Treść opublikowana przez blachaxxx
-
M57TUD30 falowanie obrotów podczas jazdy
Konwerter Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
dziwny dźwięk między 2/3 tyś obrotów n47 video
Egr jest od nagrzewania glowny od trzymania U mnie jest tak samo jak u ciebie to normalne a mam oba nowe Na postoju spada , diesel generalnie malo wytwarza ciepla W benzynie po kilku km gorace leci a tu troche trzeba poczekac, dlatego zastanawia mnie po do tak polecaja diesla na miasto przeciez on sie nigdy nie dogrzeje Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
wasze przebiegi i powazniejsze awarie
E46 2000r 320d przebieg 185tys silnik do wymiany pekl wal E91 2005r 330xd przebieg 160tys panewka silnik do wymiany Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
E60 520d 2007 WBANX31050CW80510 - Korekta
blachaxxx odpowiedział(a) na DRAY temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażWiesz co to nie do konca tak dziala z tym przebiegiem debil nie sprawdzil w aso ile ma i jebn... za bardzo w dol. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
e91 330i WBAVS310X0AP93668
blachaxxx odpowiedział(a) na maroo230 temat w Co sądzicie o tym BMW z ogłoszenia? Opinie na temat samochodów na sprzedażAlbo uszkodzony wyswietlacz Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] 330D stukanie w silniku puk puk panewka
przy odpalaniu rano
-
[e91] 330xD kontrolka oleju
z navi
-
e39 530d automat- metaliczne stuki w silniku
U mnie panewka - silnik do wymiany. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] 330D stukanie w silniku puk puk panewka
Zmieniam silnik mam z przebiegiem 150tys z auta ktore jezdzilo W zasadzie juz stary wywalony , w obudowie filtr oleju opilki metalu auto jezdzilo mialo moc itp ale co z tego jak po silniku, pewnie niedlugo by sie panewka obrocila , da sie sprzedac wogole taki silnik ze stukajaca panewka w sensie cos z niego odzyskac? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] 330D stukanie w silniku puk puk panewka
Taka mala kur... co sie zwie panewka caly silnik do wymiany Auto kupilem w lipcu :) takze pod choinke mam zaje... drogi prezent Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] 330D stukanie w silniku puk puk panewka
Problem rozwiazany taka mala pierdola a tyle syfu Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Jaki olej do mojego BMW – wszystkie modele i silniki
Jaki jest dobry niepopularny olej LL04 ? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] 330xD kontrolka oleju
ok fajnie ale jak sprawdzic czy system dziala? normalnie jest lampka alladyna i cos widac a tutaj?
-
[e91] 330xD kontrolka oleju
Może to głupie pytanie ale gdzie w e91 jest kontrolka oleju?.
-
525d zmieniarka cyfrowa , czy warto ???
Ja wymontowalem radio i sprawdzilem po modelu, co do jakosci to jest ok ale ja w e46 wogole mam bardzo dobry dzwiek co mnie dziwi Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
525d zmieniarka cyfrowa , czy warto ???
Wiadomo ze warto koszt niewielki , montaz bardzo prosty, i masz na jednej karcie 600mp3, musisz tylko spawdzic czy twoje radio wspolpracuje ze zmieniarka. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Kupuję BMW 6er na co zwrócić uwagę? Opinie, porównania.
Żeby nie był diesel, na to trzeba zwracac nakwieksza uwage Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
INPA zrywanie połaczenia
No wiem ale jak problemy usunac i jak zrobic zeby miec po angielsku ta inpe bo nie moge tego ogarnac , menu mam po polsku a reszta de Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
INPA zrywanie połaczenia
W x3 i e46 chodzi ok natomiast w e91 w live data co chwile blad wyskakuje Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Jaki silnik do e90?
Dokladnie w polsce kupic auto to jak rosyjska ruletka ale z 5 kulami Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
INPA zrywanie połaczenia
Chyba problem z autem w innym nic nie zrywa Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
bmw e60 moduł bluetooth
Ja naprawialem chyba kolo 300zl smiga ok, podobno tam cos pada od temperatury i wydaje mi sie ze naprawiony dluzej podziala niz uzywka. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
[e91] 330D stukanie w silniku puk puk panewka
Jaki jest koszt sciagniecia glowicy (czesci do zlozenia nie liczac pracy mechanika)? Czy to ma wogole sens chodzi mi o rozkladanie silnika?czy odrazu nowy silnik na podmiane , fabrycznie zamkniety ze znanym przebiegiem? Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
Zakup auta
Myslalem ze jak kupie od oprawcy netto to tak zostaje ale jak mam doplacac vat 23% to bez sensu Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk
-
wymiana rozrządu w E91 330xd, M57/T2
Mysle ze czyszcza wszedzie i to raczej nie handlarze czyszcza tylko na ich zlecenie. Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk