Skocz do zawartości

BOSS881123

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez BOSS881123

  1. a ja mam pytanie na jaki najlepiej motor wstawic do e30 żeby pięknie latało
  2. ,,Siwy '' wiem ze nie ma w e36 :wink:
  3. Według mnie są super ,niektore przeciesz bmki mają ringi fabryczne
  4. zapodaj zdjecia to ci powiemy co masz z m-pakietu oraz wnetrza
  5. Poprostu są listwy m-pakietowe
  6. Bałbym sie ich kupić
  7. Ale co dadzą swiatła w lato przy 30 stopniowym upału w samo południe i tak ich nie bedzie widać z daleka
  8. U mnie w miescie jest e36 coupe gdzie z przodu od ziemi do progu ledwo włazi zapalniczka :cool2: ale co roku ma problemy z zderzakami i progami :worried:
  9. Istne niebo :modlitwa: :dance: :shock:
  10. ROBI WRAŻENIE :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: SWIETNE
  11. Czesc ja miałem compacta 1.8 i jest to bardzo udane auto polecam gorąco i naprawde odbiega dużo od 1.6 możesz kupować spokojnie ale tak pozatym następnym razem poszukaj :search: było tego mnóstwo
  12. Jak będziesz kupował w tiptronicu to bardzo uważnie sprawdz skrzynie ja jezdzilem 170koną z 2000roku kumpla i on za za naprawe skrzyni zapłacił słono bo mu 2 bieg nie chciał wchodzic tylko od razu na 3 a ten silniczek jest bardzo żwawy ale jak cie stać to bierz2.8 oczywiscie
  13. Było o tym mnóstwo :search:
  14. Wlasnie mam troche daleko bo ja jestem z bialegostoku a on z szczecina. Mam jeszcze prożbe jak ktoś ma ciekawe e36 1.8 is na sprzedarz to prosze o kontakt ze mną rok od94
  15. http://cgi.ebay.pl/BMW-318iS-COUPE-BIA-A-SKoRA-KLIMA-WYPAS_W0QQitemZ220016744497QQihZ012QQcategoryZ9837QQrdZ1QQcmdZViewItem Czesc co sądzicie o niej ,a może ktoś zna te auto???? za odpowiedzi dzieki
  16. Wedlug mnie ten silnik nie jest wart kupna
  17. Wytnij kat i wspawaj rurke
  18. ,,PePe86'' mozesz tez mi wyslac [email protected] dzieki :modlitwa:
  19. BOSS881123 odpowiedział(a) na czarny2891 temat w E36
    A ja sam robiłem konserwacje podwozia w mojej byłej i w obecnej bedę robił też sam :twisted:
  20. BOSS881123 odpowiedział(a) na sas temat w E36
    Możesz wstawic i nie bedzie żadnych problemów ale zrób dolot i oddziel go od komory silnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  21. Jeśli cię stać na większy silnik to nie ma nad czym sie zastanawiać!!! a jeśli nie ,to kupuj ISA a napewno bedziesz zadowolony!!! :D
  22. BOSS881123 odpowiedział(a) na BMW Maniaq temat w E36
    Dla mnie też 140km to mało :mrgreen:
  23. Witam ja miałem 1.8 isa ale w compakcie i naprawde bardzo ladnie to lata warto go kupic jak cie nie stac na wiekszy silnik, ja bedę nie długo kupowal coupe 1.8isa bo poniewarz mnie nie stac na wiekszy silnik a compacta rozbiłem i ten silnik jest wart polecenia
  24. Ja miałem compacta 1.8 u mnie na samym początku bylo podobnie pozniej przy nawet wiekszych predkosciach nie bedzie cię zarzucac musisz go wyczuc!!! ale można fajnie poszalec nawet na suchym asfalcie :twisted: :twisted: :twisted:

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.