Treść opublikowana przez BOSS881123
-
Zamilowanie do bmw serii 3. Kto cos o tym wie??
Tak juz bywa :mad2:
-
Prospekty E30-22szt. oraz książka obsługi ! PDF !
Będe czekał z niecierpliwośćią :mrgreen:
-
Propozycja nowego działu "rozwiazane problemy"
,,JELITO'' masz bardzo dobry pomysł za dużo teraz powstaje bezsensownych tematów w dziale ,,MECHANIKA'' ale i inne pomysły są też niczego sobie :cool2:
-
felgi BBS
Chodzi ci o www.realoem.com
-
Kupiłem Z1 z 90 roku, co dalej ?
Dawaj fotki
-
Prospekty E30-22szt. oraz książka obsługi ! PDF !
Podłaczam sie pod prozbe
-
Brilliance prawie jak BMW
Mi to wogule nie przypomina BMW
-
BMW E120 - 2000CS - Jaki kolor najładniejszy - ANKIETA
Czarna :modlitwa: :modlitwa: :cool2:
-
E 34 pikap :-)
A dla mnie sie podoba!!!! :mrgreen:
-
ZAMIEŻAM KUPIC E36 CAMPACT co o nim sadzicie???
Nie wiem czemu mowice ze compact to auto dla kobiety????
-
CZY JEST M8
Dobre pytanie???
-
znaleźli sobie porównanie do Koenigsegga
W gazecie kościelnej :shock: :mad2:
-
BMW E-34
Moim zdaniem za 9tys. moze i byś kupił e36 nawet w dobrym jak za 9tys.
-
BMW E-34
Nie dziwcie sie mu nie kazdy zarabia krocie i jest wstanie wydawać na paliwo 200zł tygodniowo a chłopaka zwłaszcza nie pracuje!!!
-
moja kolekcja...
,,cosmo'' jeszcze troche i nie będziesz mial gdzie ich trzymać :mrgreen: :cool2:
-
Nowa 3 Cabrio -śliczna!!!
:modlitwa: :modlitwa:
-
BMW E34 Coupe
Świetne kupiłbym sobie taką :modlitwa:
-
A co powiecie na to :)
Jednym słowem CUDO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa:
-
Skóra na tapicerkę
:shock: Jesteś wielki :modlitwa: :modlitwa:
-
Czy zapinasz pasy ?
Niestety ja rzadko zapinam :mad2: :mad2:
-
Prośba fotki E36 Coupe czerwone z jasną skórą
,,KRISMAX'' ma coupe z jasna dwukolorową skurą tu są fotki do jego coupe :modlitwa: :modlitwa: http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=26716
-
BMW 5 Series- lifting??
Według mnie obecna jest ładniejsza :modlitwa:
-
Jakiej muzyki słuchacie podczas jazdy swoją Bunią?
A ja słucham wszystko co fajne :dance:
-
E30 m3 w akcji!!!
Wie chłop co dobre :mrgreen:
-
Zdjęcia z muzeum BMW
Są ładne perełki :modlitwa: :modlitwa: :modlitwa: