Skocz do zawartości

BOSS881123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BOSS881123

  1. BOSS881123 odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w E36
    Dzis kumpel przyczyscił i narazie ani razu nie zgasł
  2. Dobre czasy mineły :( :( :( :cry2: :cry2:
  3. Takie rzeczy są już chore :mad2: :mad2:
  4. ,,fipa'' :clap: :clap: :clap: :clap:
  5. Ja bym wzioł sony
  6. I po co te złosliwe komentarze, człowiek chciał tylko sie zapytac co to jest a nie wy mu walicie grypsami!!!!!!!!
  7. BOSS881123 odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w E36
    Małe odnowienie tematu :mrgreen:
  8. ,,kosa15krk'' nie pamietam jak to sie nazywa ale zeby to znalesc trzeba sie troche napracowac niestety ale coraz wiecej ludzi robi to sama
  9. Jesli cie to interesuje to są do kupienia na zasadzie pary wodnej i nie trzeba miec podtlenku i widziałem jeszcze ze można inne instalacije nabijac roznymi gazami kolorowymi
  10. BOSS881123 odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w E36
    Ale po pierwsze gaz nie strzelił a po drugie był on na benzynie i gasnie jak sie pusci gaz ale nie za kazdym razem
  11. BOSS881123 odpowiedział(a) na BOSS881123 temat w E36
    tak
  12. ,,pawelkrak'' Masz swietą racje :mrgreen:
  13. BOSS881123 opublikował(a) temat w E36
    Czesc moj kolega ma mały problem, gdy auto stoi w miescu i nacisnie sie gaz i wkreci sie go na obroty około 4tys. i pusci sie gaz auto potrafi zgasnac nie zawsze tak sie dzieje, ale gdy puscimy gaz ale nie dokonca auto nie gasnie dodam jeszcze ze gdy auto gasnie pojawia sie kontrolka od ładownia.ZA ODPOWIEDZI DZIEKI PS.kumpel ma motorek 1.8
  14. POTWÓR :shock: :shock: :modlitwa: Takim wypasc na miasto :D
  15. Ja mam kompletne zawieszenie kayaba amorki+sprezyny sprezyny kupiłem sportowe i jestem w siudmym niebie :mrgreen:
  16. Ja mam kompletne zawieszenie kayaba amorki+sprezyny sprezyny kupiłem sportowe i jestem w siudmym niebie :mrgreen:
  17. Oba wygladają dobrze ale ten pierwszy ładniejszy warto go obejrzeć
  18. Czesc ja ostatnio nabiłem za 100zł z sprawdzeniem szczelnosci
  19. a dla mnie wszystkie BMW sie podobają nie ważne czy to E60 czy E21 :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  20. M5 E60 :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  21. Zgadza sie ,,KOWAL'' masz rację dziś owinołem izolaciją i siedzi sztywno ale dzięki ,,valdorane'' za fatyge :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  22. Ja bym ci proponował jakies JBL Grają SWIETNIE a z przesciowkami ja bym pomyślał jak byś założył byś miał o wiele lepsze brzmienie :dance:
  23. OOOOOOOO bym był bardzo wdzieczny.. :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
  24. Pierw sprobuje z tą taśmą :wink:
  25. Ale o to chodzi ze niechcem wymieniac bo ta mi bardzo sie podoba

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.