Treść opublikowana przez BOSS881123
-
E30 335i
a ja mam pytanie na jaki najlepiej motor wstawic do e30 żeby pięknie latało
-
Co sadzicie o ringach do BMW E36 Coupe??
,,Siwy '' wiem ze nie ma w e36 :wink:
-
Co sadzicie o ringach do BMW E36 Coupe??
Według mnie są super ,niektore przeciesz bmki mają ringi fabryczne
-
znaczki M na listwach w E36 316i?
zapodaj zdjecia to ci powiemy co masz z m-pakietu oraz wnetrza
-
znaczki M na listwach w E36 316i?
Poprostu są listwy m-pakietowe
-
amotyzatory- czy cś takiego się nadaje?
Bałbym sie ich kupić
-
ktos potrafi to sensownie i grzecznie skomentowac?
Ale co dadzą swiatła w lato przy 30 stopniowym upału w samo południe i tak ich nie bedzie widać z daleka
-
ktos potrafi to sensownie i grzecznie skomentowac?
Według mnie głupota :mad2:
-
ile obniżony samochód ? prosze o pomoc
U mnie w miescie jest e36 coupe gdzie z przodu od ziemi do progu ledwo włazi zapalniczka :cool2: ale co roku ma problemy z zderzakami i progami :worried:
-
kto by chcial miec taki placyk?
Istne niebo :modlitwa: :dance: :shock:
-
E92 ///M3 - film
ROBI WRAŻENIE :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: SWIETNE
-
kupic czy nie? bmw 318ti compact
Czesc ja miałem compacta 1.8 i jest to bardzo udane auto polecam gorąco i naprawde odbiega dużo od 1.6 możesz kupować spokojnie ale tak pozatym następnym razem poszukaj :search: było tego mnóstwo
-
E46 coupe- jak to jest z E46 i silnikiem 2,5
Jak będziesz kupował w tiptronicu to bardzo uważnie sprawdz skrzynie ja jezdzilem 170koną z 2000roku kumpla i on za za naprawe skrzyni zapłacił słono bo mu 2 bieg nie chciał wchodzic tylko od razu na 3 a ten silniczek jest bardzo żwawy ale jak cie stać to bierz2.8 oczywiscie
-
TUNING:D
Było o tym mnóstwo :search:
-
E36 1.8is czy warto????
Wlasnie mam troche daleko bo ja jestem z bialegostoku a on z szczecina. Mam jeszcze prożbe jak ktoś ma ciekawe e36 1.8 is na sprzedarz to prosze o kontakt ze mną rok od94
-
E36 1.8is czy warto????
http://cgi.ebay.pl/BMW-318iS-COUPE-BIA-A-SKoRA-KLIMA-WYPAS_W0QQitemZ220016744497QQihZ012QQcategoryZ9837QQrdZ1QQcmdZViewItem Czesc co sądzicie o niej ,a może ktoś zna te auto???? za odpowiedzi dzieki
-
318tds czy warto?
Wedlug mnie ten silnik nie jest wart kupna
-
Katalizator raz jeszcze - skończył się -wyciąć?
Wytnij kat i wspawaj rurke
-
Blos-jakie spalanie,czy sa wystrzały?
,,PePe86'' mozesz tez mi wyslac [email protected] dzieki :modlitwa:
-
konserwacja podwozia
A ja sam robiłem konserwacje podwozia w mojej byłej i w obecnej bedę robił też sam :twisted:
-
filtr stozkowy coś da?
Możesz wstawic i nie bedzie żadnych problemów ale zrób dolot i oddziel go od komory silnika!!!!!!!!!!!!!!!!!!
-
silnik 1,8 is , czy wart zainteresowania
Jeśli cię stać na większy silnik to nie ma nad czym sie zastanawiać!!! a jeśli nie ,to kupuj ISA a napewno bedziesz zadowolony!!! :D
-
swap z 1.8 na 2.0-2.5?
Dla mnie też 140km to mało :mrgreen:
-
silnik 1,8 is , czy wart zainteresowania
Witam ja miałem 1.8 isa ale w compakcie i naprawde bardzo ladnie to lata warto go kupic jak cie nie stac na wiekszy silnik, ja bedę nie długo kupowal coupe 1.8isa bo poniewarz mnie nie stac na wiekszy silnik a compacta rozbiłem i ten silnik jest wart polecenia
-
Compact 318Ti - zbyt nerwowy tyłeczek
Ja miałem compacta 1.8 u mnie na samym początku bylo podobnie pozniej przy nawet wiekszych predkosciach nie bedzie cię zarzucac musisz go wyczuc!!! ale można fajnie poszalec nawet na suchym asfalcie :twisted: :twisted: :twisted: