Treść opublikowana przez lysy_23
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Proszę o rozkodowanie: WBAAV11000CE01833 Dzieki
-
E92 - zakup koła dojadowego
Nie wiem jakie ET ma, ale jest to orginał z e46
-
Forumowe spotkanie BMW WARSZAWA
Drugim razem ustalcie termin w weekend to może będzie więcej chętnych :)
-
E92 - zakup koła dojadowego
Do 330i koło dojazdowe 125x80xr17, będzie pasowało?
-
problem z silnikiem
Za poważna sprawa, ja bym zaprowadził autko jeszcze dla pewności na diagnozę do drugiego mechanika. Wiadomo dodatkowe koszta, ale nikłe przy tej robocie.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Bardzo proszę o rozkodowanie: WBAHD710X0GC18582 Dzięki
-
Wycena e90 M-pakiet 320d
Jak bezwypadkowe(nie biorę po uwagę małej kolizji co było tylko coś tam lakierowane) to nie więcej jak 60tyś. Brakuje większego silnika to cena była by większa.
-
Podlaskie
Wiecie może który z mechaników podjoł by się zmiany na nowsze oprogramowania od blokady kierownicy(co nieraz wyskakuje alarm żółtej kierownicy z kluczem podczas próby odpalenia w e90)bo podobno może to pomóc.
-
Blokada kierownicy a programowanie
Chciał bym przeprogramować tą blokadę ale nie w serwisie,bo często wywala mia tą żółtą kierownice wtedy gdy chcę odpalić auto i muszę wyjmować kluczyk aż do skutku. Zna ktoś fachowca na terenie Warszawy, Białegostoku lub po trasie.
-
Montaż CB - macie jakieś rozwiazanie
A jak jest z kablem antenowym puszczonym na zewnątrz między tylną szybą a klapą bagażnika.U mnie w wcześniejszym aucie leciała woda po tym kablu do bagażnika(sedan). Czasami to musiałem parę litrów z wnęki na zapasówkę wybrać :D
-
[E90] Płyn do układu wspomagania
Oba to chyba syntetyki, ale jak masz napisane atf to lej tego castrola bo pewnie taki tam siedział.
-
[E90] Płyn do układu wspomagania
Chyba pentosin chf 11s, ale nie jestem pewien, lepiej niech ktoś potwierdzi.
-
Jaki silnik do e90?
Co racja to racja ja jak ostatnio szukałem w polsce 330i, to te wszystkie tańsze, sprowadzone miały jakieś przejścia a o tych amerykańskich to niema o czym gadać. Co bym nie dzwonił lub sprawdził w CARFAX to na jedno wychodziło. Może to przypadek :D Aż w końcu trafiłem na polaczka :) , no ale cena inna.
-
VIN - prośba o rozkodowanie
Prośba o rozkodowanie WBAVB31085PP95844 Pilne!! Dziękuje z góry.
-
Jaki silnik do e90?
No nie jest tak do konca, niestety musi to zrobic fachowiec aby usunąć z programu filtr DPF, Ale po co usuwać z programu, sterownik będzie brał nadal informacje z przetworników o przepływie spalin, z tym że nigdy nie wykaże zapchania. Bez interwenci w program
-
Jaki silnik do e90?
Z tych odpowiedzi wynika że są to awarie nie związane z silnikiem. Jak się skusze na bmw to jednak na 320d. Co do przebiegu to kupie auto tak 100000 do 150000tyś.kilometrów przebiegu. Może jak będzie miało mniej bajerów to niezawodność będzie większa? Na co konkretnie zwracać uwagę w tym modelu. Ten kolektor ssący, że cieknie to częsta przypadłość? Myślę że ten DPF można spokojnie wyciąć. Bo tam to działa na zasadzie różnicy cisnien (mierzą to przetworniki), jak wskażą że tyle samo (bo DPF będzie wycięty)problemu nie będzie. Dobrze rozumuje? To akurat niema żadnego wpływu na prace silnika.Pzdr Norm spalin i ciemniejszego dymku nie biorę pod uwagę.
-
Jaki silnik do e90?
Pieniążki na 320d bym miał, bardziej obawiam się kosztów późniejszych napraw(ewentualnie). Bo podobno są droższe od innych marek, i że niema zamienników.
-
Jaki silnik do e90?
Ja rozumiem i za pomoc dzięki, ale przyznam się bez bicia że bardzo podoba mi się ten samochód i myślałem że nie jest gorszy pod względem awaryjności od np:passata b6.
-
Jaki silnik do e90?
Zdecydowanie tańsze części i olbrzymia ilość tanich zamienników. pozdrawiam Mylisz chyba passata b5fl z b6, która była produkowana od 2005r
-
Jaki silnik do e90?
To passat b6 jest mniej awaryjny od bmw, albo części są tańsze?
-
Jaki silnik do e90?
bmw 320 a 320i e91 szczera porada dla użytkownika posiadającego cieńszy portfel chcącego jeździć e91 Witam wszystkich. Stoję przed dylematem zakupu bmw 3 e91 320d lub 320i z 2006r. Większy motor odpada mówię od razu(większa opłata na granicy, większa cena samochodu). Na początku miał być diesel, mam passata b5 fl 1.9TDI 131kM i wiem ze jest to jednostka przyspieszająca lepiej(ogólnie rzecz biorąc lepiej mi się jeździ diesel), ale nie stać mnie na późniejsze naprawy tego silnika, a trochę ich jest i nie są tanie(prześledziłem forum i było ich trochę). Myślę że benzyna będzie tańsza w eksploatacji. Jak wiadomo w 320i siedzi tam 4 cylindrowy silnik o mocy 150kM. Jak bym się zdecydował na tego benzyniaka, to na pewno musiałbym założyć gaz. Jaką instalację polecacie do tego silnika (wiem ze sekwencja, chodzi mi o precyzyjniejsze wypowiedzi) a może się nie da w tym modelu. Proszę wszystkich o wyrozumiałość i bez żadnych aluzji o gazie, że to nie pasuje. Myślę że mam trochę racji z tym ze benzyna będzie mniej awaryjna? Mam czas do lutego bo wtedy sprzedaje passka i rozglądam się za bmw
-
O instalacjach gazowych
Stoję przed dylematem zakupu bmw 3 e91 320d lub 320i z 2006r. Jak wiadomo w 320i siedzi tam 4 cylindrowy silnik o mocy 150kM. Jak bym się zdecydował na tego benzyniaka, to na pewno musiałbym założyć gaz. Jaką instalację polecacie do tego silnika (wiem ze sekwencja, chodzi mi o precyzyjniejsze wypowiedzi) a może się nie da w tym modelu.