Treść opublikowana przez blachaxxx
-
E46 320d bije koło przy szybszej jeździe.
Sprawdz zacisk tyl, najlepeij po jezdzie dotknij kol ktore bedzie gorsce jest uszkodzone Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E90 330dA 2005 rok FG67269
blachaxxx odpowiedział(a) na tabsik6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażJak spotkasz uczciwego wysli mi namiar na prv. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E90 330dA 2005 rok FG67269
blachaxxx odpowiedział(a) na tabsik6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDlatego lepiej wejsc w mniejszosc, chyba ze ma sie hobby mechanika to wtedy jak najbardziej od handlarza. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E90 330dA 2005 rok FG67269
blachaxxx odpowiedział(a) na tabsik6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW każdym od handlarza ;) ale nie wazne w temacie chodzi m47 a nie m57 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
drogie oc
To premium czy bmw ? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E90 320d] Brak mocy i telepanie
Orlen to jedno z najbardziej lewych paliw na rynku. Pomijajac dziwne szemrane stacje. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E90 330dA 2005 rok FG67269
blachaxxx odpowiedział(a) na tabsik6 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażW 57 panewki padają. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E46 316i WBAAX31090PG28260
blachaxxx odpowiedział(a) na Misiek1988SH temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażDokładnie Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
drogie oc
Nie wiem nie doswiadczylem nigdy takiej sytuacji, i nie slyszalem nigdy o zwyżce za marke auta. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
drogie oc
A dlaczego za BMW jest zwyzka? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
narzedzia jakie macie ?
YATO to drozsza TOYA Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Bardzo słaby ręczny :(
Tez zalozylem nowe wszystko i nic to nie dalo reczny kiepski. Wiadomo nie stoczy sie ale ogolnie kicha. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
wymiana żarówek na led we wnętrzu
Slabo nie slabo to zolte swiatlo jest slabe Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
wymiana żarówek na led we wnętrzu
Testowania nie ma ale w bledach jest zapisane info o spałnej zarowce oswietlenia Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E90 przedlift] Otwarte drzwi podczas jazdy
W innych autach byl taki dzyndzel w bmw jest chyba czujnik w zamku u mnie jest problem w droga strone caly czas sa zamkniete wedlug auta Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] uchwyt telefon snap in (iphone) podlokietnik
Czyli mam za.....cie droga ladowarke ;) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Bardzo słaby ręczny :(
A czy w bmw wogole jest "mocny" reczny? bo nie widzialem jeszcze aby byl super. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Problem z DPF. Który interfejs wybrać?
Wiesz co ja kupilem pierwszy lepszy na allegro i tyle wszystko dziala, musialem go tylko troche polutowac aby zaczal dzialac z x3 poprostu napisz do sprzedawcy i tyle Tu masz pierwszy lepszy kupilo 800osob wiec dziala napewno Zobacz ofertę: Interfejs BMW K+D-CAN INPA DIS Full Serwis '96-'14 http://allegro.pl/showItem2.php?item=5017581837 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] uchwyt telefon snap in (iphone) podlokietnik
Ja mam ccc Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
wymiana żarówek na led we wnętrzu
http://allegro.pl/showItem2.php?item=5052147720 Te chyba mam ale to nie jeste pelen komplet trzeba kilka dokupic Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] uchwyt telefon snap in (iphone) podlokietnik
No tak czyli snap tylko laduje ?bo bluetooth to mi lapie tez w kieszeni wiec nie musze montowac w uchwycie tel, myslalm ze odtwarza tez muzyke czy cos po aux. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
wymiana żarówek na led we wnętrzu
Nie wiem ja dalem kolo chuba 300zl za komplet inwssystko dziala ale sa na takich jakby plytkach wybralem drozsze pońiewaz czytalem ze te zwykle nie dzialaja jak trzeba Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
wymiana żarówek na led we wnętrzu
Ile dales? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] uchwyt telefon snap in (iphone) podlokietnik
Witam mam snap in bmw iphone music i po wsadzeniu telefonu nic sie nie dzieje poza ladowaniem tel, czy tylko do tego to sluzy? Jakis tam jeest guzik ale nic sie nie dzieje jak sie go naciska. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Problem z DPF. Który interfejs wybrać?
http://www.mycarly.com/product/bmw-app/