Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Silnik gasnie ?????
Dzis kumpel przyczyscił i narazie ani razu nie zgasł
-
hehe gaz za 79 groszy a benzyna za 1,83....
Dobre czasy mineły :( :( :( :cry2: :cry2:
-
Paliwa za drogie? :> A może coś takiego?
Takie rzeczy są już chore :mad2: :mad2:
-
Jakie radio wybrać
,,fipa'' :clap: :clap: :clap: :clap:
-
Jakie radio wybrać
Ja bym wzioł sony
-
co to jest?
I po co te złosliwe komentarze, człowiek chciał tylko sie zapytac co to jest a nie wy mu walicie grypsami!!!!!!!!
-
Silnik gasnie ?????
Małe odnowienie tematu :mrgreen:
-
co to jest?
,,kosa15krk'' nie pamietam jak to sie nazywa ale zeby to znalesc trzeba sie troche napracowac niestety ale coraz wiecej ludzi robi to sama
-
co to jest?
Jesli cie to interesuje to są do kupienia na zasadzie pary wodnej i nie trzeba miec podtlenku i widziałem jeszcze ze można inne instalacije nabijac roznymi gazami kolorowymi
-
Silnik gasnie ?????
Ale po pierwsze gaz nie strzelił a po drugie był on na benzynie i gasnie jak sie pusci gaz ale nie za kazdym razem
- Silnik gasnie ?????
-
znaleziono po 14 latach
,,pawelkrak'' Masz swietą racje :mrgreen:
-
Silnik gasnie ?????
Czesc moj kolega ma mały problem, gdy auto stoi w miescu i nacisnie sie gaz i wkreci sie go na obroty około 4tys. i pusci sie gaz auto potrafi zgasnac nie zawsze tak sie dzieje, ale gdy puscimy gaz ale nie dokonca auto nie gasnie dodam jeszcze ze gdy auto gasnie pojawia sie kontrolka od ładownia.ZA ODPOWIEDZI DZIEKI PS.kumpel ma motorek 1.8
-
BMW E36 biturbo 1400 KM + film
POTWÓR :shock: :shock: :modlitwa: Takim wypasc na miasto :D
-
Amortyzatory: Kayaba Exel-G czy Bilstein b4?
Ja mam kompletne zawieszenie kayaba amorki+sprezyny sprezyny kupiłem sportowe i jestem w siudmym niebie :mrgreen:
-
Amortyzatory: Kayaba Exel-G czy Bilstein b4?
Ja mam kompletne zawieszenie kayaba amorki+sprezyny sprezyny kupiłem sportowe i jestem w siudmym niebie :mrgreen:
-
Co myślicie o tym compakcie?
Oba wygladają dobrze ale ten pierwszy ładniejszy warto go obejrzeć
-
Klimatyzacja - nabijanie za 50 PLN
Czesc ja ostatnio nabiłem za 100zł z sprawdzeniem szczelnosci
-
M6 kabrio auto dla mojej kobiety
a dla mnie wszystkie BMW sie podobają nie ważne czy to E60 czy E21 :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
kTORE WYBIERACIE??
M5 E60 :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Kręcąca gałka zmiany biegów????
Zgadza sie ,,KOWAL'' masz rację dziś owinołem izolaciją i siedzi sztywno ale dzięki ,,valdorane'' za fatyge :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
[E36] Dobre głosniki 13cm na tył.
Ja bym ci proponował jakies JBL Grają SWIETNIE a z przesciowkami ja bym pomyślał jak byś założył byś miał o wiele lepsze brzmienie :dance:
-
Kręcąca gałka zmiany biegów????
OOOOOOOO bym był bardzo wdzieczny.. :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Kręcąca gałka zmiany biegów????
Pierw sprobuje z tą taśmą :wink:
-
Kręcąca gałka zmiany biegów????
Ale o to chodzi ze niechcem wymieniac bo ta mi bardzo sie podoba