Treść opublikowana przez blachaxxx
-
[e91] spryskiwacz lampy przód.
Jak wymontowac spryskiwacz lampy przedniej , sciagam ta zaslepke i nie moge odszukac tych zaczepow na ktorych on sie trzyma. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Kod błędu, INPA, Check Engine, Diagnoza, Rozkodowanie błędów
Ktory wymienic czujnik ABS?http://uploads.tapatalk-cdn.com/20160509/ba5ad01d0f4edc92809421678f6b6fc7.jpg Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
CCC zmiana plyty
Czy da sie znienic plyte navi podczas jazdy czy zawsze trzeba sie zatrzymac i czekac kilka minut ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
audio za rozsadne pieniadze w e90
Wiec tak zamontowałem głosniki MATCH jest poprawa dzwieku doszedl sopran ale wogole nie mialem tweeterow wiec ciezko porownywac jak by bylo z tw bmw. Roznica jest lecz nie jakas ogromna jest troche lepiej , biorac pod uwage cene moim zdaniem nie ma sensu zmieniac samych glosników. Oryginalne woofery bmw "graja " lepiej od 20 MATCH. Radio CCC professional nie jest w stanie ogarnac tych glosnikow wiec moim zdaniem nie ma sensu dokladac samych glosnikow zobaczymy jak zmieni sie to po zamontowaniu wzmacniacza. Decydujac sie na zmiane audio trzeba to zrobic kompleksowo- bez wzmacniacza nic sie nie osiagnie, czytalem po forach ze wymiana samych glosnikow daje poprawe ale jest slabo. Zobacyzmy jak bedzie ze wzmakiem koszt to ok 3500tys zl za wszsytko. I może polecicie jakis wzmacniacz?
-
e91 glosniki
Który kolor przy glosnikach jest plusowy?
-
INPA DIS RHEINGOLD legalność
Mam pytanie czy można mieć na komputerze ww. programy? Co jeśli policja zajmie mi komputer - nie prowadze warsztatu samochodowego.
-
Bezpieczeństwo, tył napęd
blachaxxx odpowiedział(a) na rdsnabicie temat w Bezpieczeństwo w ruchu drogowym, techniki bezpiecznej jazdyOpony to podstawa ja zawsze zostawialem auto na zmiane u typa razem z olejem etc i w ostatnnia zime cos mi sie slabo jezdzillo pojechalem kolo domu na wymiane facet wyciagnal opony z workow i powiedzial ze tragedia chyba z 3mm tylne przod troche lepiej a powiem szczerze nie ogladalem tych opon tyllko zdalem sie na oszoloma co mi zminial kola dlatego warto sprawdzac wszystko samemu bo typ nawet nie powiedzial ze opony do kibla sie nadaja a ja nieswiadomy jezdzilem. A typ mnie nie zapytal nawet czy zmienic czy nie, a to znajomy i serwisuje tam wszystkie auta - zenada poprostu. Ale tak spoleczenstwo uczy, mowie zmien mi wycieraczki na nowe jakies lepsze to ma tylko na sklepie po 20zl bo innych nie biora ludzie bo drogo a te wycieraczki po miesiacu to syf. Dlatego przy rwd opony to podstawa lato i zima bo roznica jest bardzo duza na nowej i sredniej w fwd nie ma tak duzej zaleznosci Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Automatyczna skrzynia biegów
Ja zawsze zmieniam z olejem raz do roku i za to nie place tam jest kilka srubek 200zl to jakies jaja sciagasz kilka plastikow i tyle. 15m roboty max 20zl taka usluga. 200zl zaplacilem wczoraj za wymiane wahaczy i galek w x3 gdzie troche wiecej z tym roboty jest. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW Rheingold
Znaczy mialem na mysli aktywacje pewnych funkcji czyli co obcieli ta funkcje bo w dis to robilem Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E91] 330xd M57 przyspieszenie
Po co Ci ten limit? Ja u siebie nie mierzylem ale chyba dane katalogowe sa przeslodzone spalanie , przyspieszenie , etc. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
BMW Rheingold
Mam pytanie czy ista rheingold 3.41 ma opcje np kodowania swiatel etc.? Czy tylko diagnoza? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Automatyczna skrzynia biegów
Ale chyba z odma ;) Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Zakup X3 rozterki opinie porady porównania
Chyba kazdy takiego szuka ale raczej ciezka sprawa. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Węże pod maską - do czego służą? 3.0dA
A ja nadal mowie ze przelew Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Węże pod maską - do czego służą? 3.0dA
Przelew z chlodnicy Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46] 320d - słaby silnik, falowanie mocy, gdzie te 136KM?
Dlatego ja zawsze w dieslu tankuje jak mam ponizej polowy okolo 1/4 baku moze to glupie ale mam wrazenie ze jak sie zjedzie do zera paliwo to moze miec kiepski wplyw na uklad wtryskowy , chociaz tam sa filtry etc . Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odkrecanie foteli
Musze wykrecic fotele i tam jest torx sruba 10mm tylko chodzi mi o koncowke jak nr T napewno taka sama sruba jak w e91 Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Oto nowa ekipa prezenterów Top Gear!
Top gear to byli prowadzacy a nie program sam program g...no warty bez tych gosci Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46] 318d 2004 pęknięty wał korbowy..
Ja wladowalem duzo wiecej Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E9x odkrecanie foteli
Co to za sruby sa przy fotelach to torx? I jaki numer ewentualnie? I to samo w tapicerce drzwi. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[E46] 318d 2004 pęknięty wał korbowy..
Zmien sobie odrazu dwumase i tlumik drgan bo znowu moze sie to stac Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
F32/F30 wymiana głośników Professional na inne
Ja teraz jestem na etapie zmiany tylko ze w e91 wybralem system match Nie wiem jak w nowazysch autach ale np w e46 buisness gra mi lepiej niz ten profesional w e91 zobacze co bedzie po zmianie systemu Koszt glosniki 1500zl wzmacniacz 1500zl montaz pewnie z 500zl Czyli ok 3500akcja jeszce chyba dam subwoofer do bagaznika ,i to chyba takie minimum no a wgore nie ma limitu chyba Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
MULF E90 wymiana
Podlacz pod kompa jak mulf uwalony to radio wariuje Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Śląsk montaz audio
Gdzie na śląsku znajdę kogoś ogarnietego w bmw audio? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
MULF E90 wymiana
U mnie jak mulf byl uwalony nie widzialem zadnych bledow w kompie jedyne co nie moglem wybrac opcji wlaczenia bluetooth Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk