Treść opublikowana przez blachaxxx
-
Problem z DPF. Który interfejs wybrać?
Dobrze sprawe rozwiazali z carly bmw. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Problem z DPF. Który interfejs wybrać?
No najlepiej go do ASO wyslijcie, kup kabelek sciagni inpa i podstawowe rzezczy sprawdzisz a nie bedziesz placic za skasowanie jakiejs glupoty 100zl wiadomo mechanikom sie to nie podoba ale po to sa fora internetowe aby nie placic nie wiadomo jakich pieniedzy za jakies drobne sprawy. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
pomoc BMW 3200CS Bertone 1963r VIN 76586
http://www.ebay.com/itm/Operating-Instructions-for-BMW-2600-2600L-3200L-3200S-in-German-NOT-A-REPRINT-/252119307027?hash=item3ab37b5313:g:9u4AAOSw9mFWGDbo&vxp=mtr Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
pomoc BMW 3200CS Bertone 1963r VIN 76586
Zobacz ofertę: BMW 2600 3200 L S CS org KATALOG CZĘŚCI V8 501 502 http://allegro.pl/showItem2.php?item=5093250030 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46][Video] Pomocy! Czujnik ABS nie pozwala mi jechać!
Ta zebatka poprostu skorodowala i wypaczyla sie delikatnie Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46][Video] Pomocy! Czujnik ABS nie pozwala mi jechać!
Ja mialem uszkodzana wlasnie ta "zebatke" i raz bylo ok a raz lipa kontrolki brak predkosci etc, po wymianie czujnika i zebatki problem sie nie pojawil Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
JW. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e90 naprawa z oc sprawcy - sponsor AXA
Ja na Twoim miejscu oddal bym do aso i tyle , kolega mial sytuacje wyjchala kobita uciekl do rowu, reflektor, halogen i jakies pierdoly zadzwonili z ubezpieczalni ze daja 1500zl na tyle wycenili zaczal sie z nimi dochodzic to powiedzieli ze wogole nic nie dadza, wiec skonczyło sie tak ze auto do aso, pobranie zastepczego i tyle , bmw wystawilo fv na 20tys z czego wiekszosc to koszt auta zastepczego. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
320d problem z odpaleniem silnika
Chyba troche duzo. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Sterownik swiec żarowych Bmw e83 3.0D 2005r
W e91 wymienialem a w zasadzie ktos mi wymienial przy mnie. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Sterownik swiec żarowych Bmw e83 3.0D 2005r
Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Sterownik swiec żarowych Bmw e83 3.0D 2005r
Przeciez od gory sie normalnie wyciaga (znaczy moze nie normalnie bo zabawy jest troche) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Sterownik swiec żarowych Bmw e83 3.0D 2005r
Dokladnie z prawej strony Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW X3 2.0d - buczenie podczas jazdy.
Mi w x3 ale w 3.0d tez znika duzo oleju koło litra co 10tys km, ale ja mam inny silnik. Najlepiej napisz skad jestes i podjedz do kogos ogarnietego w swojej okolicy co posprawdza wszystko. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Ładowanie akumulatora / wyjęcie akumulatora
Najlpiej wymontowac i do garazu-domu. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
sprawdzajcie temperature silnika!!! WYMIANA TERMOSTATÓW
u mnie w M57 też ok 85*C (stała)termostaty maja kilka miesiecy oryginaly z ASO jazda ok 100km/h, (przyspieszajac temperatura rosnie) na postoju temperatura spada do nawet 77*C na dworze temperatura -10*C
-
[e46 320d] Sterownik świec żarowych - zimowa bolączka
Z prawej Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Temperatura jak metronom.
Tez tak mam w x3 m57, chyba czujnik uwalony od temperatury na postoju na zimny zawyza o chyba 20 stopni najgorzej latem bo jak wchodzi na czerwone pole to przestaje dzialac klima itd. Bledow brak Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e46] 320d 136KM odpalanie rano -15
Zobaczymy teraz chociaz juz podobno po mrozach. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e46 320d] Sterownik świec żarowych - zimowa bolączka
W E91 zmienialem od gory mowie o silniku 231km. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e46] 320d 136KM odpalanie rano -15
Dzisiaj -16,5* odpalil na dotyk wczesniej mialem paliwo ze statoil moze dlatego kicha
-
[e9x] m57 330d przytarta panewka
Chyba dość częsta awaria w M57.
-
[e46] 320d 136KM odpalanie rano -15
Zobacze jak jutro bedzie , dziwne ze po kilku dniach stania zapalil a po jednym takie jaja, filter wymienie profilaktycznie jutro. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e46] 320d 136KM odpalanie rano -15
Mam pytanie co sie moglo stac. Auto odpalilo normalnie (na dotyk) po minucie wrocilem do domu aby sie nagrzalo lecz jak wrocilem auto juz nie pracowalo przy probie odpalenia lapalo na chwile jakby na 1 cylinder ok 30obr/min smrod ropy z rury dym i gaslo zero reakcji na gaz. dopiero za ktoryms razem zalapalo ale nie reagowalo na gaz pochodzilo chwile i zaczelo pracowac normalnie. Swiece nowe, aku nowy , przekaznik swiec ok, paliwo shell vpower diesel, w bakui bylo miedzy 1/2 a 1/4 Wczoraj odpalilem normalnie po kilku dniach na mrozach dzisaij mialem pierwszys raz taka sytuacje nawet przy -25 odpala na dotyk
-
Jak to jest naprawdę...
http://images.tapatalk-cdn.com/16/01/02/3e206c7878d45cd865436462996a420f.jpg Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk