Treść opublikowana przez blachaxxx
-
Olej w skrzyni automatycznej e91 330xd
Zmiana oleju mi powiedzieli 1500zl, i z tego co sie orientuje lepiej to zrobic jesli wszystko jest ok bo ja juz np zmieńic oleju nie moge. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
INPA bmw e91
Dzieki bardzo , wszystko smiga elegancko jestes chyba jedyna osoba na forum co ma pojecie o INPA meczylem sie z tym od lipca i nikt sie na tym nie znal. Jeszce raz wielkie dzieki. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
INPA
Najprosciej chyba gotowca z chomikuj po vmware Wpisz gotowiec inpa chomikuj Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Zeby kodowac przez ios trzeba kupic orginalny adapter wifi inaczej tylko diagnoza android nie ma chyba takich ograniczen Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[EXX, FXX] Carly (dawniej BMWhat) Android, IOS
Ios tylko wifi Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
błąd spalonej żarówki stop, a żarówka dobra
Ja mialem problem z masa ale w e46 blad byl a wszystko swiecilo Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
INPA bmw e91
Czy od kabla zależy "jakość" polaczenia mam kabel jakis z alledrogo , w e46 e83 dziala super , kodowanie liva data diagnoza , natomiast przy e91 z 2005r jest juz problem sprawdzałem na 3 komputerach i jest to samo najgorzej z DDE czy to INPA czy ISTA tak samo kiepsko chodzi. INPA zwykla insatlowana przezemnie jak i gotowiec na vmmare, problem jest tylko z e91.
-
[e91] 330D nowy akumulator
Zalozylem nowy aku 100ah stary chyba byl 95ah oryginał jak zrobic adaptacje bo chyba tam nie ma o takiej pojemnosci ? Ladowanie mam 14,7v i mnie to troche dziwi.
-
E9x odtwarzanie mp3.
Nagrywam z najwolniejsza na dvd smiga zajeb...ie ale na cd kicha czyscilem laser kilka razy jest poprawa ale i tak nie chodzi jak powinno Pewnei laser do wymiany ogolnie to grosze wiec nie ma problemu Narazie kupilem jakis bluetooth adapter do aux i fajnie dziala nawet z iphonem Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
535xi F10 po wymianie oleju na Shell stuki i opiłki w filtrz
Te pompy vacum tak stukaja w starych autach wiec jak jest w nowym ta pompa to pewnie ona stuka ciezko diagnozowac przez filmik Tak stuka vacum w starym dieslu Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
535xi F10 po wymianie oleju na Shell stuki i opiłki w filtrz
Ta pompa tak wali vacum Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odtwarzanie mp3.
To chyba od radia nie zalezy Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e39 Jaki czujnik uderzenia bocznego?
Przykladowy Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e39 Jaki czujnik uderzenia bocznego?
http://www.realoem.com/bmw/enUS/showparts?id=DL81-EUR---E39-BMW-530d&diagId=65_0275 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odtwarzanie mp3.
Tak chcialem ale cena jest kosmos. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e39 Jaki czujnik uderzenia bocznego?
Musisz kupic po numerze jak kupisz wedlug real oem moze nie dzialac chodzi mi o najnowszy Najlepiej kupic z tege samego auta albo identyczny numer Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Śląskie
Masz powyzej Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E91] wtryski
Orlen to wiadomo ze syf paliwa kombinowane ale shell vpower jest wedlug tego filmiku taki syfiasty czy to prawda? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odtwarzanie mp3.
No tak ale na dvd dziala super natomiast na cd lipa bez wzgledu na plyte bralem najtansze najdrozsze i to samo myslalem ze to wina nagrywarki dzisiaj dalem na dol i chodzi idealnie ale navigacje uzywam wiec troche lipa miec mp3 wzamian za navi. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odtwarzanie mp3.
Niestety nie wiele pomoglo czyta kilka sekund i nastepna do tego w glosnikach slychac takie mielenie. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odtwarzanie mp3.
Oki a jak nie pomoze to da sie laser wymienic? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odtwarzanie mp3.
Mam dwa napedy dvd i cd Cd odtwarza mp3 ale tylko niektore , wczytuje cala liste z plyty ale czas jes 00.00 i przeskakuje w dol niektore piosenki odtworzy, ze zwyklym audio nie ma zadnego problemu. Natomiast w dvd wszystko chodzi idealnie czy uszkodzony jest naped CD.? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e60 530i blad czujnika AUC
Nowy fabrycznie Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
CCC prof, mp3 tylko na DVD?
Odtwarza sie na cd i dvd Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E90 inpa -znaczenie komunikatu po niemiecku
Mial ktos tu moze na forum doczynienia z INPA opcje skrzyni automatycznej? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk