Treść opublikowana przez lysy_23
-
Normalne czy coś z chłodnicą?
http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=57919
-
Normalne czy coś z chłodnicą?
zobaczył byś jak w 3.0i przy sprzyjających warunkach potrafi parować maska :D A tak na poważnie, to sprawdź w ukrytym menu temperaturę płynu chodzącego, i będziesz pewien.
-
E90 do 47000
lysy_23 odpowiedział(a) na olo999 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażZ tego względu że masz ograniczoną pulę kasy, to skup się bardziej na stanie auta!, udokumentowanych przeglądów i przebiegu.
-
jaka szerokość szczelin między elementami
e91 2006r http://img52.imageshack.us/img52/364/45665015.jpg http://img713.imageshack.us/img713/3017/95342225.jpg http://img840.imageshack.us/img840/5363/58979771.jpg http://img849.imageshack.us/img849/7050/33297596.jpg http://img685.imageshack.us/img685/6554/29686562.jpg http://img85.imageshack.us/img85/4936/64776563.jpg
-
jaka szerokość szczelin między elementami
e90 2005r http://img208.imageshack.us/img208/1518/16048229.jpg http://img708.imageshack.us/img708/4633/79881992.jpg Pzdr
-
Komunikaty - znaczenie
tak oto mi chodziło, tylko źle się wyraziłem :wink: Słowem czujnik chodziło mi o kontrolę ciśnienia
-
Komunikaty - znaczenie
Ikona kontroli trakcji z wykrzyknikiem obok mówi że układ DSC wraz z DTC I DBC uległ zakłóceniu a ta druga żółta ikona niskiego ciśnienia w oponach oznacza że przez wcześniejszą awarie nie działa czujnik w oponach
-
akumulator- jaki ?
do mierzenia prądu najlepszy jest miernik cęgowy( nie musisz nic rozłączać), a tak zwykłym musisz wpiąć się szeregowo. Rozłączasz klemę minusową i robisz przejście przez miernik nie zapominając o wcześniejszym poprawnym ustawieniu miernika
-
BMW zimą.. Co zrobić kiedy zakopiemy się w śniegu...
Lepiej to mieć kawałek liny i dać komuś na flaszkę za pomoc :wink:
-
akumulator- jaki ?
Sprawdź pobór prądu na wyłączonym samochodzie, wszystko wyłączone!. Możliwe, że coś go pomału rozładowuje.
-
SPALANIE WASZYCH E90 325i 218km oraz 330i 258km ??
330i manual Większości poza miastem 10,5l
-
330i 258km vs 272km SPALANIE
Ja sądzę że różnica spalania między 325 i 330 jest zależna od stylu jazdy. Przy nie wielkich o obrotach(do 3000,4000) będzie niewielka. Na wyższych spali pewnie z 2litry więcej.
-
E90 Światła do jazdy dziennej
W BC z tego co ustalił dziqsek Moduł Kombi TAG_LICHT_AN ->na aktiv TAG_LICHT_AUS ->na aktiv Ale do działania Drl trzeba też włączyć te 3 parametry w Frm czy tylko te?
-
[E90] ciężko wchodzą biegi
Też jestem po wymianie oleju. Auto ma 90tyś, a olej czarny, i jak kolega wcześniej powiedział"dziwnie przepracowany" nie przypominał oleju. Wiec radzę wszystkim wymieniać co jakiś czas.
-
Wymiana oleju przez gniazdo bagnetu
A w paczce z filtrem niema ich? Jakieś są, tylko nie pamiętam czy te.
-
problem z czujnikiem zużycia klocków
prawdopodobnie uszkodził ci się czujnik zużycia klocków, wymiana czujnika a następnie reset powinien pomóć
-
E91 325d M57TU2 - Wzrost spalania od zmiany oleju?!
Też jestem tego zdania.To spalanie na pewno spadnie, tylko pytanie o ile.
-
E91 325d M57TU2 - Wzrost spalania od zmiany oleju?!
:mrgreen: :duh: Ale urwał. Żeby tak dbać o bunie :wink:
-
za bardzo podglasnia radio przy duzych predkosciach
Masz pod przyciskiem nutki tą opcję, strzałką przewijasz aż bedzie opcja s-vol
-
E46 330 coupe GAZ?
zadzwoń do lobo, on ci da konkrety :)
-
E90 325i 2006 jaki jest wtrysk???
Możesz, jest to wtrysk pośredni. Masz tu dane wszystkich modeli(wtrysk EFI to pośredni) http://pl.wikipedia.org/wiki/BMW_E90
-
Instalacja INPA / NCS / NFS / WINKFP ...
Mam zainstalowaną INPA bez NCSa. Czy da sie doinstalować NCSa i skąd go wziąść żeby pasował do e90
-
Prblem z tylną szybą
no i sam prawdopodobnie znalazłeś przyczynę( przycisk )
-
Naklejki z logo klubu+nick
za
-
Jaki silnik do e90?
Te drugie to chyba kolegi z forum :)