Skocz do zawartości

blachaxxx

Zarejestrowani
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez blachaxxx

  1. Sprawdz zacisk tyl, najlepeij po jezdzie dotknij kol ktore bedzie gorsce jest uszkodzone Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  2. Jak spotkasz uczciwego wysli mi namiar na prv. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  3. Dlatego lepiej wejsc w mniejszosc, chyba ze ma sie hobby mechanika to wtedy jak najbardziej od handlarza. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  4. W każdym od handlarza ;) ale nie wazne w temacie chodzi m47 a nie m57 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  5. blachaxxx odpowiedział(a) na pawelsake temat w Ogólnie o BMW serii 3
    To premium czy bmw ? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  6. Orlen to jedno z najbardziej lewych paliw na rynku. Pomijajac dziwne szemrane stacje. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  7. W 57 panewki padają. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  8. blachaxxx odpowiedział(a) na pawelsake temat w Ogólnie o BMW serii 3
    Nie wiem nie doswiadczylem nigdy takiej sytuacji, i nie slyszalem nigdy o zwyżce za marke auta. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  9. blachaxxx odpowiedział(a) na pawelsake temat w Ogólnie o BMW serii 3
    A dlaczego za BMW jest zwyzka? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  10. YATO to drozsza TOYA Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  11. Tez zalozylem nowe wszystko i nic to nie dalo reczny kiepski. Wiadomo nie stoczy sie ale ogolnie kicha. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  12. Slabo nie slabo to zolte swiatlo jest slabe Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  13. Testowania nie ma ale w bledach jest zapisane info o spałnej zarowce oswietlenia Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  14. W innych autach byl taki dzyndzel w bmw jest chyba czujnik w zamku u mnie jest problem w droga strone caly czas sa zamkniete wedlug auta Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  15. Czyli mam za.....cie droga ladowarke ;) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  16. A czy w bmw wogole jest "mocny" reczny? bo nie widzialem jeszcze aby byl super. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  17. Wiesz co ja kupilem pierwszy lepszy na allegro i tyle wszystko dziala, musialem go tylko troche polutowac aby zaczal dzialac z x3 poprostu napisz do sprzedawcy i tyle Tu masz pierwszy lepszy kupilo 800osob wiec dziala napewno Zobacz ofertę: Interfejs BMW K+D-CAN INPA DIS Full Serwis '96-'14 http://allegro.pl/showItem2.php?item=5017581837 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  18. Ja mam ccc Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  19. http://allegro.pl/showItem2.php?item=5052147720 Te chyba mam ale to nie jeste pelen komplet trzeba kilka dokupic Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  20. No tak czyli snap tylko laduje ?bo bluetooth to mi lapie tez w kieszeni wiec nie musze montowac w uchwycie tel, myslalm ze odtwarza tez muzyke czy cos po aux. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  21. Nie wiem ja dalem kolo chuba 300zl za komplet inwssystko dziala ale sa na takich jakby plytkach wybralem drozsze pońiewaz czytalem ze te zwykle nie dzialaja jak trzeba Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  22. Ile dales? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  23. Witam mam snap in bmw iphone music i po wsadzeniu telefonu nic sie nie dzieje poza ladowaniem tel, czy tylko do tego to sluzy? Jakis tam jeest guzik ale nic sie nie dzieje jak sie go naciska. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
  24. http://www.mycarly.com/product/bmw-app/

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.