy - montaż haka.
Zdjęcia nie działają. Oczywiście sprawdzałeś w celu weryfikacji w katalogu internetowym czy pdf westfalii czy choćby haków ze słupska czy są takie same w touringu i sedanie, zanim utworzyłeś temat na forum ? Również dowiadywałeś się u źródła, czyli producenta czy można samą końcówkę dokupić ?
-
BMW E46 2.0d 2000r Lukash
Obszywana nigdy nie wygląda idealnie, pewnie navet jak Java obszywa. Nówka ma idealne szwy, idealny naciąg itd - a przede wszystkim nówka leży w dłoni tak jak powinna - dzięki skórze.
-
[E46 318Ci] Lampy Przód Jakie ?
Tylko ori - siano zakładam dostałeś więc masz w czym wybierać. - albo poszukaj po promocjach nówek - bo bywają do przedliftów - albo kup pasztety, byle całe mocowania - zregeneruj odbłyśnik, kup nowe klosze i będzie świeciło jak nówka
-
320d Jaki przegub kolumny kierowniczej
Na litwie 470zł - pewnie ze zniżkami i przedtem jak było taniej to koło 400 zł.
-
bmw e46 WBAAY71020CJ73471
mikan odpowiedział(a) na guma145 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażMogłeś jeszcze z 30 innych wrzucić viewtopic.php?f=44&t=72889
-
E90 318i Poznań, VIN - WBAPF51060A423861
mikan odpowiedział(a) na joker131313 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażTo rozkoduj sobie ten vin mPasztetu jakoś nie widać.
-
BMW E46 2.0d 2000r Lukash
Gałkę lepiej nową niską mPakową ...
-
Co to za Nawigacja?
Przeczytał to co chciał żeby było napisane.
- Co to za Nawigacja?
-
BMW e46 Olkusz WBAAL31060JJ02809
mikan odpowiedział(a) na wilden temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażRzeźnia ... no ale cena :)
-
BMW e90 320d WBAVC31030VA16550
mikan odpowiedział(a) na Magik80 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażHondy Civic ?
-
320d Jaki przegub kolumny kierowniczej
Też się za to zabieram od 2 lat ... jak kiedyś pisałem mi na kocich łbach wibruje i stuka. Zabieram się za sprawdzenie magla a potem ten sprzęgacz, chyba szymon-o go wymieniał i poszukiwał winowajcy - trzeba temat jego sztuki przeczytać.
-
E46 318i N42B20 TOURING LIFESTYLE EDITION
U mnie zboczenie z tymi odcieniami, sam mam ten problem po tym jak przy okazji psiknąłem przedni błotnik - nie chamsko jak to bywa na allegro w ogłoszeniach ale pod jarzeniówką wieczorem na stacji jak się wpatrzę na bardzo czystej powierzchni to coś widzę ... Titansilber - to wiadomo.