Treść opublikowana przez lysy_23
-
e91 + dwa rowery
jak się ma relingi to jest prościej
-
e91 + dwa rowery
uchwyt http://allegro.pl/mont-blanc-everest-dobry-aluminiowy-uchwyt-i-i1719889970.html i bagażnik http://allegro.pl/bagaznik-bmw-3-sedan-kombi-e90-2005-thule-stal-i1697371557.html o to będzie najlepsze pod względem cena/jakość/szybki montaż bagażnika. Czekam na wasze aluzje?
-
e91 + dwa rowery
A czy jest jakiś uchwyt na narty i deskę na haku? Mi by to najbardziej pasowało bo hak i tak będę musiał założyć. eXiDe ile taki zestaw na dach na narty i deskę trzeba dać i czy te stopki dosyć szybko się montuje i demontuje?
-
E90 JAK ZIMNO PISZY KOLUMNA KIEROWNICZA
viewtopic.php?f=70&t=119759&p=1031087&hilit=piski#p1031087 viewtopic.php?f=70&t=97297&p=1015181&hilit=piski#p1015181 ja tylko to znalazłem
-
Dwa rozne silniki w Bmw 325i
Ja jak kupiłem auto to średnie spalanie byłego właściciela było 14,5 a ja mam 10,5. A nie można powiedzieć że jeżdżę nad wyraz spokojnie. Tak wiec rozmowa o spalaniu ma się nijak do porównywania różnych osób i ich spalania :mrgreen: :. Na to wpływa za dużo zmiennych żeby znowu wałkować o tym :mad2:
-
Zmieniarka CD w E90/91
Takie adaptery usb które podłącza się zamiast zmieniarki to istnieją, ale do starszych modeli. Do e90 jeszcze nie spotkałem.
-
gaz do BMW 1
Sterownik stag plus wtryskiwacze hana reduktor ac. To kompromis miedzy jakością i ceną
-
[e91] 320d 177KM wymiana wszystkich filtrów - jakie numery
Jaka jest różnica między filtrem kabinowym Mann CU 8430 a CUK 8430 http://www.mann-hummel.com/mf_prodkata_eur/index.html?ktlg_page=1&ktlg_lang=9&ktlg_subpage=02&ktlg_01_mrksl=6&ktlg_01_mdrsl=35&ktlg_01_modsl=3&ktlg_01_fzkat=&ktlg_01_fzart=1
-
Żarówki Xenonowe
i znowu, ale dzisaj jestem rozkojarzony. Więcej nic nie piszę Dobranoc
-
Żarówki Xenonowe
Sorka ale pomyliłem cytuj z edycją :D
-
Żarówki Xenonowe
To amerykanin, więc możliwe. Dla pewności rozkoduj VIN Ale podejrzewam to najmniejszy problem w tym samochodzie. :)
-
E90 BMW 320d vs. 330d
A drugie trzy będziesz sprzedawał, chyba że za pół darmo oddasz tego anglika Powtarzam się ale nie mogłem się powstrzymać przez te wasze chore dyskusje.
-
E90 BMW 320d vs. 330d
Tak jak napisalem wczesniej, kazdy chwali to co ma... Jesli juz piszecie , ze spalanie 3.0 i 2.0 "jest praktycznie identyczne" to az nie chce sie tego forum przegladac.. Mojej 330i spalanie też jest praktycznie identyczne :D A tak na serio, niema nad czym dywagować. Pytanie jest co dla kogo ważniejsze. Przy normalnej eksploatacji samochodu w Polsce około 20tyś km rocznie. Spalanie między 330d a 320d moim skromnym zdaniem jest najmniej ważnym argumentem przy kupnie używanego samochodu. Powiem więcej nie ograniczał bym się nawet szukaniem benzyn.
-
E90 318d
pierwsze słysze o urywających się łańcuchach w BMW :) przesłanie do założyciela tematu było inne, ale :cool2:
-
E90 318d
Sam sobie odpowiedzałeś na pytanie Ps. Wszystko już było, użyj search.php
-
gdzie podłączyć światła dzienne w e90
jak nie masz bixenonow to masz ringi - soczewy ?? pozatym mozesz miec ringi wystarczy ze wlaczysz pozycje i masz wtedy ringi dzienne i pozycje ztylu + podswietlenie deski . :D A jak z prawem drogowym, skapowali by się że to tylko postojówki?
-
E90 BMW 320d vs. 330d
Już nie pierwszy raz zauważam, że kilka osób tutaj stara się usilnie bronić wysokich cen używek. Niestety (stety) BMW to auto klasy premium, a takie szybko tracą na wartości. Tania oferta nie koniecznie jest równoznaczna ze szrotem. To zależy co kto oczekuje od samochodu. Czy ma mięć udokumentowaną przeszłość, czy bezwypadkowy, czy od pierwszego właściciela, jaki przebieg(większy czy mniejszy, a najlepszy to mały i udokumentowany), gdzie serwisowany, dobrze jest też poznać właściciela(handlarze przeważnie zawsze coś tam odpicują), ilość wyposażenia, ogólny stan auta. To wszystko ma wpływ na cenę, pytanie tylko kto jest w stanie z ilu rzeczy zrezygnować na rzecz ceny!
-
E90 BMW 320d vs. 330d
Z początku produkcji to myślę że za 70-max 80tyś to kupi w dobrym stanie.
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
Podpinam się pod temat i zgadzam z kolegą PESZKO że da się pod wejście zmieniarki, są kable na allegro za 400zł choć zastanawiam się czy nie można taniej. To w końcu zwykły kabel !!! Tylko czy profesional ma wejście pod zmieniarkę ??? NIe chce mi się rozbierać radią stąd prośba o podpowiedź ??? Ja mam radio profesional i mam całą instalację pod zmieniarkę S663A Radio BMW Professional S676A System głośników HiFi S694A Instalacja zmieniarki BMW na 6 CD I wejście aux też mam.
-
para z rur wydechu
Może też tak być że po rozkręceniu okaże się że wymiana uszczelki to za mało, warsztat który robi planowanie głowicy powie że potrzebna nowa i koszty rosną. A tak jest bardzo często w dieslach.
-
para z rur wydechu
91tyś i taka wpadka, auto masz od nowości? Nie chce mi się wierzyć że auto jechało do końca bez żadnego komunikatu, co jak co ale to jeden z ważniejszych.
-
Sprowadzenie auta
A co wolisz zaufac Niemcowi, ktory Cie nienawidzi za to zes Polak lub Turasowi kretaczowi, ktory tylko lewa kaske liczy? Ufasz kreconym autom? Przelozenie kierownicy odbywa sie w autoryzowanych serwisach, ktore maja odpowiednie certyfikaty i spelniaja odpowiednie normy. Nie ma opcji przekladania kierownicy "u pana Mietka w garazu", bo jest to nielegalne. Ja akurat kupiłem polaczka serwisowanego do końca w bmw, ale tak wolał bym zaufac Niemcowi niż bawić się w przekładanie. Ps Nie licz że ktoś kupi za parę lat od ciebie tego angola :lol:
-
Sprowadzenie auta
Jakoś twoja gatka mnie nie przekonuje. Może i niektóre auta są przystosowane do przekładki ale to w niczym nie zmienia faktu że co fabrycznie złożone to fabrycznie. Masz jakoś tam pewność bezpieczeństwa daną przez markę, a tak jeszcze musisz zaufać jakiejś tam profesjonalnej firmie :?
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
Też się podpinam do pytania kolegi.
-
BMW E90 2011
Jak nowe auto to też bym wybrał diesla(wiadomo, większe wydatki w dieslu zaczynają się koło 200tyś), ale znowu jak tylko po wawie będziesz pomykał to bym się jeszcze dobrze zastanowił.