Treść opublikowana przez lysy_23
-
Silniki M54 i następne generacje benzynowych
To jednak te silniki biorą podobnie, tylko zależne jest od stylu jazdy, oleju i itp. Nie bez powodu umieścili elektroniczny wskaźnik oleju i wymianę co 30tyś km :wink:
-
Silniki M54 i następne generacje benzynowych
Castrol EDGE 5w30
-
Silniki M54 i następne generacje benzynowych
No i jednak ubywa, przy ostrzejszej jeździe 1litr na 4000km :evil: :twisted:
-
E9x rozmiar opon i felg - pomoc w wyborze.
Będzie pasować i nić nie będzie ocierać.
-
Problem z centralnym zamkiem w E90
Przepalony bezpiecznik w schowku pasażera. Nie doczytałem że od środka możesz zamykać i otwierać, ale dla pewności możesz sprawdzić.Tam jest parę bezpieczników od drzwi. pzdr
-
Diesel czy benzyna
Normalnie uzasadnienie zakupu e90 mnie rozłożyło :D , nareszcie na forum jest normalna osoba która wie po co jest potrzebne BMW :mrgreen: . Tak po za tym to tematy tego typu już były np: viewtopic.php?f=70&t=158844&hilit=benzyna+czy viewtopic.php?f=70&t=161534&hilit=benzyna+czy
-
Silniki M54 i następne generacje benzynowych
N52 3.0 258kM przez 4 miechy zrobiłem 7tyś km i na miarce elektronicznej zero ubytku oleju, no ale na autostradzie nie miałem okazji jechać :wink: .Przebieg 90tyś.
-
Poszukiwana osoba z 335i
No to widać szukałem dziury w całym :)
-
Poszukiwana osoba z 335i
Czy to jest normą że po zgaszeniu 330i w układzie wydechowym słychać jakiś czas takie pykanie jak by był nagrzany i stygł. I jeszcze mam z tyłu dwururkę w sadzy. Dodam że innych problemów typu dymienie, branie oleju nie mam itp.Auto chodzi jak ta lala.
-
BMW 318d e91
Jako żem pierwszy to gratuluje zakupu i bezawaryjnej jazdy życzę :) . Środek fajny, tylko tą kierownicę bym jeszcze zmienił. Pzdr
-
BMW e92 AW 330i
Ja bym nie mógł z takim autem tak szybko się rozstać :). Tym bardziej że przebieg jest znikomy.
-
Chcę Sprzedać Swoją Bmw E90 I Nie Wiem Gdzię Wystawić Ogłosz
Ogólnie to chodzi oto, że jak szuka osoba średnio znająca się na samochodach to woli nie pakować się w rozbitki bo jej jest trudno określić na ile był uszkodzony i oczywiście jak profesjonalnie zrobiony. A z każdym do aso, to też przegięcie.Mi ogólnie też nie przeszkadza jeden element malowany czy dwa bez głębszych uszkodzeń i szpachli.
-
Koło zapasowe E61
Bo tam się mieści koło dojazdowe :D
-
Cewki zaplonowe i świece?
Też jeszcze nie wymieniałem. Ale to nie jest nic trudnego, ważne żeby mieć dobry zestaw kluczy i jazda :)
-
Gdzie była zamontowana gaśnica.
http://i.imgur.com/lt1Zn.png Mam część "a" plus dwie śrubki, ale nie mogę znaleźć części "b" pod fotelem kierowcy, bo chyba tam powinna się znajdować? To jakaś blachura czy element siedziska.Posiadam fotele sportowe z regulacją ręczną
-
[E87] LPG
Oferta jest dobra. Tylko powiedz coś więcej. Jakie wtryski,reduktor.
-
Pierwszy samochód jaki?
Myślę że trójka będzie najlepsza. Bo z jedynki to będzie za duży przeskok później na piątkę. Sądzę że e90 a najlepiej e92 z małym silnikiem 318i żeby nie szalał zbytnio. Pzdr.
-
gaz do bmw e92
Ty masz wtrysk bezpośredni i się instalacja na pewno nie opłaca. Autorowi chodziło o benzynę z wtryskiem pośrednim. Jak byś miał 318i 129kM, to można byłoby pogadać.
-
gaz do bmw e92
I znowu się zaczyna pokręcona rozmowa z której nic nie wyniknie. :mad2: :mad2: :mrgreen: Istnieją też "burżuje" którzy jeżdżą na benzynie lub trochę mniejsi na oleju napędowym :) i poprawnie nie eksploatują samochodu. Niewłaściwą eksploatację samochodu i jazdę na lpg niemożna do jednego worka wrzucać. Mam nadzieje że to będzie ostatni post typu offtop.
-
Zmiana AUX na AUX/USB w e90
to rozwiązanie to lipa, transmiter jak sama nazwa wskazuje przesyła drogą radiową sygnał.Jeszcze ludzie w korku wychwycą czego słuchasz :mrgreen: To już Aux jest 100 razy lepszym rozwiązaniem pod względem jakości dzwięku
-
ipod i BMW 318SE
muzykę musisz zmieniać na ipodzie, innej możliwości niema.
-
Ile pali twoja bemka
90%pozamiejskie zwykłe drogi 10%miasto,jazda średnio agresywna, podchodząca bardziej pod normalną. Spalanie średnie 3000km to 10l
-
gaz do bmw e92
z zdjęcia widać jak by były wycięte trzy boki tego schowka i wtedy wsadzona butla, też jestem ciekaw
-
Czy było E9x sedan z lampami z coupe?
nie ale niedługo pewnie będą :) , dodatkowo data produkcji 2005 i dwie płetwy na klapie bagażnika :duh:
-
330i powazny problem z centralnym
w schowku za ścianką masz bezpieczniki nr 57 pewnie spalony viewtopic.php?f=70&t=153983&p=1147135&hilit=spalony+bezpiecznik+centralny#p1147135